Najnowsze treści autorstwa Śmieszek

  1. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Jakim ziomka, Isariu? Przyszliśmy tu pośmiać się głównie z Isariu i 100dni albo rzucić jakimś memem. A co do narażania Black na klęskę wiele tygodni temu to czas pokazał, że nie mieliście się czego obawiać, ale taka narracja bardziej pasowała.
  2. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    @Styl judasza x Amstaff Kiedy chcecie tą kosę od XMAS, po majówce będzie git termin? Bo jak masz jakieś plany to wiesz, mogę zagadać do Genno żeby rozpisał kosę na później
  3. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    @100dni Lecisz po odznakę? Masz już 3/5 także już bliżej niż dalej.
  4. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    KM bije się z EZ+BLACK XMAS zjada co to zostało z EM BLACK skacze na darmy EM i ustawia front przy XMAS Więc w sumie zostało tylko BLACK+EZ vs XMAS+KM
  5. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    mi smakowało
  6. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Isariu przewidział, ale nikt mu nie uwierzył. Wytypowaliśmy do kosy najlepszego z najlepszych w tej branży.
  7. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    O Ty świnio brudna, takie słowa do fana?
  8. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Chciałbym przypomnieć, że jest to kanał s194 i proszę wyzywać się tylko sytuację jakie mają miejsce na s194. Ewentualnie można jeszcze cisnąć sobie po rodzicach. Ale nie piszcie mi tu nic o innych światach, kanał dotyczy świat na s194 i tego się tutaj trzymajmy, wbijam tutaj tylko się pośmiać...
  9. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    @TheSzumix x Ramajad Tak było?
  10. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    8:08 i już 10+ także poniedziałek zapowiada się udany.
  11. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Liczymy na to bo BLACK nie wpada tutaj na FO
  12. Śmieszek

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Zapraszamy za pół roku. Tyle chyba wystarczy na zjedzenie darm po EM wspólnie z BLACK Wtedy wbijamy kosę KM i kończymy finał z BLACK, a że oni są od początku naszym ukrytym członem to Wileczek po prostu kasuje plemię i nie będzie żadnego 1vs1 z BLACK Myślę, że pół roku na tak zajebisty plan...
Do góry