Najnowsze treści autorstwa Łysy WaRninG ?

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    piszesz coś o kretach po czym wcześniej wypisujesz, że wiedziałeś o akcji na barby ? ciekawe skąd xddd
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jak on na 186 też spierdolił i wygraliśmy 37/63 więc co ty pierdolisz.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Napisałbym, że masz doświadczenie z 186, ale tam na pizde dostałeś od 1 plemienia xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kto ? Bo aż ciekawy jestem. Skoro był KD to chyba on, skoro wasze akcje były tak chujowe, że nie ugraliście wygranego świata. A co TI też obiecaliscie 5 blach, że nimi się zasłaniasz ? Hmmm
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a ty czasem w BELL na pizdę od niego nie dostałeś przy 37/63 dominacji ?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A czy nie było tak, że mieliście jeszcze pona z Aos jak daliście kasace ? Bo na pewno kasacja poszła przed atakami od Aos
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Lic Liczy się wynik końcowy. Więc myślę, że za miesiąc możemy o tym porozmawiać.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zamiast pisać na forum to lepiej zacznijcie coś przejmować. Bo już ostatnio Rebelsi szczekali też przez 100 stron a wyszło jak zawsze. Snuffy kolejny wpierdol obskoczy od Witam i może w końcu przygodę z plemionami zakończy.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Brawo, jechać z tą kurwą Matikiem.
  10. Świat 200 nadchodzi!

    bez farmy, rycerz ogniem olimpijskim. es
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    za to co odpierdala to co świat powinien na pizde dostawać, pierdolony kret. Śmietnik właściciel nawet nie wie kogo na konto wpuszcza.
  12. Dzień Dobry Misiaki

    A ja chciałbym podziękować całemu Witam którzy zaufali mi. To dzięki wam obrona akcji od Bell szła sprawnie. Dziękuję za słuchanie się i wysyłanie mobila tam gdzie chciałem żeby leciał oraz za wstawanie w nocy i pilnowanie kont przed diodowaniem. Świat bardzo ciężki patrząc na 174. Wytrwaliśmy i...
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Nie podpowiadaj im bo jeszcze tak zrobią.
  14. Dzień Dobry Misiaki

    @Goolman1979 przyjacielu więcej tych ataków bez taranów poprosimy.
  15. Dzień Dobry Misiaki

    @zejaz za te ataki na 1 to niestety ale będzie kara.
Do góry