Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Po co narzekacie? Jeśli wam się nie podoba to nie musicie grać, macie dużo światów bez obozów!

nie narzekamy tylko domagamy sie wytlumaczenia czemu powstaja 2 takie samy swiaty.

nagato91 zadal dobre pytanie : "Co zrobicie, jeśli okaże się że na jednym świecie będzie 50k ludzi a na drugim tylko 2-3k?

Czy ten z mniejszą ilością ludzi zostanie wykasowany?"
 

DeletedUser

Guest
Dwa identyczne światy... Bezsens.

Za dwa miesiące będziecie mieli na każdym po 10 k graczy i mnóstwo wioch barb....
 

DeletedUser136530

Guest
jakby miał ktoś fajną ekipę na nowe światy to pisać na priv
 

DeletedUser

Guest
nie narzekamy tylko domagamy sie wytlumaczenia czemu powstaja 2 takie samy swiaty.

nagato91 zadal dobre pytanie : "Co zrobicie, jeśli okaże się że na jednym świecie będzie 50k ludzi a na drugim tylko 2-3k?

Czy ten z mniejszą ilością ludzi zostanie wykasowany?"

MOże że tak jak napisał ktoś poprzednio, aby zoptymalizować obciążenie serwera. Będą dwa te same światy o tych samych parametrach.

Może będzie jakoś połaczony ranking. Kto wie :D
 

DeletedUser113653

Guest
Widze tylko, że wasze opinie są negatywne... Administracia zrobiła dwa światy, dlaczego? Zapewne następny świat wyjdzie w kwietniu. Cieszcie się, że wogóle macie do dyspozycji nowe dwa światy i nową wersie. Administracia następnym razem nie zgodzi sie na nowy świat to wtedy zobaczymy wasze opinie....
 

DeletedUser

Guest
Racja...Jak nie ma nowych światów to wszyscy się ich domagają,a jak zrobią to zawsze nikomu nie pasuje :/
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
zasłaniasz się liczbami oraz definicja socjologii tłumu, ktora w tym momencie niema znaczenia, bo wg ciebie nowosc oznacza duze zainteresowanie=2 swiaty. Jezeli juz mowisz o socjologii tłumu to najpierw powinienes sobie zadac pytanie czy monotonia jakim beda 2 zupelnie nie rozniace sie od siebie swiaty maja na to dodatni czy ujemny skutek.

Nie rozumiesz jednej rzeczy - skoro gracz może grać na JEDNYM z tych światów, to tak naprawdę nie ma dla niego najmniejszego znaczenia, czy powstaje ich w danej chwili 2, 5 czy 10. W żaden sposób nie wpływa to na "monotonię" z punktu widzenia jednostki.
A dzięki temu że wyjdą 2 światy, to będzie mógł zacząć tam grać, na dowolnym z nich - gdyby wyszedł jeden, to po 10 minutach zalogowanie na nim byłoby nie możliwością.
De facto możesz to więc traktować jako wyjście JEDNEGO świata z podwojoną możliwą liczbą graczy, jaka może w nim uczestniczyć. Z tym, że tylko do połowy tego świata będziesz miał dostęp :)

I gwoli sprostowania: I nie zasłaniam się liczbami - zasłaniam się FAKTAMI, które się przekładają na liczby. A że fakty są takie a nie inne, nie jest to moją winą.
 

DeletedUser26967

Guest
Po co narzekacie? Jeśli wam się nie podoba to nie musicie grać, macie dużo światów bez obozów!
Problem polega na tym, że chcemy już teraz normalny świat (bez kościoła) na nowym stylu wypróbować... Ta socjologia do mnie i tak nie przemawia... Jak komuś zależy na graniu w podanej teraz specyfikacji to i tak wyczeka, aż ona się pojawi i problemy, których admini chcieli uniknąć i tak się pojawią... Wielu będzie chciało wypróbować te obozy etc., ale mało kto w grę na obecnie proponowanych światach się zaanagażuje. Efekt będzie taki, że dopniemy swego i serwery podczas otwierania nowego, odpowiedniego dla nas świata, i tak zawalimy i tak... ;-)
Co za różnica, czy teraz na nowe światy wejdzie po 40k ludu x2 i 50% z nich odpuści grę, czy potem na sprzyjający naszym wymaganiom świat wejdzie 40k...
 

DeletedUser128840

Guest
ja to se zgram natym i natym zobaczy sie na którym lepiej i sie bedzie grało
 

DeletedUser113653

Guest
Problem polega na tym, że chcemy już teraz normalny świat (bez kościoła) na nowym stylu wypróbować... Ta socjologia do mnie i tak nie przemawia... Jak komuś zależy na graniu w podanej teraz specyfikacji to i tak wyczeka, aż ona się pojawi i problemy, których admini chcieli uniknąć i tak się pojawią... Wielu będzie chciało wypróbować te obozy etc., ale mało kto w grę na obecnie proponowanych światach się zaanagażuje. Efekt będzie taki, że dopniemy swego i serwery podczas otwierania nowego, odpowiedniego dla nas świata, i tak zawalimy i tak... ;-)
Co za różnica, czy teraz na nowe światy wejdzie po 40k ludu x2 i 50% z nich odpuści grę, czy potem na sprzyjający naszym wymaganiom świat wejdzie 40k...


No mogli by jeden świat dac bez kościoła:p
 

DeletedUser131591

Guest
Wygląd Wiosek

Czy wygląd wiosek się zmieni:confused:
Chodzi mi o to czy np.gdy miałeś już 3000p to wygląd wioski ci się zmieniał,a czy na tych światach zostanie ta sama punktacja,czy będzie inna:confused:
 

DeletedUser

Guest
ja to se zgram natym i natym zobaczy sie na którym lepiej i sie bedzie grało

Chłopie, będziesz grał na którym ci się żywni podoba, tylko zmień styl pisania bo ten razi mnie po oczach i niszczy od środka.

Kmic, a teraz pytanie do Ciebie, Co się stanie jeśli graczom odniewidzi się w jakiś sposób granie na świecie gdzie będzie 6k ludzi, bo poiwedzą że nie ma rywalizacji i pójdą na ten przeładowany już świat, który będzie miał, załóżmy 40k ludzi.

I tak czy tak będzie to misz masz z tego wzgledu że ludzie są jak owce. Pójdą tam gdzie im będzie lepiej.
 

DeletedUser26967

Guest
Nie rozumiesz jednej rzeczy - skoro gracz może grać na JEDNYM z tych światów, to tak naprawdę nie ma dla niego najmniejszego znaczenia, czy powstaje ich w danej chwili 2, 5 czy 10. W żaden sposób nie wpływa to na "monotonię" z punktu widzenia jednostki.
A dzięki temu że wyjdą 2 światy, to będzie mógł zacząć tam grać, na dowolnym z nich - gdyby wyszedł jeden, to po 10 minutach zalogowanie na nim byłoby nie możliwością.
De facto możesz to więc traktować jako wyjście JEDNEGO świata z podwojoną możliwą liczbą graczy, jaka może w nim uczestniczyć. Z tym, że tylko do połowy tego świata będziesz miał dostęp :)

I gwoli sprostowania: I nie zasłaniam się liczbami - zasłaniam się FAKTAMI, które się przekładają na liczby. A że fakty są takie a nie inne, nie jest to moją winą.
Czyli krótko podsumowując - oszczędzacie tylko i wyłącznie serwery... :/ Na ludziach Wam nie zależy = co za tym idzie - socjologia w parze z psychologią wg niektórych nie idzie... Akurat 2 światy z kościołami, których prawie nikt nie trawi, tylko po to, aby wielu graczom przejadły się obozy, itp. i nie było problemów z logowaniem i dopiero potem, żeby nie przeciążać serwerów otworzenie świata bez kościoła licząc już na mniejsze zainteresowanie tłumu - brawo! Psychologia pierwsza klasa :]

PS. Normalny gracz przeciążenie serwerów zrozumie - jeśli przejmujecie się wątkami neokidów, którzy się skarżą, bo "nie wiedzom co majom robidź", to trochę to dziwne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Właśnie dobrze że urozmaicają grę :) Chociaż te kościoły to faktycznie są trochę niepotrzebne...
 

DeletedUser

Guest
zasłaniasz się liczbami oraz definicja socjologii tłumu, ktora w tym momencie niema znaczenia, bo wg ciebie nowosc oznacza duze zainteresowanie=2 swiaty. Jezeli juz mowisz o socjologii tłumu to najpierw powinienes sobie zadac pytanie czy monotonia jakim beda 2 zupelnie nie rozniace sie od siebie swiaty maja na to dodatni czy ujemny skutek.

Bana mu!

Będzie przepełnienie na obu czy wyjdziesz czy nie. Mogę się założyc. Znam wielu graczy co weszłoby na świat z kościołem. To kolejne urozmaicenie. Taki Vorenus gra do 2 wiosek i sobie idzie. 80% graczy wchodzących na świat rezygnuje, a później zostają Ci którym zależy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry