Najnowsze treści autorstwa 4O aka MC

 1. 4O aka MC

  *Gwiazdeczka*

  Wszystkiego Najlepszego !
 2. 4O aka MC

  Dyskusja

  Przeciez napisalem w srode ze przelozylem.Napisz mi na pw kiedy wam pasuje grac w tyg to sie ustawi runde.
 3. 4O aka MC

  Dyskusja

  A tak mój błąd , z racji, że w niedziele mnie nie będzie to kapitan drużyny która wygra sobotnie spotkanie niech mi napisze na pw , uzgodnimy termin, czas , rundy w tygodniu.
 4. 4O aka MC

  Dyskusja

  Ustawienia takie same jak na wcześniejszych rundach ? Czy jakaś zmiana ?
 5. 4O aka MC

  Dyskusja o sytuacji na świecie 146

  Chyba nie wszyscy z tego co widzę.Bedzie jak na s136 i przegrają na silniejszą koalicję. Jakieś fajne plemiona są na świecie ?Bo nie widzę.
 6. 4O aka MC

  Dyskusja o sytuacji na świecie 146

  Przynajmniej to jakas rożnorodność.Czyli sadzisz że łatwo bedzie utrzymac wladze nad uniwersytetami? (jak kazde plemie bedzie do tego darzyc I budowac.)
 7. 4O aka MC

  Dyskusja

  To ja proponuje: Poziom 1 - wioska startowa 66 punktów Prędkość- 370 lub 350 eko x1 12 barbarek na gracza Rycek- przedmioty stare Technologia - Brak Takie coś było by spoko. Runda ma trwać 2.5h to 28 barb na 4 farmiących graczy ledwo co zrobisz karere pewnie. Zmniejszona prędkość a więcej...
 8. 4O aka MC

  Dyskusja

  Proponowal bym czas trwania rundy 2.5h jak bylo na poprzednim turnieju.Ochrona poczatkowa 20 min. (Choc jak bedzie 10 barb na gracza to czasu moze byc troszke za malo.)
 9. 4O aka MC

  rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  A ty jesteś niby jesteś lepszy ? Dawno Cie nie wiedziałem na szybkich (wbij to chętnie pogram z Tobą w team nawet ^^) / Zapomniałem wbijacie zawsze 3 rundy w tygodniu albo częściej, ja zagrałem 4 rundy w ciągu 1.5 miesiąca i od razu komentarze, tylko sie zjawie na rundzie.
 10. 4O aka MC

  Dyskusja

  Nie ty Ceiter a Loser. Dobra to nie temat na sprzeczki, jak chcesz możemy zagrać 1 vs 1 , jak wygrasz to nigdy więcej nie wbije na sp. Licze, że turniej wyjdzie, wbijesz na niego i pokazesz jak grasz.
 11. 4O aka MC

  Dyskusja

  Czy to nie ty mówiłeś na poprzednim turnieju że nie ma sensu grać ? Loser ty napewno nie wygrasz.Chyba że nikt nie będzie miał czasu na grę.
 12. 4O aka MC

  rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  Spytaj losera on ma pewnie takie same skrypty bo gra cały czas to nie możliwe by ręcznie tak wygrywał każdą rundkę :p:p
 13. 4O aka MC

  rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  Hm to już chyba nie można wbić sobie pograć rundek by go potem nie obsmarowali na forum ? Zapomniałem, że każdy wie najlepiej kto atakował nawet jak nie grał danej rundy.
 14. 4O aka MC

  rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  Mówiłeś o tej rundzie porannej od 12k na start ? Powodzenia ale pokazałeś na tej rundzie tyle co nic szczególnego (gracz z plemienia Cie zdefował gdy atakowałem, więc miałeś czas na zrobienie sobie połowek offów i dużo szlacht farmiąc barbarki). Na koniec jak patrzyłem miał twój współplemieniec...
 15. 4O aka MC

  rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  Znikneliśmy? Kwestia tego że jak Cię rozwaliliśmy potem podbilem Happiego karetą to parę osób latało na nas samą lk.Jeden stracił , to kolejne się dogrywały i nie było szans tego wyrobić na 4 wsie.