Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser131591

Guest
Złote Monety

A ile dokładnie złotych monet będzie czeba na np.jeden obóz:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser133627

Guest
Uwaga: Obozy wojskowe nie zostaną wprowadzone na już istniejące światy!

tylko na nowych światach będą obozy
 

DeletedUser43979

Guest
.

ja myślę że to bardzo dobrze że wprowadzają zmiany gra będzie bardziej ciekawsza.
 

DeletedUser131591

Guest
Obozy

Chyba już każdy o tym napisał,że obozy będą tylko na nowych!Jezu!Ile jeszcze osób o tym napisze?!
 

DeletedUser136132

Guest
ja myślę że to bardzo dobrze że wprowadzają zmiany gra będzie bardziej ciekawsza.

Zmiany ciągle będą Nadawane światom Na prze różne Tematy...:cool: no cóż Jeżeli chodzi o jakość tych zmian to widać że przynoszą korzyści:eek:
 

DeletedUser131591

Guest
Kolejka Budowy

Gra by była lepsza,gdyby można było budować więcej niż dwa budynki,a nie tak jak jest teraz,że trzeba Konto Premium!
 

DeletedUser

Guest
Wrzucili by jeszcze emotki do forum i większy wybór kolorów do zaznaczenia plemion/paktów na mapie (w "Dyplomacji") i by było good :D
 

DeletedUser136132

Guest
Gra by była lepsza,gdyby można było budować więcej niż dwa budynki,a nie tak jak jest teraz,że trzeba Konto Premium!


Jest już zbyt wiele ułatwień...Czy na prawdę chcesz aby "Plemiona" straciły reputacje a stracą na pewno jak będą Dodawane
takie pomysły o jakich wspomniałeś:confused:
 

DeletedUser26967

Guest
na ilu swiatach grasz? grasz na jakims nowym i starszym? :)
zauwaz jedna sprawe, ze po jakims czasie na swiecie.. im bardziej liczba osob topnieje, tym rzadzej zdazaja sie lagi.. :) na s17 od bardzo dlugiego czasu nie lapalem lagow.. na s37 zdarza sie to dosc czesto, ale nie az tak jak w chwili gdy zaczynalem.. czyli listopad/grudzien..
jaki z tego wniosek? im mniej graczy - tym mniej dzialan (obliczen) - tym mniejsze lagi..
jesli rejestracja osob bedzie rozlozona na 2 swiaty o identycznych ustawiniach, lagi beda mniejsze.. nie napisalem, ze napewno ich nie bedzie.. bo to nie jest mozliwe.. :p ale napewno beda rzadszym zjawiskiem niz gdyby powstal jeden swiat.. i kazdy sie na niego.. "rzucil" :) :p bedzi mniej ludzi.. ludzie z czasem odpadaja, wiec za jakis czas lagi beda rzadkoscia. a taka sytuacja nastapi napewno duzo wczesniej, niz gdyby kazdy sie "rzucil" na jeden swiat..
nie uwazasz?
Śpieszę z odpowiedzią - obecnie gram na jednym, ale wcześniej grywałem na paru od razu w różnych specyfikacjach, tak więc wiem co masz na myśli :) Ale co do tych lagów to tak: wiem, że im mniejsza liczba obliczeń tym mnie lagów i jest luz w tej sprawie - nie ma z czym się nie zgodzić. Ale jak już sam dalej powiedziałeś lagi będą zawsze i tak i tak :p A ponadto, z własnego doświadczenia odczułem, że te "główne lagi" to jest kwestia paru dni, może tygodnia, po których lagi pojawiają się coraz rzadziej, bo już wtedy liczba ludzi dość drastycznie spada... Tak więc po tygodniu już wszystko działa "zjadliwie", a nie tak jak po pierwszej godzinie od otwarcia świata... W każdym bądź razie, od kiedy gram (jakoś od ś5), to lagi denerwowały mnie tylko na etapie 3-7 dni od otwarcia świata...

A teraz taka sprawa - każdy świat stoi na własnym serwerze? ;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Droga Administracjo - lepiej zawalić serwery otwierając 2 światy w jednym momencie, aniżeli w różnych dniach i o różnych porach?

Zdecydowanie TAK. Ideałem byłoby wręcz wystartowanie tych światów w tej samej minucie, choć nie sądzę aby to się w pełni udało.
Naprawdę - choć trochę zaufania do (powtórzę po raz kolejny) ludzi którzy w ciągu 3 lat oglądali uruchomienie kilkuset serwerów i analizowali potem wyniki kolejnych wdrożeń.
 

DeletedUser131591

Guest
Światy 42 i 43

A jak to będzie wyglądało będzie jak na np.świecie
๑ஜ۩۞۩ஜ๑40๑ஜ۩۞۩ஜ๑
Że będzie tylko spichlerz,ratusz,plac i coś tam jeszcze,a reszte trzeba wybudować,czy będzie jak na innych światach!
 

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
Masterpablo obecnie gram na 37.. i lagi tam dalj sie zdarzaja.. chwilowe, bo chwilowe - ale sa. a przynajmniej u mnie takie sa :D nie wiem jak u innych.. :p

odnosnie tego, czy kazdy swiat stoi na innym serwerze, nie wiem.. pytanie do administracji, ale patrzac na to, ze im swiat starszy, tym mniej lagow, a na nowych lagi sa powazniejsze.. mozna wywnioskowac, ze 1swiat = 1serwer
gdyby kazde ze swiatow staly na jednym serwerze, lagi bylyby na kazdym swiecie..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser131591

Guest
Wygląd Świata 43 i 42

Wioska by mogła wyglądać mniej więcej tak:
moja%20wioska%20na%20plemiona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26967

Guest
Zdecydowanie TAK. Ideałem byłoby wręcz wystartowanie tych światów w tej samej minucie, choć nie sądzę aby to się w pełni udało.
Naprawdę - choć trochę zaufania do (powtórzę po raz kolejny) ludzi którzy w ciągu 3 lat oglądali uruchomienie kilkuset serwerów i analizowali potem wyniki kolejnych wdrożeń.
To prawie jak w Formule 1. Miliony obliczeń, doświadczenie inżynierów, ich niesamowity zmysł, superkomputery wyliczające możliwie najlepsze specyfikacje poszczególnych elementów bolidu... I wszystko po to, aby zabezpieczać tyły stawki i nie wyciągnąć z bolidu wszystkiego, na co go stać... ;) Wybacz, ale jestem do tego wszystkiego po prostu uprzedzony...
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Ale tak serio czemu aż w środe a nie wcześniej?

Źle postawione pytanie :) Prawidłowe powinno brzmieć "czemu JUŻ w środę a nie później?" :)

A tak poważniej: starty nowych światów w wersji 6.0 w poszczególnych wersjach krajowych (nie licząc niemieckiej i angielskiej jako mających oczywisty priorytet) rozpoczynają się 24 lutego i potrwają MINIMUM 3 tygodnie.
Polsce przypadło wdrożenie w dniu 24 lutego. Więc mogło być TYLKO później. :)
 
Ostatnia edycja:

Turgsmen

Miecznik
Wynik reakcji
6
- Obozy wojskowe
Plemię w późniejszej fazie gry może wybudować obóz wojskowy. Członkowie plemienia wysyłają swoje armie do obozu. Gdy dotrze na miejsce, może być wykorzystana do ataku lub wsparcia wybranej wioski. Tylko właściciel armii może jej wydawać rozkazy. Aby stworzyć obóz wojskowy, plemię musi posiadać wymaganą liczbę punktów oraz przeznaczyć na ten cel złote monety.
Uwaga: Obozy wojskowe nie zostaną wprowadzone na już istniejące światy!
Zabawne myślałem nad czymś podobnym tylko, że ja myślałem o wioskach plemiennych

- Plemiona dla komórek
Wchodząc na Plemiona przez iPhone lub urządzenie z platformą Android będzie można korzystać z interfejsu specjalnie przystosowanego dla urządzeń mobilnych.
Nareszcie, tego mi brakowało.

Ja na pewno na jednym ze światów zagram:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry