Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za usunięciem działu czesia.Powód jest chyba znany...

  • tak

    Głosy: 37 64,9%
  • nie

    Głosy: 20 35,1%

  • W sumie głosujących
    57
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?p=369485#post369485
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=32223

Sam nie rozumiem po co ten dział powstał ...Tam nie ma nic ciekawego oprócz spamu.Samo wyłączenie licznika postów mi się podoba ale nie ten dział -_-...cały czas ktoś tam wchodzi i zaspamowywuje każdy temat...przykłady :
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=32207

handor napisał:
Chej czemó ńe dajeż nam spokoinie spamowaci?? ia lóbie spamowaci wiec mi ńe przeżkadżaj
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=32208

ale po co to wymieniać...Większość wątków/postów na tym forum to posty tego typu :
'xadsfdsfe' ...
Więc wogóle nie rozumiem po co on powstał.
Widziałem kilka spamerskich for na których można się wyżyć ale po co z tego forum robić śmietnik?Po to aby pobawiły się dzieci(neo jak to amba mówi :>)?Po to aby ktoś skopiował całą strone forum i wkleił do tematu?Po to aby ktoś pisał kilkaset wyrazów "SPAM"?Tak naprawde to to forum powinno być tylko do zabaw jak np ocenianie użytkownika pod względem nicka,avka itp...
To forum powinno się raczej nazywać śmietnik...Więc czy decyzja w ankiecie będzie decydująca czy gracze(forumowicze) mają ******** wpływ na tą forum.Przecież nawet nie trzeba rozmawiać z Niemcami aby usunąć dział czesia.To jest forum użytkowników więc to my powinniśmy też decydować w sprawach na tym forum(a szczególnie w sprawach usunięcia głupich działów >.<).Lekko się rozpisałem :eek:
 

DeletedUser24964

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Oczywiście, od czasu wrzucenia działu Czesia, doświadczeni gracze uciekają z tego forum. Jeśli Dział Czesia nie zostanie zniesiony, to forum padnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

eh nawet admini i moderatorzy nie maja na nas czasu tylko na nich:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

tak tylko pomyslcie....JAK ZLIKWIDUJE SIE DZIAŁ CZESIA TO TE DZIECI WPADNA NA INNE NORMALNE WĄTKI I BEDA SPAMOWALI ILE SIE DA....a tak na swoim pospamuja...wcale nie musicie wchodzic na dzial czesia...ale zlikwidowanie go pogorszylo by sytuacje...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Nie Ma Po Co Czytać Tego Forum Czesia bo i tak to sam spam:(:(:eek:
Lepsze Są Normalne Posty;) (Piszę Ciągle Z Dużej Litery Bo Tak Sie Nauczyłem..:mad: )
Jestem Za Skasowaniem...
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

tak tylko pomyslcie....JAK ZLIKWIDUJE SIE DZIAŁ CZESIA TO TE DZIECI WPADNA NA INNE NORMALNE WĄTKI I BEDA SPAMOWALI ILE SIE DA....a tak na swoim pospamuja...wcale nie musicie wchodzic na dzial czesia...ale zlikwidowanie go pogorszylo by sytuacje...
Przynajmniej ci spamerzy dostaną bana a tak to ...
 

DeletedUser27911

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

popieram większość i oświadczam Dział Czesia do kosza
 

DeletedUser27065

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Oczywiście, od czasu wrzucenia działu Czesia, doświadczeni gracze uciekają z tego forum. Jeśli Dział Czesia nie zostanie zniesiony, to forum padnie.
To rozumiem, że przed jego wprowadzeniem było już padnięte? Odniosłem inne wrażenie.

@pawel771pl - trudno się z Tobą nie zgodzić: skoro już administracja zniosła dla tych osób regulamin (nazwiesz to inaczej? ten dzial nie jest osobnym organizmem, ale integralną częścią forum), to sprowadzenie ich na właściwą drogę i nauczenie netykiety (którą nie muszą się przejmować dzięki Admom) byłoby problematyczne - również z tego powodu, że dziwnym tutejszym obyczajem jest mantrowanie "nie zgadzam się, bo by było za dużo roboty". Gratuluję pójścia na łatwiznę, kolejnego powodu do olania tego forum.
A pomysł padnie tak czy siak: albo z powodu "bo to za dużo roboty", albo przez źle rozumianą i fatalnie zorganizowaną demokrację ("Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć." - JKM).

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

tak tylko pomyslcie....JAK ZLIKWIDUJE SIE DZIAŁ CZESIA TO TE DZIECI WPADNA NA INNE NORMALNE WĄTKI I BEDA SPAMOWALI ILE SIE DA....a tak na swoim pospamuja...wcale nie musicie wchodzic na dzial czesia...ale zlikwidowanie go pogorszylo by sytuacje...

lol?? kazdy dzial ma regulamin...a w owym dziale mozna sie wyzyc pospamowac...a w innych nie zabroniony spam...wiec nie widze negatywnego skutku po usunieciu tego smietnika
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Ja nie jestem za usunięciem tego działu czesia. Jestem za zrobieniem tam względnego porządku, choć oczywiście powinno tam być więcej luzu.

Dla mnie idealnym przykładem właśnie takiego tematu na luzie jest rozmaicie nazywany spam-temat na forum strony: www.wielkarzeczpospolita.net.

Mimo iż jest tam dość sporo luzu, pogawędki dotyczą wszystkiego: od pogody przez kobiety, po tarczę antyrakietową, to jest tam dość przyjemnie. Pełna kultura, nawet jeśli ktoś w poście da "." to rzadko i jest to przyjmowane raczej z uśmiechem. Marzy mi się dział czesia podobny do tamtego tematu.

Choć zdaje się, że nie da rady. Forum Obywatelskie jest chyba ewenementem nie do powtórzenia tutaj. Więc niech chociaż w dziale czesia zamiast postów: spam, adfsdtga, będą zabawy w stylu quizu fantasy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Spoleczenstwo musi miec mozliwosc dania upustu nadwyzkom swojej energii.
W realu od tego jest silownia, hala koncertowa,dyskoteka,boisko a u nas to po prostu "dzial Czesia".
Jednakze patrzac na w/w miejsca oraz wyobrazajac sobie ich przeznaczenie mozemy powiedziec, ze sluza zdrowiu, kondycji badz dobremu samopoczuciu bedac tym samym aspektami pozytecznymi.Dzial Czesia sluzy upustowi czemus innemu a pozytecznosc jego istnienia objawia sie tym,ze caly bajzel trzymany jest w jednym miejscu do ktorego przecietny user wcale nie jest zmuszany zagladac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

@Vhaeraun masz rację ale ja zazwyczaj daję "nowe posty" i tu się aż roi od spamu patrze na prawo i co Dział Czesia, Dział Czesia..
To zrób tak, żeby w nowe posty tego nie pisało..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

@Vhaeraun masz rację ale ja zazwyczaj daję "nowe posty" i tu się aż roi od spamu patrze na prawo i co Dział Czesia, Dział Czesia..
To zrób tak, żeby w nowe posty tego nie pisało..

Dobry pomysl, prosze bardzo.
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Jestem za kasacją tego działu. po co w ogóle ? sensowne dyskusje nie na temat można prowadzić w off-topicu , a na bezsensowne nie ma miejsca. Ludzie piszą skrajnie bez sensu i proponuję skasować ten dział.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Ja jestem na nie. Ja tego nie odwiedziam i omijam go szerokim łukiem. Mi on w niczym nie przeszkadza, a dzeci niech się tam bawią:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

to niech usuna zobaczymy jak będzie....
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Dobry pomysl, prosze bardzo.
prosze bardzo miało oznaczać że to zrobiłeś -_-?

Co do siłowni : jest to miejsce w którym każdy ćwiczy i wtym nie przeszkadzają mu inni.
Co do działu czesia : jest to miejsce w którym każdy może napisać swój wątek i w tym przeszkodzą mu inni...
Jakiś głupek przyczepi się do tematu i będzie pisał tysiąc razy "spam".Do rozerwania był dział off-topic ,szczególnie zabawy.Nie rozumiem w czym ma służyc odreagowywanie się spamując...A wogóle takie posty niepotrzebnie miejsce na serverze zajmują ;/...(jakby coś inteligentnego wnosily to by to było coś :>)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Sprawa jest prosta - nikt nie każe nikomu tam wchodzić! Treść tego działu Cię nie interesuje? To po prostu tam nie zaglądaj! Tak samo jak nie zaglądasz np. do działu z prezentacjami plemion na świecie z którym nie masz nic wspólnego...

shoter - do jakichkolwiek merytorycznych dyskusji masz pozostałe sekcje działu "Off-Topic", nie musisz umieszczać akurat w Czesiu.
 

DeletedUser27664

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

eee bez tego by bylo nudno :p
 

DeletedUser16211

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Jak dla mnie pisanie postów pt. "Spam", albo "skhadysadhl" jest przejawem kretynizmu, albo wewnętrznej potrzeby wylania swej głupoty. Jak wiemy, nikt nie jest od niej wolny, ale bez przesady - to jest Forum, a nie Gadu Gadu. Toż nawet na IRC'u Plemion obowiązują jakieś zasady (duże twardsze, niż te forumowe swoją drogą).

Ja proponuję całkowitą zmianę przeznaczenia tego działu, ale to temat na odrębną dyskusję. Ktoś założy, to się wypowiem może ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry