Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To ja odpowiem: kierowali się ponad 3 letnim doświadczeniem w zarządzaniu grą, danymi statystycznymi dotyczącymi wdrożeń nowych wersji aplikacji oraz wiedzą z zakresu szeroko pojętej "socjologii tłumu".

Czyli jednym słowem:

Pieniędzmi :D

Nie mam wam tego za złe bo przypuszczam ile kosztuje gra na takich serwerach, tylko fajnie by było jakbyście co 6-9 miesięcy wypuszczali 3 nowe światy na raz, gdzie:

świat xxx byłby światem starym bez łuczników
świat yyy nowym bez kościoła, ale z ryckiem, Łk itd.
świat zzz najnowszym z kościołem i obozami.

Prędkość jedn. i świata byłby ten sam na trzech tyle tylko żeby istaniała zależność tandemowa. Chcesz grać na nowym? Grasz na nowym. Chesz na starym? To grasz na starym

I wydaje mi się że byłoby wtedy mniej szemrania, choć znalazłaby się grupa ludiz, którzy uważaliby "a czemu taka mała prędkośc?"; "czemu tak słabo się barby rozwijają?", itd.

Polak ma w swojej naturze to że mu nie dogodzisz. I tak źle i tak nie dobrze.

A teraz czekam na Update ;)
 

DeletedUser26967

Guest
swiaty 42 i 43 sa tandetowe, tzn mozesz miec 1 konto albo na 42 albo na 43. Nie mozesz grac na obu swiatach
Napisał swoje oba name'y z gry... więc pewnie na jeden wpadnie jednym, a na drugi drugim kontem... Chyba, że szykuje się multikontowiec...? ;>
 

DeletedUser136521

Guest
Ehh... chciałem pograć na którymś z tych światów. Miałem uzbieraną ekipę i widzę że będziemy musieli poczekać na 44-ke . :mad:

Jednym słowem czapa
 

DeletedUser

Guest
ale ja bende grał na dwóch kontach na 42 amrion08 a na 43 piotr448

Pierw to się ortografii naucz :)
Plemiona zostaw na potem ;)

I właśnie przez takie myślenie trafiają się NEO kids na serwerach. Zrobi ci wioske na dwóch światach, potem nie bedzie ogarnial już obu na raz i zacznie kasować konta...
 

DeletedUser75786

Guest
Czyli jednym słowem:

Pieniędzmi :D

a ja myślę, że kmicowi chodziło o to, że gdy pojawiają się jakieś nowości w grze to wszyscy szturmem rzucają się na świat, który owe nowości jako pierwszy będzie zawierał, bo każdy chce sprawdzić jak to działa

jakby Wam teraz dali tylko jeden świat w wersji 6.0 to na forum byłoby 50 tematów : dlaczego nie moge sie zarejestrowac na 42????? dlaczego logowanie na 42 trwa 10 minut!!!!! ja wam place kupując KP, a wy mi takie cos robicie!!

gdyby dali dwa światy, jeden z kosciolem, drugi bez to duża większosc rzucilaby sie na ten bez kosciola i też bylby wiekszy problem z zalogowaniem sie na ten swiat

:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26967

Guest
Pierw to się ortografii naucz :)
Plemiona zostaw na potem ;)

I właśnie przez takie myślenie trafiają się NEO kids na serwerach. Zrobi ci wioske na dwóch światach, potem nie bedzie ogarnial już obu na raz i zacznie kasować konta...
Mało tego, przez takich jak on, administracja gry kieruje się "socjologią tłumu", przez co dostajemy dwa identyczne światy w strasznej konfiguracji...
 

DeletedUser128840

Guest
a ja myślę, że kmicowi chodziło o to, że gdy pojawiają się jakieś nowości w grze to wszyscy szturmem rzucają się na świat, który owe nowości jako pierwszy będzie zawierał, bo każdy chce sprawdzić jak to działa

jakby Wam teraz dali tylko jeden świat w wersji 6.0 to na forum byłoby już 50 tematów : dlaczego nie moge sie zarejestrowac na 42????? dlaczego logowanie na 42 trwa 10 minut!!!!! ja wam place kupując KP, a wy mi takie cos robicie!!

gdyby dali dwa światy, jeden z kosciolem, drugi bez to duża większosc rzucilaby sie na ten bez kosciola i też bylby wiekszy problem z zalogowaniem sie na ten swiat

:rolleyes:

wole bez kościoła i wiele inych osób
 

DeletedUser

Guest
To ja odpowiem: kierowali się ponad 3 letnim doświadczeniem w zarządzaniu grą, danymi statystycznymi dotyczącymi wdrożeń nowych wersji aplikacji oraz wiedzą z zakresu szeroko pojętej "socjologii tłumu".

zasłaniasz się liczbami oraz definicja socjologii tłumu, ktora w tym momencie niema znaczenia, bo wg ciebie nowosc oznacza duze zainteresowanie=2 swiaty. Jezeli juz mowisz o socjologii tłumu to najpierw powinienes sobie zadac pytanie czy monotonia jakim beda 2 zupelnie nie rozniace sie od siebie swiaty maja na to dodatni czy ujemny skutek.
 

DeletedUser

Guest
Ale wy macie problemy...Czy z kościołem,czy bez gra się praktycznie tak samo.No chyba,że w sposób negatywny wypowiadają się niewierni (bez urazy).
Administracja stara sie wprowadzać nowości,a Wy nie przetestowaliście nowych rozwiązań ale oczywiście musicie pisać od razu "źle","przestanę grać",itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Spokojnie Panowie bez zbędnych Bulwersów jak pisałem. Kmic jest oddelegoweany żeby nam coś wytłumaczyć. Nie obarczajmy go winą za całość :)

Zastanawia mnie jedna rzecz. Co zrobicie, jeśli okaże się że na jednym świecie będzie 50k ludzi a na drugim tylko 2-3k?

Czy ten z mniejszą ilością ludzi zostanie wykasowany?
 

DeletedUser113653

Guest
Po co narzekacie? Jeśli wam się nie podoba to nie musicie grać, macie dużo światów bez obozów!
 

DeletedUser26967

Guest
wole bez kościoła i wiele inych osób
Czytaj ze zrozumieniem... omg... -.- Wszyscy to wiedzą, że większość woli opcję "bezkościołową", ale on przedstawił obie opcje, które mogłyby wejść zamiast obecnie planowanej i przedstawił jej wady i tok myślenia adminów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry