rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
nie ma jak to się publicznie ośmieszać.

dlaczego osmieszac ? wy uwazacie, ze jestescie pro i nikt was nie pokona, to dlaczego ja tak nie moge uwazac ? :] kazdy ma swoj dzien i swoje szczescie do okolicy, jezeli wy co runde macie farta to ok.

nie mysl, ze nie mialem potyczek z meffem, czy kims, bo sie zdarzaly ;P
a i nie chce "Solowy", ktora polowa proponuje, bo tu liczy sie zgranie, nie umiejetnosc puszczania kontry 100ms.


PS. zostalo 30 min do konca rundy, ja w tym czasie mialem 2x takie agro co top 1 w tym momencie, wiec z cala pewnoscia sie nie osmieszylem ;p pozdro koksik ;d
PS2. mielibysmy z vitem wiecej agro, ale juz kolo 3 chyba nie bylo co bic, walilismy kogo popadnie i same zielone rapoty byly.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Makap wczoraj troche pogralizmy na porto ale nie miałem kogo już przejmowac wioski po 3k były i jeszcze w każdej po 3k deffa tak to może bym cię pod gonił
 

DeletedUser145909

Guest
Ty poxop, a kto mnie ostatnio umówił na solówe z zumirem?;) i tak wkońcu jej nie było;) Niewiem czy tam mojego następce na końcie pocisnął ale mi sie już spać chciało:) Dzisiejsze od 15 jakieś do ****, a nocne będą? Mogli by zrobić jakieś takie do 3-4 jutro w nocy;) Na rozpoczęcię bym zaspał;)
 

DeletedUser

Guest
Ty poxop, a kto mnie ostatnio umówił na solówe z zumirem?;) i tak wkońcu jej nie było;) Niewiem czy tam mojego następce na końcie pocisnął ale mi sie już spać chciało:) Dzisiejsze od 15 jakieś do ****, a nocne będą? Mogli by zrobić jakieś takie do 3-4 jutro w nocy;) Na rozpoczęcię bym zaspał;)

nie umowil, tylko zumir mi na gg pisal, ze mam Ci napisac "za 15 min solowka" ;P to przekazalem, a nie tam zaraz "umowil" ld
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Szczerze, każdemu z nas brakło jednego offa,

Mi nawet teraz brakuje 1 offa.
Gdybym miał Lekkich wysłał bym ich po sklepu po sok:)



Proszę Cię nie pisz takich głupot bo to jest ohydne dwóch graczy odchodzi i koniec świata dojdą nowi lepsi. Ogólnie co teraz sie dzieje jest ohydne, gracze są ohydni rundy są ohydne, rok szkolny jest ohydny :(

To mnie osobiście bardzo zabolało bo chyba nie wszyscy wiedza co do SP w Polsce wnieśli właśnie Meff,Vama czy inni którzy już zakończyli grę.
Kiedyś nie było tak na plemionach nie mówię tu o Sp bo wtedy jeszcze nie grałem na SP ale na zwykłych światach gracze byli przyjaźnie do siebie nastawienia była współpraca.
To właśnie były plemiona a nie zręcznościówka kto szybciej puści szlachtę/kontrę.
Z mojej strony ktoś kto nie pamięta wioski z pałacem na miejscu obecnego położenia warsztatu nie powinien się napinać i pisać wszystkim jaki to on jest super pr0.
Ostatnio się narobiło właśnie takich pr0 na światach +35 którzy byli szerokiej topce (Top 40) i to oni właśnie zepsuli atmosferę.:(:mad:




Muszę się zapoznać z tymi SDSami bo nie wiem jeszcze kto co z kim itp.. Ale ciekawie się tak gra:)

To prawda Sp to jest niezłą alternatywa dla światów normalnych(speed 0,5-2).
Użyłeś jednak określenia SDS czyżbyś miał na myśli SDS Runden??



i zaczynaja ciagle od 2k wioska ;/ za duzo juz tego :p mogliby dac chociaz 653 ;d

Na Czechach dość często zaczynają właśnie od 0,6k pkt oraz an Hiszpanii ale tam mają speed'y niedorobione.


Tyle ode mnie pozdrawiam was czesio9999:D

Ps.No pięknie żeście po spamowali w czasie weekendu.:eek:
 

DeletedUser140323

Guest
Mi nawet teraz brakuje 1 offa.
To mnie osobiście bardzo zabolało bo chyba nie wszyscy wiedza co do SP w Polsce wnieśli właśnie Meff,Vama czy inni którzy już zakończyli grę.
Kiedyś nie było tak na plemionach nie mówię tu o Sp bo wtedy jeszcze nie grałem na SP ale na zwykłych światach gracze byli przyjaźnie do siebie nastawienia była współpraca.
To właśnie były plemiona a nie zręcznościówka kto szybciej puści szlachtę/kontrę.
Z mojej strony ktoś kto nie pamięta wioski z pałacem na miejscu obecnego położenia warsztatu nie powinien się napinać i pisać wszystkim jaki to on jest super pr0.
Ostatnio się narobiło właśnie takich pr0 na światach +35 którzy byli szerokiej topce (Top 40) i to oni właśnie zepsuli atmosferę.:(:mad:


Na Czechach dość często zaczynają właśnie od 0,6k pkt oraz an Hiszpanii ale tam mają speed'y niedorobione.


Tyle ode mnie pozdrawiam was czesio9999:D

Ps.No pięknie żeście po spamowali w czasie weekendu.:eek:


Nie do końca było tak z tym nastawieniem, pamietam jak graczeVPR chcieli iśc do sądu na ś2, ale nie będę o tym opowiadał bo długa historia.
Co do nie pamiętania wioski z pałacem na miejscu warsztatu, to nie masz racji. Np FZ, który z pewnością nie pamięta jest o wiele większym graczem od Ciebie, podobnie jak spora większośc graczy SP. Jedyne co robisz, to piszesz w profilu o Bogach SP i im się podlizujesz na FO. Tylko po co? Nigdy w topce Cię nie widac, może próbujesz się do ekipy wkrecic?


Co do zręcznościówki, to może dam Ci taki przykład. Wszystko ewouluje, zwierzęta, rośliny, dosłownie- wszystko. Na przykładzie solidarności spórbuje Ci wyjaśnic dlaczego jest lepiej, niż było. Ludzie szukają nowych rozwiązań, uciekają od starego. Bez zmian skakałbyś po drzewie zabijając dzikie bawoły, bez zmian dalej żyłbyś w komunizmie, stał w 2godzinnych kolejkach, dostawał mięso na karteczkę. Tam samo jest z plemionami. Na s2 kiedys pokazałem synchro w 0.9s na mozilli. Wszyscy byli ździwieni, ale nie tracili wiosek wiedzac ze mozna klinowac, sami zdobywali. Poziom rośnie poprzez zmiany, a nie maleje. Ten intelektualny również. Ciebie nie stac , aby byc w ekipe tych "pro" bo jesteś za cienki. Czy kiedykolwiek miałeś top40? Albo 100? Zbudowałeś pierwszy stajnię?
to, ze dlugo grasz(o ile grasz długo) nie oznacza, ze mozesz tak mowic.
 

DeletedUser144973

Guest
Makap wczoraj troche pogralizmy na porto ale nie miałem kogo już przejmowac wioski po 3k były i jeszcze w każdej po 3k deffa tak to może bym cię pod gonił

Wierzysz?
A świnie latają?:D:p


Moim,zdaniem aby przywrócić świetnośc gry,powinno byc ograniczenie,do kontry np. 4s
Puscic synchro to do 3s,a nie w 100ms:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a wiesz kto to jest ten prawiczek ? on miał wiencej topek niż ci się wydaje :)

nie pisz tak, bo zumirek pomysli, ze jest pro i go czcisz ;D


Co do posta zumirka to ma 100% RACJE.
Dodam jeszcze, ze co do odejscia staych pro, to jest ta sama zasada.

Dam przyklad, z F1 odeszedl niepokonany szumacher, na jego miejsce weszli nowi lepsi zawodnicy, po jakims czasie wrocil, ale jak sie okazalo juz nie jest takim pro szybkim graczem jak kiedys.
Na plemionach to samo, odeszli starzy gracze weszli nowi (niekoniecznie lepsi, to sie okaze jak starzy wroca), ktorzy troche sie podszkola i zaczna wygrywac, nawet ze starymi.
 

DeletedUser

Guest
po prostu się napinasz po jednym wygranym agro gdzie ja 90% rund jakich grałem do końca to w agro właśnie wygrywałem, więc mnie to śmieszy. a na żadne solówki się nie umawiam, bo to jest jeszcze

co do sp to chętnie zagram jeżeli nocka albo jutro dniówka będzie wyglądała tak jak zaproponowałem.
nie gram, bo znowu są za szybkie prędkości jednostek. na sds zawsze jest 0.3 nie zależnie od prędkości, bo nawet przy 250x tak właśnie to wygląda, a ja gram z głową i tam można się wykazać, a nie polegać tylko na szybkim necie.
 

DeletedUser144973

Guest
po prostu się napinasz po jednym wygranym agro gdzie ja 90% rund jakich grałem do końca to w agro właśnie wygrywałem, więc mnie to śmieszy. a na żadne solówki się nie umawiam, bo to jest jeszcze

co do sp to chętnie zagram jeżeli nocka albo jutro dniówka będzie wyglądała tak jak zaproponowałem.
nie gram, bo znowu są za szybkie prędkości jednostek. na sds zawsze jest 0.3 nie zależnie od prędkości, bo nawet przy 250x tak właśnie to wygląda, a ja gram z głową i tam można się wykazać, a nie polegać tylko na szybkim necie.

Zgodze się z tym:)
Tylko jak mówi,dłuższy off,i rozbudowa wioski,lecz jak mówisz wtedy gra się z głową a nie zręcznościówka:D

Ty,wbijasz na sp wtedy kiedy rok szkolny sie zaczyna:p
 

DeletedUser

Guest
tuliś

[player]nie warto[/player] atakuje [player]Vialle[/player]([village]505|500[/village])
30.08.10 16:49
Szczęście (z punktu widzenia agresora): -17.4%
Morale: 100%

Agresor: [player]nie warto[/player]
Wioska: [village]511|501[/village]
jed.php

Obrońca: [player]Vialle[/player]
Wioska: [village]505|500[/village]
jed.php
Lista wygenerowana przez Narzędzia - Plemiona.pl
 

DeletedUser

Guest
tuliś

[player]nie warto[/player] atakuje [player]Vialle[/player]([village]505|500[/village])
30.08.10 16:50
Szczęście (z punktu widzenia agresora): 24.5%
Morale: 100%

Agresor: [player]nie warto[/player]
Wioska: [village]511|501[/village]
jed.php

Obrońca: [player]Vialle[/player]
Wioska: [village]505|500[/village]
jed.php
Lista wygenerowana przez Narzędzia - Plemiona.pl
 

DeletedUser

Guest
tuliś

[player]nie warto[/player] atakuje [player]Vialle[/player]([village]505|500[/village])
30.08.10 17:20
Szczęście (z punktu widzenia agresora): 13.2%
Morale: 100%

Agresor: [player]nie warto[/player]
Wioska: [village]511|501[/village]
jed.php

Obrońca: [player]Vialle[/player]
Wioska: [village]505|500[/village]
jed.php
Lista wygenerowana przez Narzędzia - Plemiona.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tuliś

takie 3 raporciki z wyczyszczenia i przejęcia tulisia:) oczywiscie w walce 1vs1:D no po wyczyszczeniu jego koledzy z plemienia wysyłali ataki na mnie:D ale niestety nie obronili wioski kolegi...xD


sory za tak lipne raporty ale da sie odczytac:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tulisiu

tulisiu:) nie jestem kir@ już ci to pisałem dużo razy nie musisz wieżyc mam to gdzieś... a co do 1vs1 pisałem Ci wiadomośc że 1vs1 i ze potem kończe... zgodziłeś się:D a ty dziewczynko z jego plemienia wyrafichow... czy jakiś tam przejąłeś mnie bo już nie grałem tylko pisałem z Vialle i jak wcześniej napisałem po walce 1vs1 skończyłem gre z braku czasu:D tulisiu tacy gracze pr0 jak ty nie powinni odchodzic od kompa:D ale to normalne że się nie przyznasz do poraszki tylko coś wymyślisz...xD


usunęliście swoje wypowiedzi... ale ja zostawie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry