Drabiniarze

  • Rozpoczynający wątek 00 ARAGORN 00
  • Data rozpoczęcia

Drabiniarze

  • Tak, dobry pomysł

    Głosy: 113 29,4%
  • Nie ,zły pomysł

    Głosy: 246 63,9%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 26 6,8%

  • W sumie głosujących
    385
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomyślałem o zrobieniu drabiniarzy (pewien gracz już o tym mówil ale ja chce rozwinąć Jego pomysł) . Robiło by się ich w koszarach, jedek kosztowal by 100 drewna 100 gliny i 100 żelaza, jeden drabiniarz potrafil by przenieść 5-10 żołnierzy(piechurów) przez mur, dzialalo by to tak jakby muru nie bylo (dla przeniesionych jednostek przez mur) tak jakb
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
1. Rozwiń swoją myśl na temat "przenoszenia" ludzi przez mur.
2. Sonda.
3.Jak już z jednej strony przeniosą to z drugiej co ? Spadną :D
 

DeletedUser78702

Guest
No brawo! Nareszcie ktoś to rozwinął! Owacje na stojąco! :D tak na serio to pomysł wydaje mi się dobry, ale zapomniałeś (zresztą prawie jak wszyscy na początku) o sondzie (pewnie będą ci to zaraz wypominali jak znam życie :D)
 

DeletedUser40104

Guest
Pomyślałem o zrobieniu drabiniarzy (pewien gracz już o tym mówil ale ja chce rozwinąć Jego pomysł)

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=24064&highlight=drabiniarze

Czy to drugie konto kolegi, czy to jednak nie tylko ja czytam ostatnie strony różnych działów z czystej ciekawości poznania "O czym to kiedyś ludzie pisali"?

Mam zdanie identyczne, jak większość osób głosujących tam, zanim temat został zamknięty. Istna tragedia i śmiech na sali, kolego. Coś takiego nie ma szans powstać, niszczy całą ideę taranów. Nie mówiąc o tym, że kolega zapomniał podać współczynniki ataku i obrony takiego "draba z drabiną". Cena nadzwyczaj niska, jak na taką jednostkę. Poza tym dostępne byłoby toto z, czy bez badania? Jeżeli z, koszty i czas przy trwaniu 100% (1 poziom kuźni). Ja i tak głosuję na nie, kolega nie powinien łudzić się, że mnie przekona.

Dlaczego rekrutowałoby się ich w koszarach, nie warsztacie? Toż to jednostka oblężnicza, nie piechota.




A Andruils to czyta, kolego, który napisał, że zamieniasz się w niego :D Nie pamiętam nicka, a kolega chyba usunął ten post.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=24064&highlight=drabiniarze

Czy to drugie konto kolegi, czy to jednak nie tylko ja czytam ostatnie strony różnych działów z czystej ciekawości poznania "O czym to kiedyś ludzie pisali"?

Mam zdanie identyczne, jak większość osób głosujących tam, zanim temat został zamknięty. Istna tragedia i śmiech na sali, kolego. Coś takiego nie ma szans powstać, niszczy całą ideę taranów. Nie mówiąc o tym, że kolega zapomniał podać współczynniki ataku i obrony takiego "draba z drabiną". Cena nadzwyczaj niska, jak na taką jednostkę. Poza tym dostępne byłoby toto z, czy bez badania? Jeżeli z, koszty i czas przy trwaniu 100% (1 poziom kuźni). Ja i tak głosuję na nie, kolega nie powinien łudzić się, że mnie przekona.

Dlaczego rekrutowałoby się ich w koszarach, nie warsztacie? Toż to jednostka oblężnicza, nie piechota.




A Andruils to czyta, kolego, który napisał, że zamieniasz się w niego :D Nie pamiętam nicka, a kolega chyba usunął ten post.




I dlatego edytowałem post :p
 

DeletedUser93204

Guest
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=24064&highlight=drabiniarze

Czy to drugie konto kolegi, czy to jednak nie tylko ja czytam ostatnie strony różnych działów z czystej ciekawości poznania "O czym to kiedyś ludzie pisali"?

Mam zdanie identyczne, jak większość osób głosujących tam, zanim temat został zamknięty. Istna tragedia i śmiech na sali, kolego. Coś takiego nie ma szans powstać, niszczy całą ideę taranów. Nie mówiąc o tym, że kolega zapomniał podać współczynniki ataku i obrony takiego "draba z drabiną". Cena nadzwyczaj niska, jak na taką jednostkę. Poza tym dostępne byłoby toto z, czy bez badania? Jeżeli z, koszty i czas przy trwaniu 100% (1 poziom kuźni). Ja i tak głosuję na nie, kolega nie powinien łudzić się, że mnie przekona.

Dlaczego rekrutowałoby się ich w koszarach, nie warsztacie? Toż to jednostka oblężnicza, nie piechota.




A Andruils to czyta, kolego, który napisał, że zamieniasz się w niego :D Nie pamiętam nicka, a kolega chyba usunął ten post.


Ciągle piszesz drugie konto może ty to jesteś 19adrin97 bo on też spamował żeby mieć wielką ilość napisanych postów.
A co do pomysłu t jestem na nie z powodu że są małe koszty
 

DeletedUser90960

Guest
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=24064&highlight=drabiniarze

Czy to drugie konto kolegi, czy to jednak nie tylko ja czytam ostatnie strony różnych działów z czystej ciekawości poznania "O czym to kiedyś ludzie pisali"?

Mam zdanie identyczne, jak większość osób głosujących tam, zanim temat został zamknięty. Istna tragedia i śmiech na sali, kolego. Coś takiego nie ma szans powstać, niszczy całą ideę taranów. Nie mówiąc o tym, że kolega zapomniał podać współczynniki ataku i obrony takiego "draba z drabiną". Cena nadzwyczaj niska, jak na taką jednostkę. Poza tym dostępne byłoby toto z, czy bez badania? Jeżeli z, koszty i czas przy trwaniu 100% (1 poziom kuźni). Ja i tak głosuję na nie, kolega nie powinien łudzić się, że mnie przekona.

Dlaczego rekrutowałoby się ich w koszarach, nie warsztacie? Toż to jednostka oblężnicza, nie piechota.




A Andruils to czyta, kolego, który napisał, że zamieniasz się w niego :D Nie pamiętam nicka, a kolega chyba usunął ten post.


ty zawsze jestes przeciwko wszystkim zmianom
ehh
w sumie pomysl trzeba jeszcze dopracowac
 

DeletedUser

Guest
Pomyślałem o zrobieniu drabiniarzy (pewien gracz już o tym mówil ale ja chce rozwinąć Jego pomysł) . Robiło by się ich w koszarach, jedek kosztowal by 100 drewna 100 gliny i 100 żelaza, jeden drabiniarz potrafil by przenieść 5-10 żołnierzy(piechurów) przez mur, dzialalo by to tak jakby muru nie bylo (dla przeniesionych jednostek przez mur) tak jakb

Do noszenia drabin nie potrzeba specjalnego przeszkolenia wojskowego.
Piechota nosi je sobie sama w przeciwnym wypadku gdyby był mur a nie zabrał byś taranów nawet wioski bez woja nie mógłbyś zdobyć.
Reasumując:Drabiny są na wyposażeniu wojska niewidoczne jak wszystkie inne niezbędne przedmioty (spodnie, buty itp)
 

DeletedUser91492

Guest
1. Rozwiń swoją myśl na temat "przenoszenia" ludzi przez mur.
2. Sonda.
3.Jak już z jednej strony przeniosą to z drugiej co ? Spadną :D

Nie proste: Jak w Twierdzy 2 Deluxe:D Jedni utawiają drabiny na zewnątrz a drudzy wchodzą na nie i powoli spuszczają do wewnątrz-Albo schody :D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3200

Guest
Do noszenia drabin nie potrzeba specjalnego przeszkolenia wojskowego.
Piechota nosi je sobie sama w przeciwnym wypadku gdyby był mur a nie zabrał byś taranów nawet wioski bez woja nie mógłbyś zdobyć.
Reasumując:Drabiny są na wyposażeniu wojska niewidoczne jak wszystkie inne niezbędne przedmioty (spodnie, buty itp)

Ty to masz łeb, człowieku! Wprowadźmy supermarket "Chrabąszczyk" i tam będzie można kupić spodnie +5 do obrony przeciwko ciasteckoffym o, mamo!-m. Cio ffy na ttho?
Pomysł jak większość tutaj nie ma szansy na przejście.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Nie proste: Jak w Twierdzy 2 Deluxe:D Jedni utawiają drabiny na zewnątrz a drudzy wchodzą na nie i powoli spuszczają do wewnątrz-Albo schody :D:D

Ta :D Spuszczają się z lin....ale chyba żaden koleś nie wpadni na pomysł żeby "liniarzy" zrobić i:
Jak z jednej strony wchodzą (żołnierze) to z drugiej strony żeby nie latać po schodach i ew. sie zwalić :) po nich to lepiej po linach się spuścić xD :D
 

DeletedUser93689

Guest
JUŻ WIEM - no To może zrobić same drabiny były by tak jak tarany i katapulty tylko siła mniejsza ale za to prędkość jak u toporów.

(ale jak je wykorzystać to już nie wiem, eee do bani)
 

DeletedUser

Guest
A fe! Brzydkie dziecko neo!
Dlaczego wy, wysłannicy piekieł, synowie neo i szatana, próbujecie zrobić z plemion RPGo-RTSo-Taktyczno-RolePleyowego cukierka z marsa?
Może lepiej żeby tych piechurów przenosiły Kosmiczne Pterodaktyle Z Laserami W Oczach!?
Na NIE!
 

DeletedUser

Guest
Pomyślałem o zrobieniu drabiniarzy (pewien gracz już o tym mówil ale ja chce rozwinąć Jego pomysł) . Robiło by się ich w koszarach, jedek kosztowal by 100 drewna 100 gliny i 100 żelaza, jeden drabiniarz potrafil by przenieść 5-10 żołnierzy(piechurów) przez mur, dzialalo by to tak jakby muru nie bylo (dla przeniesionych jednostek przez mur) tak jakb

tak jakby trochę cię pokręciło
żałosny pomysł żałosny post
 

DeletedUser

Guest
Coś w tym jest ale po przekalkulowaniu mało kto by tych drabiniarzy używal bo żeby przenieść 5k woja trzeba było by zrobić sobie 1k drabiniarzy. A według mnie lepiej wyjdzie mieć więcej woja.
 

DeletedUser88344

Guest
Oczywiście jestem na NIE :) Po co drabiny , skoro są tarany ? :rolleyes: Najlepiej to zrobić wyrzutnie pikinierów. Koleś wsiada na siadełko , a koledzy wrzucają go w trybie natychmiastowym na teren wrogiej wioski , a on już tam sieje zamęt :D
 

DeletedUser89763

Guest
Oczywiście jestem na NIE :) Po co drabiny , skoro są tarany ? :rolleyes: Najlepiej to zrobić wyrzutnie pikinierów. Koleś wsiada na siadełko , a koledzy wrzucają go w trybie natychmiastowym na teren wrogiej wioski , a on już tam sieje zamęt :D

hahaha niezłe ale masz rację:D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł juz był! Jestem oczywiście na NIE, ponieważ jest takie coś jak tarany, one niszczą mur, a nie sobie stawiają drabinę i przechodzą po niej na drugą stronę. gdyby wprowadzili drabiniarzy mur nie miałby już za dużego znaczenia
 

DeletedUser40104

Guest
Nie proste: Jak w Twierdzy 2 Deluxe:D Jedni utawiają drabiny na zewnątrz a drudzy wchodzą na nie i powoli spuszczają do wewnątrz-Albo schody :D:D

Tak. Schody. Ruchome. Pokryte czerwonym dywanem. A poręcz ze złota. Schody naturalnie takie, jak na lotniskach: schody na kółeczkach + ciągnący je wózeczek. Genialny pomysł, tego typu rzeczy dostarczają śmiechu na długi czas.

Lord Danilo napisał:
Może lepiej żeby tych piechurów przenosiły Kosmiczne Pterodaktyle Z Laserami W Oczach!?

Czyżby kolega wzorował się niezniszczalnymi kosmicznymi miecznikami nindża z laserem w oczach? :D


3. Dajcie temu tematowi umrzec śmiercią naturalną... To najważniejsza częśc tego posta, apel do userów.
 

DeletedUser91492

Guest
Ta :D Spuszczają się z lin....ale chyba żaden koleś nie wpadni na pomysł żeby "liniarzy" zrobić i:
Jak z jednej strony wchodzą (żołnierze) to z drugiej strony żeby nie latać po schodach i ew. sie zwalić :) po nich to lepiej po linach się spuścić xD :D

Nie no przesadzasz, proponuję helikopter :D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry