Najnowsze treści autorstwa Świetlisty Władca

  1. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kolejny, który nie umie czytać, że WH porównałem do kretowania. Tl;dr
  2. Świetlisty Władca

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Nie, ja Ci proponowałem ARES za 4700 brutto.
  3. Świetlisty Władca

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    #naodwrut
  4. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W której kompetytywnej grze strategicznej masz możliwość zrekrutowania jednostki "szpieg", która daje Ci podsłuch odnośnie tego co planują i o czym ze sobą rozmawiają przeciwnicy? Idź wytrzeźwieć, bo widać, że nie pykło. Jesteś w stanie przy pomocy podstawowych formuł z excela przekonwertować...
  5. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Baza zbiera informacje i Ci je automatycznie segreguje. Skoro nie możesz mieć skryptów niedopuszczonych przez Support w pasku nawet jeśli służy do czegoś takiego to dlaczego taki zewnętrzny program, RÓWNIEŻ NIEZATWIERDZONY przez Support miałby być legalny i etyczny? Wiem, że kretami posługują...
  6. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Trudno, żebym wiedział, skoro nie mam takiej bazy - dlatego zaznaczyłem, że WEDŁUG MNIE jest to oszustwo, bo w myśl regulaminu gry programy, które wykonują zautomatyzowane działania są zabronione: Zaznaczam tu, że jest to zależne od rozumienia określenia "zautomatyzowane działania", w...
  7. Świetlisty Władca

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Ja myślę, że Ci zazdrości. Też bym chciał, żeby rodzice dawali mi hajs za grę w plemiona. Pomysł składania się na kebaby dla mnie, żebym grał wyczynowo niestety nie chwycił.
  8. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z mojego doświadczenia mało który KD ma czas i chęci co akcję robić analizę ataków. Przy słabych plemionach łatwo jest wyczytać gdzie gęste idzie, bo jest tam zwykle najwięcej ataków (bo fejkomat nakłada się z normalnymi atakami) + zdarzają się idiotyczne powtórki (widać np. że pięć rozkazów...
  9. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeżeli zamierzasz spuszczać się nad tym, że macie powtykanych kretów to przeczysz sam sobie, bo będąc najlepszymi z automatu nie potrzebujecie tych kretów, żeby robić wyniki. Masz takie samo wybujałe ego jak Pietrek kilka tygodni temu. Sprawdź gdzie jest teraz i wyciągnij wnioski. Uciekło...
  10. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czy ja dobrze czytam, że na teraz mamy 10:1 RO:RA? Wtf
  11. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mordko, toś ty nie wiedział, że forgiven to jest dupodajka morfusa? Ja to wiem od 117 XD
  12. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    7-2 dla nas, zobaczymy co będzie j*tro (hehe). Ja robię oba jak prawdziwy samiec alfa i omega
  13. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przed jakimi argumentami jak ty co świat pierdolisz kocopoły, robisz za klasowego przygłupa na FO, bo w gierce nawet takie warzywo jak ja dociera dalej XD Pomijając, że ze dwa posty wyżej napisałeś, że jesteśmy randomami, podczas gdy i o mnie i o Alku wiesz, że już kiedyś wyjebaliśmy do śmieci...
  14. Świetlisty Władca

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzę, że w dobrym momencie zajrzałem co tam o nas pierdolisz mitomanie xd
Do góry