Akademie i Fuzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser45261
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takie specjalne zakładki


  • W sumie głosujących
    836
Status
Zamknięty.

DeletedUser45261

Guest
Bardzo dużo robi się fuzji z innymi plemionami i akademii większych plemion.I w związku z tym założyciele plemienia mieliby dodatkowe prawa tzn.
-W przypadku fuzji np.Plemię "Z" chce zrobić fuzje z plemieniem "Y".Założyciel w specjalnej zakładce wpisuje nazwę plemienia czyli "Y" a z kolej założyciel plemienia "Y" dostaje raport że plemię "Z" chce z nimi zrobić fuzje.I tu już zależy czy plemię się zgodzi czy nie założyciel plemienia "Y" odrzuca albo przyjmuje propozycje.
-W przypadku akademiinp.Plemię "Z" ma 100 członków i chcą zrobić akademie do której ma przejść 30 graczy.A więc założyciel plemienia "Z" wchodzi w specjalną zakładkę, wybiera graczy którzy mają przejść do akademii, gracza który będzie dowodził akademii.Klika "OK" i jest akademia:).

Wyszedłem z taką propozycją ponieważ wiem ile schodzi czasu przy fuzji zanim zaprosi się graczy z innego plemienia albo robienie akademii to tak jakby robić nowe plemię
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Jeśli dałoby radę to zrobić ze strony technicznej, to jestem na tak. Całkiem pomocna funkcja, na pewno nikomu by to nie przeszkadzało.
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

No no dobry pomysł.Wiem ile jest roboty przy fuzjach ile się trzeba na zapraszać
a to bardzo pomocna opcja.Jeśli chodzi o akademię to wg mnie z nimi tylko problemy są więc pomysł mniej trafiony.Nie mniej jestem zdecydowanie za;)

EDITdown: czemu tylko dla KP?Takie udogodnienie powinno być dla wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser45261

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Wszystko dobrze ale czy administracja bierze pod uwagę te sondy:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Jestem na TAK, przydało by się coś takiego :)

PS. Przez przypadek dałem na "Zdecydowanie nie" w sondzie:p
 

DeletedUser45261

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

WOW nie myślałem że ten pomysł tak przypadnie wam do gustu
Wszystkim dziękuje za dobre słowa:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Wszystko dobrze ale czy administracja bierze pod uwagę te sondy:confused:

Administracja bierze pod uwage najlepsze pomysły ale i tak muszą je zaakceptować niemcy :) bo oni są włascicielami tejże gry :)

Co do takiej zakładki to całkiem dobry pomysł :)
 

DeletedUser23242

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

1) A co jest gdy jest 3 wodzów,a założyciel plemienia nie gra.
2) No tak, ale co będzie jak gracz Y nie chce iść do akademii? No jedyne rozwiązanie, to specjalny raport... Ale to i tak to samo co Zaproszenie od innego plemienia...

Pomysł nawet nawet;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

super fajnie bo chcialem zrobic duzje z 900 członkami :D


PS do adminów:admini wprowadźcie to dobry pomysł;)!
 

DeletedUser45261

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

1) A co jest gdy jest 3 wodzów,a założyciel plemienia nie gra.
2) No tak, ale co będzie jak gracz Y nie chce iść do akademii? No jedyne rozwiązanie, to specjalny raport... Ale to i tak to samo co Zaproszenie od innego plemienia...

1)Jeżeli tak jest to zmieńcie założyciela bo jest do kitu;)
2)to od razu opuszcza akademie albo przed podjęciem decyzji o założeniu akademii pisze ze nie chce iść do niej
 

DeletedUser48543

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

według mnie to bardzo dobry pomysł..............z fuzjami są zawsze kłopoty:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

tak , to świetny pomysł ob w fuzjach niektórzy przechodzą inni nie..

I zeby automatycznie to się działo.
 

DeletedUser32223

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Może być, ale czemu nie ma odpowiedzi: Zdecydowanie TAK?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Pomysł z fuzjami był już przerabiany wielokrotnie w takiej i podobnej postaci.
Oczywiście zawsze byłem i jestem na tak.

Co do akademii, to dobry pomysł. Ale towarzystwo by się rozleniwiło, gdyby zostały wprowadzone same ułatwienia. Jeżeli nie będą one ingerowały w taktykę walki, to zawsze będę się zgadzał. Naturalnie będę popierał wszystkie mądre propozycje, takie jak ta.
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Hmm, mieszane uczucia.

1. Fuzja.
Niektórzy nie chcą przechodzić. I co z tym fantem? Plemię zostaje, ale kto jest założycielem? Potem jak niektórzy są siłą przenoszeni, to wojny domowe są...

2. Akademie.
A jaką nazwę by się wybierało? Czy to byłoby automatyczne, czy nie?
Czy akademia byłaby w jakiś sposób powiązana z głównym plemieniem? Czy byłaby jakaś osoba mogąca wejść w główne plemię i akademię?
Taki bayer by się zdecydowanie przydał, bo znacznie łatwiej by się ogłaszało, z kim główne ma sojusze, a z kim nie, kogo można a kogo nie można atakować.

Ogólnie 5/10, bo pomysł z leksza niedopracowany, brak odpowiedzi na kilka pytań, poza tym, to było 1001 takich pomysłów, da się to zrobić normalnie(inne pomysły, w których dało się to zrobić na piechotkę zazwyczaj upadały).
 

DeletedUser48186

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

To ułatwienie musi być dla wszystkich a nie tylko dla KP :mad: Ale pomysł mi się podoba, ale i tak ktoś się znajdzie komu się nie będzie podobało i nie wejdzie to :mad:
 

DeletedUser26962

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

To ułatwienie musi być dla wszystkich a nie tylko dla KP :mad: Ale pomysł mi się podoba, ale i tak ktoś się znajdzie komu się nie będzie podobało i nie wejdzie to :mad:
TY NEI WIESZ CO TO JEST ZA UłATWIENIE. ZBYT potężne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry