Moje Prace

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser151714
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser151714

Guest
Witam!

Grafika kompuretowa a mianowicie rastrowa interesuje sie od czerwca 2010 roku. Tutaj zamieszcze kilka moich prac ktore mozecie oceniac :)

Chcialbym dodac ze niektore loga nie sluza do reklamowania tylko przedstawienia ich wam :)

74508564.png


redxd.png


nenq.png


logoboro1.png


easyserw.png


boros.png


dreamc.png


kopa.png


dreamq.png


beznazwyxz.png


betaxd.png


user_image.php


asdbbc.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja sie nie znam ? Moze chcesz pojedynek graficzny kolego ?
 

DeletedUser125784

Guest
Tabulator twoje prace nie są szczególnie piękne, więc po co zgrywasz kozaka? jak sam prezentujesz słaby poziom.

//Mi również Fora.pl przypadła do gustu ;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem ciekaw, jesteś pierwszą osobą z tego forum która tak twierdzi. Pokaż prosze jakąś swoją :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem drugą osobą + forum mpc

Ja się chętnie tabulator zmierzę z tobą :). Ja zarabiam na grafice w firmie. A co do ciebie. Jak ktoś wyżej napisał: "Reprezentujesz słaby poziom".
Twoja galeria jest żałosna. Ale jak chcesz...


Poczytajcie komentarze co do jego grafy. Link ma w swoim profilu :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem ciekaw, jesteś pierwszą osobą z tego forum która tak twierdzi. Pokaż prosze jakąś swoją :)

Hmmm powiem tak, nigdy nie krytykuję osób które dopiero co zaczynają pracę z PS-em bacząc na ich umiejętności, gdyż wiem co sam na tym etapie wykonywałem. Jednakże bacząc na Twoja arogancje i z lekka nadęte Ego trudno mi pohamować niezależny odemnie śmiech. Sam nie wiem czy to Narcyzo-mania czy coś innego, ale moim skromnym zdaniem nie masz nawet powodów by kogokolwiek krytykować, a tym bardziej wywyższać się w danej dziecinie. Jeżeli na prawdę masz te 20 lat to z pewnością wiesz o co mi chodzi, w końcu reprezentujecie podobny poziom.

PS. Mam nadzieje, iż nie jesteś tym Tabulatorem, którego na S22 uczyłem grafiki. Bo jeśli chodzi o tamtą osobę, to nie dość że ciężko przyswajała wiedzę to jeszcze ukradła pracę (sygnaturkę) z tutoriala, zamazała nick i pomimo faktu, że czarno na białym było widać, iż praca nie należy do niej to dana osoba upierała się że sama ją wykonała. Mało tego, na owym forum używała owej sygnaturki ;p

PS2. Do Twórcy tematu, od galerii tego typu jest oddzielny dział, napisz do moderatora/ki o przeniesienie ;]

PS3. Jak byś chciał to lukaj: http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=85711
To jedynie malutki przykład tego co potrafię... Poza grafika rastrową zajmuję się także grafiką vektorową oraz animacją flash...


PS4. "Nowa praca, tym razem logo. Robione na szybko. Zrobilem tak jak mnie proszono.

logomc.png

"

Hmmm widziałeś kiedyś logo? Bo nazwałbym to sygnaturką ;] Co najwyżej Text można nazwać logiem i tyle...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry