kmic (ten zły)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Mnie tu molestują cobym założył temat o sobie, to zakładam... a co mi tam... choć raz mogę spełnić życzenia graczy :rolleyes:

Tylko mi tu grzecznie i bez spamowania, bo pałeczka z avatara pójdzie w ruch :cool:
 

DeletedUser50500

Guest
Ja pierwsza bo mnie skręca:D czy kmicuś jest faktycznie taki zły jak pisze?;)
 

DeletedUser16211

Guest
Dlaczego UDAJESZ, że jesteś "Ten Zły", skoro wszyscy widzimy, że jesteś pomocnikiem Św. Mikołaja (czapeczka również w avku)?
 

DeletedUser96293

Guest
Coś czuję, że Kmicik tylko chciałby być taki zły :)
 

DeletedUser5510

Guest
kmic zly, no gdzie tam, przeciez to taki pluszowy mis^^
 

DeletedUser106965

Guest
kmic jeden z tych "wiekszych" i zapamietanych przez graczy hehehe ja niemialem bezposrednio z toba do czynienia wiec z przymrozeniem oka podchodze do ciebie , ale do rzeczy .

niewiem ile masz lat ale ciekawi mnie jedno ... jako ze facet to wodka ,piwko i inne %% to normalka ale do sedna czy zdarza ci sie po pijaku siasc do plemion w sensie pelnienia swojej funkcji ^^ i jesli tak :p czy nie uwazasz to troche za lekkie podejscie do pelnienia swoich obowiazkow? a przy okazji podchodzi to pod kompetencje hehe i mozliwosc braku zaufania ??

ps. jesli czytaja to inni SGO GO rposilbym o odpowiedz takze :p gdyz pic ludzka sprawa ale jak to u was z pelnieniem funkcji wspolgra ^^
 

DeletedUser

Guest
ależ kolega kmic skromny jakiś nic nam o sobie nie napisałeś a ja chętnie bym poczytała zważywszy ,że chyba najczęściej właśnie z Tobą mam do czynienia w rozmowach z adminami ;)

Tak więc czekam z niecierpliwością :)
 

DeletedUser

Guest
Sądzę, że większość graczy wolałaby się nie spotykać z Kmicem ;]
 

DeletedUser106965

Guest
Sądzę, że większość graczy wolałaby się nie spotykać z Kmicem ;]

nie potrafie sie powstrzymac ^^

mam nadzieje ze ta legenda zlego i owego teraz ten post Corpusa hehe mam nadzieje ze cos w tym jest a nie fota a tam "kalesony" nie facet hahahaha ^^
<joke> xD
 

DeletedUser

Guest
A ja wiem, ja wiem! Wszystkie :D i to nie jest kurtuazja, mówię serio ;)
 

DeletedUser74658

Guest
Znaczy albo w teamie są bardoz podobne kobiety? :D

Albo nasz Kmic ma bardzo szerokie upadobania ;)
 
Do góry