Najnowsze treści autorstwa 4Justice

  1. 4Justice

    Mapki i Staty By Stukniety

    Aktualizacja zrobiona specjalnie tak aby nie pokazać jak Ak oddawało wioseczki za darmo Bellumom ;D;D A może nie za darmo <czytaj> Ciekawe jakie kwoty poleciały.
  2. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Mi chodzi? o prawdę, po co i dlaczego <cfaniak> Nie musisz mnie znać, wystarczy że ja znam was wszystkich Szumixiu, Twoja teczka też jest gruba ]:-> Raczej nikogo nie interesuje jakimi Pietrek, Mefisto czy Ohtar są kłamcami, oszustami czy dobrymi mężami, jedyne kogo co obchodzi to dlaczego...
  3. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Takiej bzdury dawno nie słyszałem ^^ Szumix, weź się po prostu przyznaj że sam wbiłeś na konto Overka dodałeś siebie do plemienia i "żeby nie było żadnych dowodów na to że wszystko sam ukartowałeś" usunąłeś Plemię w ile hmm 16 sekund tak? Dzięki temu usunąłeś całe podejrzenia z siebie, co...
  4. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Ktoś chyba dzisiaj przedawkował <glaszcze>
  5. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Ja bym radził pójść w ich ślady =) Akurat na 188 szukają ludzi na zaplecza ;D
  6. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Nic dziwnego jak przyjmują każdego do plemienia licząc na Darmy <szampan>
  7. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Nic dziwnego jak Fiesta wywala graczy z plemienia gdy stracą wioskę ^^ Dziś chyba z 2 poleciało =(
  8. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Ooo Widzę moje wioseczki I o co wy się kłócicie wogole? Kto ma rację? Fiesta wysyłała ataki i nie trzymała się ustalonego PONa, i nie ważne czy to gracz kret czy to rozbiórka... Jeden gracz nawet były odpowiada za całe plemię i tyle. Ile razy wy wbiliście kosy i tylko sobie wypominacie... Na...
  9. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Znalazłem najlepsze rozwiązanie dla całego świata ^^
  10. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Bardzo Ciekawie się was czyta ^^ Proponuje Aby każdy wbił kose każdemu i będzie po kłopocie <3
  11. 4Justice

    Dzień Dobry Misiaki

    Szybcy Jesteście ^^ na północy w plemieniu -???- O tym mówiłem już z 2tyg temu ale wszyscy się zapierali słuchając się temu co mówi -PW- oraz Były założyciel -???- Grinch.
  12. 4Justice

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Pytanie za 100 punktów : Dlaczego sam aktywował mi się tryb Nocny? ^^ Robię sobie ciasto na Cynamonki, idę pod prysznic, wstawiam cynamonki, odpalam Plemiona a Tu komunikat -.- Byłbym wdzięczny za odpowiedź gdyż w takim razie nie potrzebnie robiłem cynamonki by pograć w nocy ;D;D
  13. 4Justice

    Specjal

    Yyyy... pytanko : Wie ktoś może dlaczego samoczynnie aktywował mi się tryb nocny? Czy każdemu sam odpala po iluś tam godzinach gry?
Do góry