Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
Szkoda ze nia mam nic podane do jakich swiatow tycza sie te zmiany, czy do wszystkich czy do tych nowchy ktore powstana, rozumiem ze czesc ich na pewno zostanie wprowadzona na wszystkie swiaty ale czesc jak np obozy na nowe a co z reszta:)???

Ogolnie zmiany na duzy +
no wlasnie.. ciekawe na jakich swiatach to zostanie wprowadzone.. :)

jednak sadzac po tych slowach...
W najbliższych tygodniach Plemiona zostaną zaktualizowane do wersji 6.0. Wnosi ona ze sobą wiele istotnych zmian i ulepszeń.
dotyczy to wszytskich swiatow - ogolnie plemion. :)
ale moge sie mylic :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
zamiast przyciagac graczy to ich zniechecacie jakimis obozami ;/
 

DeletedUser79273

Guest
I weź tu dogódź ludziom :rolleyes:
Część graczy oczekuje zmian, niektórzy ich nienawidzą.

Niektórzy natomiast powinni się nad sobą zastanowić:



adrianh3 testowałeś to rozwiązanie? widziałeś je może chociaż na oczy? Jak przetestujesz to wtedy wyraź swoją opinie, nawet krytyczną.

skoro oczekują zmian, to po to się wprowadza nowe światy z tymi zmianami, a jak zyska to przychylność ludu, to wtedy się te zmiany wprowadza na starsze światy.

koniec imprezy dziękuje dobranoc
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jakie będą te obozy, więc nie wyrażę o nim swojej opinii, reszta zmian dobra lub nawet rewelacyjna (system rezerwacji - strzał w dziesiątkę! konwertowanie idących ataków do bb-code, żeby pomoc wezwać również), ale że tak się wyrażę - ludzie i ludziska! czy Wam nikt nigdy nie dogodzi?...odnośnie obozów wojskowych było coś podobnego taka propozycja w dziale Propozycje...narzekaliście, że administracja nigdy nie realizuje Waszych pomysłów, teraz jak został zrealizowany to pretensje oczywiście;/ nie każdemu się dogodzi, ale taka propozycja była...wiadomo, że nie każdemu się będzie to podobać prosta sprawa ;] no ale ktoś dał argument, że jak zwykle INNO ma nas daleko...no zawsze miało ale tym razem przychylili się do propozycji złożonej na tym forum, a nie jak ktoś twierdzi na odwrót...no ogóle w końcu pozytywne zmiany...jeszcze adminów w supporcie 90% wymienić i będzie spoko;]
 

LukaszUE

Łucznik
Wynik reakcji
282
Bardzo dobre zmiany jeśli chodzi o rezerwacje i oznaczenia mapy.

Co do obozów to nie bardzo je chyba wszyscy rozumieją ale wyjdzie w praniu jak to będzie działać.

Ja tam popieram każdą zmianę która komplikuje rozgrywkę, bo dochodzi jakiś element strategii.
 

DeletedUser75786

Guest
ludzie i ludziska! czy Wam nikt nigdy nie dogodzi?...odnośnie obozów wojskowych było coś podobnego taka propozycja w dziale Propozycje...narzekaliście, że administracja nigdy nie realizuje Waszych pomysłów, teraz jak został zrealizowany to pretensje oczywiście;/ nie każdemu się dogodzi, ale taka propozycja była...wiadomo, że nie każdemu się będzie to podobać prosta sprawa ;] no ale ktoś dał argument, że jak zwykle INNO ma nas daleko...no zawsze miało ale tym razem przychylili się do propozycji złożonej na tym forum, a nie jak ktoś twierdzi na odwrót...no ogóle w końcu pozytywne zmiany...jeszcze adminów w supporcie 90% wymienić i będzie spoko;]

akurat propozycje obozow (z tego co widze byly takie dwie), w ankietach dostaly wiecej glosow na NIE, więc...
 

DeletedUser124115

Guest
A czy te zmiany będą dotyczyć wszystkich światów, czy tylko tych nowych? :/

Btw. badziewne to się wydaje
 

DeletedUser

Guest
jak bym chciał zmian to bym grał na takim świecie gdzie one sa od początku
ciekawe ile osob oleje te grę po zmianie reguł w tracie tury
 

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
jak bym chciał zmian to bym grał na takim świecie gdzie one sa od początku
ciekawe ile osob oleje te grę po zmianie reguł w tracie tury
a ile juz razy takie zmiany wchodzily w zycie w trakcie gry? gram od prawie 2 lat.. i zmian juz pare bylo.. zawsze bylo, ze "to jest bee.. fee.. i w ogole zle" a pozniej ludzie sie przywyczaili i graja dalej..
 

DeletedUser

Guest
wsumie racja :)

gram na 27 i 37
różnica jest spora w stylu gry

fakt faktem czesc mniej porywających dogodnień akceptuje na światach na których gram
ale nagłego pojawianie sie obozów na 27 sw nie widzę

z prostego powodu sa rozbierane konta w plemionach po 300 wiosek
jak ma to działac na zasadzie przekazania monet to takie plemie tworzy sobie mega przewage ustawiajac takich punktów w
cholerę i jeszcze trochę
 

DeletedUser

Guest
zal. obozy. najlepiej dajcie jeszcze czolgi, lekka z rakietnicami i latajace piki. powodzenia. lepiej pl42 otworzcie niz te obozy.

a mi wypowiedz popka najbardziej sie spodobala :D Najlepsze jest podsumowanie "lepiej pl42 otworzcie niz te obozy".

Ja sie nie wypowiadam na temat do ktorego nie jestem pewien. Poprostu trzeba zobaczyc jak to dziala aby potem to oceniac
 

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
na 37 tez gram, ale tez na 17.. co do zmian - nawet jak gra sie juz jakis czas do nowosci tez da sie przyzywczaic. nawet do tych bardzo.. drastycznych :p
 

DeletedUser

Guest
masz racje
ze trzeba po testować
ale moim zdaniem dostańmy tylko dodatki typu
rankingi
i funkcje kp ( bo to kasa)
reszty nie dostaniemy bo startując tutaj zgadzałeś się na inne warunki gry
a taka drastyczna zmiana grozi reklamacjami i opluwaniem gry przez ludzi którzy kupili premium a teraz im się nie podoba
 

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
co do KP.. wiesz, jakos jednak trzeba miec $$ na wszytsko.. servery.. programisci.. itd.. to kosztuje.. wiele "udogodnien".. "pracuje na siebie".. mozna tak powiedziec.. przynajmniej ja tak mysle.. :p :)
ale nie tylko dla urzytkownikow KP pojawiaja sie dosc ciekawe opcje..
- Przejmowanie - planer dla plemienia i jego sojuszników
Plemię i jego sojusznicy mogą teraz wygodnie planować przejmowanie wiosek. Każdy gracz może zarezerwować wioskę a inni gracze z tego samego plemienia, oraz sojusznicy otrzymają o tym informację, gdy postanowią ją zaatakować. Można dzielić listę rezerwacji z innymi plemionami na zasadach podobnych jak dzielone fora.
dla mnie to jest ciekawe.. planujac ataki po kilka tys atakow moze to byc przydatne.. ale okaze sie jak to bedzie ostatecznie wszystko wygladalo :p
 

DeletedUser

Guest
a mnie zainteresowały zmiany pod kontem przejrzystości i funkcji mobilnych :)

- Mapa
Kolor "innych wiosek" zmieniony na bardziej jednoznacznie odróżniający się od "wrogich wiosek".

- Plemiona dla komórek
Wchodząc na Plemiona przez iPhone lub urządzenie z platformą Android będzie można korzystać z interfejsu specjalnie przystosowanego dla urządzeń mobilnych.

- Powiadomienia mailowe
Gracz może wybrać opcję informowania przez mail gdy spichlerz jest pełny. (rodem z traviana )

i co mnie najbardziej intersuje czy w koncu podniesie sie poziom logowania i bezpieczeństwa bo jakieś zmiany w tym kierunku sa zapowiedziane mam nadzieje ze w końcu login będzie można ustawić inny niż nick w grze

- Logowanie
Proces logowania został usprawniony.
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
pamiętacie systemik captcha?
dało się wywalczyć wywalenie ? dało się

z oficjalnego komunikatu i tak na dobrą sprawę nie wiadomo o jakie obozy chodzi
będzie do kitu- jako forumowicze macie środki walki i stanowczo wówczas protestujcie
 

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
pamiętacie systemik captcha?
dało się wywalczyć wywalenie ? dało się

z oficjalnego komunikatu i tak na dobrą sprawę nie wiadomo o jakie obozy chodzi
będzie do kitu- jako forumowicze macie środki walki i stanowczo wówczas protestujcie
no wlasnie.. nie ma co narzekac na wyrost.. kto wie, moze bedzie to krok by jakos "uprzyjenic" gre :)
wejdzie w "zycie" - wtedy sie oceni.. :p

nula22 co do mapki.. owszem, czasem bylo to malo wyrazne :/ zlewalo sie strasznie.. zobaczymy jak to bedzie teraz wygladalo :)
a i coraz wiecej osob korzysta z komorki, by wskoczyc na plemionka :p
 

DeletedUser

Guest
- Plemiona dla komórek
Wchodząc na Plemiona przez iPhone lub urządzenie z platformą Android będzie można korzystać z interfejsu specjalnie przystosowanego dla urządzeń mobilnych.

Szkoda że zmiana na lepsze dosięgnie tylko jednej platformy. Jestem w 100% przekonany że dużo więcej osób korzysta z Opery Mini i Opery Mobile na symbianach i WM aniżeli z androida i iPhona. Po tak długim czasie INNO się wreszcie obudziło że jednak ludzie wykorzystują w pełni swoje smartphony, niestety ktoś was uprzedził bo smartphone z Opera radzi sobie bardzo dobrze z plemionami, mamy już i menadżera haseł i możliwość otwierania kilku kart jednocześnie, obsługę cookies więc z tym zaznaczaniem plemion już jest znośnie, brakuje tylko funkcji prawego kliknięcia myszą na mapie ale i to pewnie zostanie w końcu rozwiązane.
Reasumując tą nowość traktuję w ramach ciekawostki bo w najbliższym czasie nie mam zamiaru przechodzić z symbiana na androida czy też iphona. Jedyną zmianą na plus w tym temacie uznaję wcześniejszą rezygnację z systemu captcha z której to zmiany są zadowoleni wszyscy korzystający z komórek, obecna zmianę zauważą niestety tylko nieliczni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry