Wojny

  • Rozpoczynający wątek michoo1998
  • Data rozpoczęcia

????

  • tak

    Głosy: 11 14,1%
  • nie

    Głosy: 60 76,9%
  • nie wiem

    Głosy: 7 9,0%

  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje wojny. Wojny to coś podobne do przyjaciół(tylko na odwrót).
Oto propozycjia:
Tytuł raportu: Gracz XXXX wystawił Ci wojnę.
Treść raportu: Gracz XXXX wystawił Ci wojnę, ot teraz jest twoim wrogiem. Atakuj go!

Niema opcji przyjmij/odrzuć, tylko wojna jest.

Miejsce menu:
Wyloguj Forum Pomoc Ustawienia Premium Ranking (X.|X P) Plemię Raporty Wiadomości Przyjaciele Wrogowie

W menu:
Moi wrogowie
Gracze
XXXXX Usuń wpis

Usunąć wojne może ta osoba co wystawiła wojnę.
Temat raportu: Gracz XXXX zakończył z trobą wojnę.
Treść raportu: Gracz XXXX zakończy z tobą wojnę, ot teraz nie jest twoim wrogiem.

[MARQUEE]Ta propozycjia nie zamuli serwera.[/MARQUEE]

[MARQUEE]Innych graczy niż wrogowie tez można atakować.[/MARQUEE]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21691

Guest
Odp: Wojny

Triche to bezsensowne ludzie beda sobie ot tak czesto dla zartow wypowiadac. PO za tym sa wojny plemienne a kazdy gracz i tak wie kto jest jego osobistym wrogiem. A ja na przyklad nie wypowiadal bym wojny graczowi ktorego chce zniszczyc bo by wiedzial ze musi zorganizowac sobie defa :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojny

@up
Za długo myślałem co napisać... minuty <beczy>
_____
Przecież wrogów mamy od samego początku. Kliknij na mapę i sobie zobacz. Czerwonym kolorem... ^^

Przeszkodzi to również nam, gdy chcemy zaatakować z zaskoczenia i koleś zdąży się przygotować.. ;)

Nie potrzebny nam taki "bajer".

Nie. ^^
 

DeletedUser25289

Guest
Odp: Wojny

To trochę bezsensowne ale ciekawe. Był by to wielki problem bo na przykład komu by się chciało wypowiadać wojnę temu którego ma zamiar atakować a pozatym nie ma elementu zaskoczeni. Daje na NIE
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Wojny

W jakim to by miało być celu?
Bo jak dla mnie to tylko od tak, żeby coś było.
Chcesz poinformować o kimś o wojnie? Napisz mu PW z wypowiedzeniem wojny, umieść w swoim profilu listę wrogów.
 

DeletedUser22414

Guest
Odp: Wojny

NIE. Wojny - wpisz do profilu, będziesz pamiętać. Taki pomysł niczego nie zmieni.
Damexus napisał:
Triche to bezsensowne ludzie beda sobie ot tak czesto dla zartow wypowiadac. PO za tym sa wojny plemienne a kazdy gracz i tak wie kto jest jego osobistym wrogiem. A ja na przyklad nie wypowiadal bym wojny graczowi ktorego chce zniszczyc bo by wiedzial ze musi zorganizowac sobie defa
Oj, Pisanie Poprawną Polszczyzną naprawdę jest lepsze!!! Nie pisze się "po za tym", tylko "poza tym"... I po co duże "o" w tym samym miejscu???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8802

Guest
Odp: Wojny

niech wprowadza calej okolicy wypowiem :D:D:D nawet tam mam goscia chyba 10k ptk wiec sie nawet przestrzaszy chyba :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojny

po pierwsze: "wystawic" to mozna rachunek za telefon albo posladki przez okno mijajac autokar pelen japonczykow... wojne to sie raczej "wypowiada" poza tym nie widze celu wprowadzania takiej opcji. po to zeby byla? wpisz sobie na profilu i wystarczy
 

DeletedUser25486

Guest
Odp: Wojny

skopać tyłek sąsiedniej wiosce(lub jakiejkolwiek innej) można i bez tego ale czemu nie daje opcje nie wiem
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Wojny

a czy przyjaciele musza sie bronic przed toba ?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojny

Po co przecież można mu to przez PW napisać. Ile nad tym myślałeś?


[MARQUEE]NIE!!!![/MARQUEE]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojny

A to aż tak ci potrzebne do życia? Nie możesz się bez tego obejść? Trudno bo mi się to nie podoba :D
Innymi słowy jestem na nie :D
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Wojny

A jak będzie my mieli kp to będziemy widzieli status wroga?
NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojny

Ja też myślę, że to jest bezsensowne..
Dlaczego? Bo NIE!
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Wojny

Pomysl bez sensu :( Tak samo jak przyjaciele, tez nie potrzebne :) I co jak bedziesz mial konto premium to ci bedzie wyswietlac czy wrog jest On-line ?
 

DeletedUser22948

Guest
Odp: Wojny

Jak masz wroga to sobie wypisz w opisie ze masz wroga i cacy
 
Status
Zamknięty.
Do góry