Wiersze

DeletedUser59145

Guest
Witam, poniższy link przekieruje was na bloga z moimi wierszami, właściwie to tylko część, której nie zniszczyłem sam nie wiem dlaczego. Fakt, że kilka wierszy napisałem, ale jednak nie można powiedzieć o mnie jako o dobrym wierszo-pisarzu. Będę wdzięczny jak wyrazilibyście swoje opinie na temat wierszy na blogu bądź tutaj. Wszelkie uwagi mile widziane. Właściwie to już jakiś czas nie piszę, ale kto wie może jeszcze kiedyś do tego wrócę? Wy mi powiedzcie czy to ma sens, bo jeżeli piszę żenadę, to nie będę tego kontynuował.


WiErSzE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Super wiersze :) na prawdę jestem pod wrażeniem, szkoda że usunąłeś resztę.
 

DeletedUser

Guest
Piękne wiersze. Brawa dla Autora. Takie żalenie się na kartke to jest sposób by się odstresować, wyrzucić to z siebie. Sam czasem wylewam smutki na kartke i to pomaga. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Żyć chcę nie śmierci oczekuję
Być szczęśliwym już mogę nie panikuję
Żyć warto nie ja to odgadłem
Powstanę nie ostatecznie wczoraj upadłem
To mi się spodobało, ostatni wers zaciekawił mnie na tyle, by przeczytać to od tyłu, brawa :)

Choć Twe wiersze to nie mój gust, obiektywnie należy je uznać za dobre.
 

DeletedUser59145

Guest
Miło czytać takie opinie na temat tego co napisałem do tej pory. Jeżeli kogoś to interesuje to napisałem kolejne dwa wiersze, które umieściłem obok pozostałych. Możliwe, że kiedyś jeszcze coś napiszę, wszystko zależy od tego czy znajdzie się ktoś chętny to czytać. Oczywiście piszę dla siebie, ale wolałbym wiedzieć czy to ma jakiś sens czy nie bardzo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135398

Guest
Fajne wiersze... ja też mam talencik do pisania, ale wstydzę się pokazywac to pyblicznie :D
 

DeletedUser59145

Guest
Znasz tu kogoś osobiście, że się wstydzisz? Sam długi czas pisałem dla siebie, ale zawsze lepiej zaczerpnąć zdanie innych, by wiedzieć czy jest się dobrym w tym co się robi.
 

DeletedUser59145

Guest
Jeżeli kogoś to interesuje, to sporo nowych wierszy doszło. Większość w nieco innym stylu niż te wcześniejsze. Byłbym wdzięczny gdybyście ocenili teraz.
 

DeletedUser145269

Guest
Cóż, nie będę oceniać zdawkowymi komplementami, gdyż to najmniejszego nie ma sensu! Co mogę powiedzieć: jesteś na drodze, na drodze trudnej-twoją twórczość można uznać za wędrówkę, która dobiega już kresu, jednak widać, że nieraz dała Ci się we znaki-rany, ból, łzy. Mogę także przyznać, że twoje wiersze są świadkami twoich przeżyć, ujętych zawile, trudnymi do interpretacji. Życzę Ci, by ta wędrówka się nigdy nie skończyła, by była piękna, długa i trudna-wtedy powstają najlepsze dzieła. Tak dla zachęcenia Cię do dalszej twórczości powtórzę za B. Majem:
"Oda do młodego poety"
Pisanie to nie jest rzecz miła, mój Kollego,
Pisanie wierszy zwłaszcza, gdy na domiar złego

Tak naprawdę przejmuje Cię tylko ten strach,
Od którego krew w żyłach ścina Ci się jak kra,

Bo przecież:nicość, absurd, śmierć... Ach, trwogo błoga,
Że tylko ty to wiesz-chmurny zakładnik Boga:

Nocą, przy lampce szukasz magicznych wyrazów,
Co zmienią tę obrazę, odrazę-w obrazy

Na tyle przejmujące, raniące, wyraźne,
Że wskrzeszą, wzniosą, wzruszą martwą wyobraźnię

Tych, śpiących teraz, biednych poczciwców, tych-ludzi...
Już nie będą bezpieczni. Nigdy! Gdy ich zbudzi

Twój krzyk na trwogę, wierszem. Aż Ci żali ich nawet,
Bo-choć przecież z miłości-tak trującą strawę

Jak perły rzucasz przed nich. Uspokój się; wiedz, że
Strawią i to. Poza tym-mają żarcie lepsze.

Więc i ty się czymś milszym zajmij, mój Kollego.
I odpuść, oszczędź-nie pisz... Nie warciśmy tego.

PS. Ile masz lat?
 

DeletedUser59145

Guest
W tym roku kończę 19 lat. A jeżeli chodzi o pisanie to coraz trudniej napisać choćby krótki wiersz. Chyba wypaliłem się jeszcze dobrze nie zaczynając
 

DeletedUser

Guest
Bardzo ciekawe wiersze, nie poddawaj się, może ktoś kiedyś zasponsoruje Ci Twój własny tomik wierszy. :)

Mam do Ciebie pytanie, mógłbym zacytować jeden z Twoich wierszy, np. w opisie? :)
 

DeletedUser

Guest
Dzięki wielkie. :)

Dodałem Twojego bloga do ulubionych, czekam na nowe wiersze. :)
 
Do góry