Nowe zasady

Status
Zamknięty.

DeletedUser59924

Guest
Można wiedzieć czym się różnią od tych wcześniejszych, bo widzę, że za wiele nie zmieniło się. Procedura przekazania konta to na pewno :)
 

DeletedUser8099

Guest
póki co wyłowiłem to:
K. Nadużycie zastępstwa(*)(**):
1. W przypadku naruszenia regulaminu przez konto będące na zastępstwie, jest ono blokowane na zasadach ogólnych.
2. W razie stwierdzenia czerpania przez zastępcę korzyści pośrednich lub bezpośrednich w wyniku uchybień na koncie zastępowanym – obsługa gry może nałożyć blokadę na konto zastępcy, trwającą od 3 - 7 dni bez ochrony wiosek przed napadami.
3. Przekroczona dozwolona długość zastępstwa (brak właściciela konta przez więcej niż 60 dni w okresie ostatnich 120 dni ) - kasacja konta na danym świecie, poprzedzona 14-dniową blokadą konta zastępowanego, bez ochrony wiosek przed napadami.

Punktu 2. wcześniej nie było.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Jutro postaram się napisać komentarz przedstawiający najważniejsze zmiany :).
 

DeletedUser8099

Guest
No to mam pytanie:

2. Uprawniony adres jest to adres e-mail z którego zakładano konto lub (w przypadku kolejnego przekazania) adres mailowy, który jest adresem przypisanym do tego konta od co najmniej 60 dni.

co jeśli w trakcie gry zmieniałem maila? musze miec dostęp do pierwotnego?
 

DeletedUser

Guest
3.2) Zabronione jest wykorzystywanie zastępowanego konta do własnych celów.
3.3) Za działania zastępcy odpowiada właściciel konta. Zastępstwo jest oddawane na własną odpowiedzialność, obsługa gry nie ponosi
odpowiedzialności i nie jest stroną w przypadku utraty konta, poniesionych strat lub nadużycia zaufania ze strony zastępcy.
3.4) Osoba zastępująca może odpowiedzieć także swoim kontem za wszelkie uchybienia na koncie zastępowanym, zwłaszcza jeżeli w wyniku przeprowadzonych działań odniosła pośrednie lub bezpośrednie korzyści.

każdy kolejny zaprzecza poprzedniemu czy mi się zdaje? :rolleyes:
3.2 mówi że nie mogę wykorzystać do własnych celów, ale co rozumieć pod hasłem własne cele? Czy wywalenie woja "w kosmos" i zrobienie "rozpierduchy" na koncie celem przejęcia tych wiosek po 24h od ukończenia zastępstwa podchodzi pod ten "własny cel"?
3.3 mówi natomiast, że za działania zastępcy odpowiada właściciel, co całkowicie moim zdaniem oczyszcza z winy gościa który ma zastępstwo, bo to ten który daje musi wiedzieć że powierza swoje konto z pełnymi do niego prawami (prawie). Napisane jest także, że support nie odpowiada za poniesione straty itp. ...
3.4 ... podczas gdy ten punkt mówi że osoba która wzięła zasta może jednak zostać ukarana za swoje czyny na koncie osoby u której ma to zastępstwo, zwłaszcza gdy odniosła pośrednie lub bezpośrednie korzyści...

Dla mnie to lekki bezsens i możecie mieć z tym sporo kłopotów i dyskusji z dwoma delikwentami z których jeden udaje lub jest pokrzywdzony, a drugi zrobił to celowo lub nieopatrznie tudzież po prostu został wrobiony :eek:
W każdym razie wg mnie regulamin zaprzecza regulaminowi :D

Pozdrawiam
 

DeletedUser30894

Guest
2. W razie stwierdzenia czerpania przez zastępcę korzyści pośrednich lub bezpośrednich w wyniku uchybień na koncie zastępowanym – obsługa gry może nałożyć blokadę na konto zastępcy, trwającą od 3 - 7 dni bez ochrony wiosek przed napadami.

Przydałoby się rozwinąć to trochę, podać przykłady tych korzyści w wyniku uchybień na koncie zastępowanym.

3.3) Za działania zastępcy odpowiada właściciel konta. Zastępstwo jest oddawane na własną odpowiedzialność, obsługa gry nie ponosi
odpowiedzialności i nie jest stroną w przypadku utraty konta, poniesionych strat lub nadużycia zaufania ze strony zastępcy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser127051

Guest
widzę że zmiany są bardzo uogólniony, czyli dowolność interpretacji przez graczy a prawda i tak będzie leżeć po stronie adminów i ich interpretacji:D
 

*Aikid*

Łucznik
Wynik reakcji
56
"Wspólna sieć" to na przykład ten sam dom, to samo miejsce pracy, lub szkoła a także (w niektórych przypadkach) ten sam dostawca usług internetowych. Wszystkie znane Ci osoby, grające z jednego łącza internetowego / komputera (więcej niż 4 razy tygodniowo), muszą to podać pod "Ustawienia -> Dzielenie łącza".


To jest nie jasne

Muszę gonić po pracy lub dawać ogłoszenie na tablicy ogłoszeń kto gra w plemiona :confused:
 

DeletedUser22258

Guest
Galbar ma racje.

A co do sprzedawania PP.. to tak coś mi się zdaje że tam i tak jest jakiś haczyk... jeszcze nie wiem jaki, ale nie wierzę by administracja godziła się na masowe sprzedawanie punktów premium przez graczy.. pozdrawiam.
 

DeletedUser88253

Guest
widzę że zmiany są bardzo uogólniony, czyli dowolność interpretacji przez graczy a prawda i tak będzie leżeć po stronie adminów i ich interpretacji:D

dobrze ujęte ^^
Galbar ma racje.

A co do sprzedawania PP.. to tak coś mi się zdaje że tam i tak jest jakiś haczyk... jeszcze nie wiem jaki, ale nie wierzę by administracja godziła się na masowe sprzedawanie punktów premium przez graczy.. pozdrawiam.

to samo co wyżej, wszystko zależy od interpetacji adminów. ostatnie wypowiedzi [adminów] wskazywały, że można robić zrzutkę, czyli zebrać sumę i kupić pp a potem się podzielić, a zabronione jest odsprzedawanie na zasadzie że ja kupuje 5kpp i sprzedaje po 200pp za 12 zł kto bedzie chciał. nowy zapis pozwala na interpretacje drugiego przypadku jaki przedstawilem jako dozwolony manewr. ciekawe ciekawe ;))
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
) Zastępstwo

3.1) Jeśli gracz ma zastępstwo, oba konta objęte są ograniczeniami podanymi w §2, dodatkowo z obu kont nie można wysyłać pomocy do jednego gracza. Dopiero 24 godziny po zakończeniu zastępstwa te akcje są dozwolone.
3.2) Zabronione jest wykorzystywanie zastępowanego konta do własnych celów.
3.3) Za działania zastępcy odpowiada właściciel konta. Zastępstwo jest oddawane na własną odpowiedzialność, obsługa gry nie ponosi
odpowiedzialności i nie jest stroną w przypadku utraty konta, poniesionych strat lub nadużycia zaufania ze strony zastępcy.
3.4) Osoba zastępująca może odpowiedzieć także swoim kontem za wszelkie uchybienia na koncie zastępowanym, zwłaszcza jeżeli w wyniku przeprowadzonych działań odniosła pośrednie lub bezpośrednie korzyści.
trochę ten punkt mało rozwiniety i czego tyczy sie karanie z przykladami ?
np zalozmy gracz x posle na zastepstwie graczowi y cale wojsko w swiat zalozmy kilaset godzinny konto jest gole i narazone przez celowe niszczenie lub np wsysylanie surowców notoryczne z konta zastepowane na inne konta ? pasowało by ta kwestie uregulowac i wszelakich kretaczy co maja zasty dac zapis w regulaminie odnosnie taki zachowan i czarno na bialy ile grozi

bo np sami sie wpedzace w problemy tego typu
http://www.wykop.pl/ramka/230217/fartuch-vs-support-plemion/
wiec kwestie zastepstw i zapisów o naduzyciach pasowało by umiescic dla jasnosci graczy oraz zeby gracze pokroju fartucha nie wykorzystywali luków w regulaminie tejze gry bo o taki kretactwa na zastach nie raz slyszlalem

Pozatym gdzie w regulaminie jest zapis odnośnie o minimalnym czasie wysylanie ataków bo nie widze ?
 

DeletedUser128813

Guest
Ja widzę jedną zmianę, która bardzo mnie niepokoi. Mianowicie zmianę w punkcie 8.1:

Dotychczas:
8.1) Konto może zostać z różnych powodów zablokowane lub usunięte. Usunięcie może nastąpić automatycznie, jeżeli nie logowało się dłużej niż czternaście dni.

Po zmianie:
8.1) Konto może zostać zablokowane lub usunięte bez podania przyczyny.

Bez żadnego powodu, ot tak sobie możecie mi usunąć konto? Nie podając żadnej przyczyny ku temu? I to ma być zgodne z prawem (regulaminem)?
 

DeletedUser

Guest
Fakt, to też rozłożyło mnie na łopatki i sam nie wiem co o tym myśleć :confused:
 

DeletedUser127051

Guest
8.1) Konto może zostać zablokowane lub usunięte bez podania przyczyny.
Tak to chyba nie będziemy się bawić?? czekamy na rozwinięcie tego stwierdzenia:confused:
 

DeletedUser

Guest
pkt 6.2

cyt, : 6.2) Dostawca usługi nie jest w żadnym stopniu odpowiedzialny za awarie serwera, wady oprogramowania, oraz włamania wynikające ze strony użytkownika.
czyli Innogames "zbiera" kasę za KP za nic nie odpowiada.
Proponuję wprowadzić obowiązkowe opłaty, niezależnie czy ktoś gra czy nie (np. za wejście na stronę).
 

DeletedUser

Guest
Widocznie alkohol się wdał w klawiaturę albo rzeczywiście osoba układająca regulamin nie ma pojęcia co chciała przekazać. Ostatnio Sam udowodniłem Panom z Administracji jaki to błąd popełnili nakładając naruszenie zasad.

"W skutku oskarżenie rzucone przez osobą X na osobę Y może się odwrócić i to osoba X zostanie ukarana"

Wydaje się mi zatem, że najpierw powinniśmy zrobić regulamin Administracji a dopiero w fazie końcowej samym graczom.



Co do niektórych punktów to na prawdę pogratulować można tej zawiłości, którą później wykorzystują gracze łamiący regulamin a Administracja ma związane ręce ponieważ taki jest regulamin...
 

DeletedUser

Guest
Widocznie ta wojna jest przegrana, póki na stanowiskach Administracji nie wejdą osoby, które kiedykolwiek ruszyli inny kodeks niż polski ponieważ luki jakie ma wprost odzwierciedlają sytuację tutaj...

Rozwijać i jeszcze raz Rozwijać. Punkt po punkcie bo inaczej znając życie zamiast przybywać zwolenników plemion to po prostu zacznie przybywać ale ich przeciwników. A wtedy zacna firma InnoGames straci całą masę kasy jaką trzepie na polskim serwerze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry