Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.136
Halsie.
Wiem że pisanie na forum które jest jednym wielkim gównem które stworzyli ludzie twojego pokroju jest bezsensowne, bo są tu sami atencyjni debile, ale ja nie obrażam ludzi których nie znam. Nie znasz mnie, więc daruj sobie przezwiska.

A co do wirusa.
Przecież wasi spece od wszystkiego straszyli nowymi, groźniejszymi mutacjami tego wirusa.
Ludzie umierali też przez zamknięte szpitale w czasie pandemii, przez zakrzepy, przez choroby współistniejące. Przez całkiem inne choroby, ale w aktach było przez cowid.

To że masz nick Doktor Hals nie znaczy że jesteś doktorem i możesz wszystkich obrażac, bo ktoś nie zgadza się z twoją narracja.

I nie pisz więcej do mnie. Żegnam zjebie
Ja cie nie obrażam, stwierdzam fakt
 

Deleted User - 849188349

Guest
Tyle, że oni nie podważali istnienia Covida tylko wyjaśniali, że to najzwyczajniej w swiecie choroba jak każda inna.
Co do środków, to jak najbardziej były przesadzone - robili je na wzór zachodu i skandynawi, Np. Norwegia do dzisiaj sie boryka z problemami gospodarczymi które sami wywołali mimo, że przed covidem byli mega ustawieni i nic nie wskazywało na to, że moze być taki problem.

Nie, nie.
Na początku uważali, że to wyjątkowy wirus. Później zaczęli niczym szkodniki wmawiać ludziom, że to właśnie żadna choroba.
A to była wyjątkowo zjadliwa odmiana grypy.

Chcielibyśmy mieć takie problemy jak Norwegia, przestań bajdurzyć
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@Brika myslalem ze jestes madrzejsza myslalem ze wiesz ze witam trzeba zjechac do konca myslalem ze sie nauczylas mylilem sie jestes dalej taka sama nie dziwie sie ze przegrywasz co swiat niespodzianka tu bedzie to samo pajton ze ty sie na to godzisz ti ma 2 plemiona pod soba serio myslisz ze oni nie planuja tez z toba walczyc frajer jestes tez ze sie dajesz brice tak najlepsze ze bys to ti zdmuchnal na akcje a ty wolisz miec taka idiotke obok siebie
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
@Brika myslalem ze jestes madrzejsza myslalem ze wiesz ze witam trzeba zjechac do konca myslalem ze sie nauczylas mylilem sie jestes dalej taka sama nie dziwie sie ze przegrywasz co swiat niespodzianka tu bedzie to samo pajton ze ty sie na to godzisz ti ma 2 plemiona pod soba serio myslisz ze oni nie planuja tez z toba walczyc frajer jestes tez ze sie dajesz brice tak najlepsze ze bys to ti zdmuchnal na akcje a ty wolisz miec taka idiotke obok siebie
Na miejscu Briki też bym się podpisał z Witam
 

Deleted User - 849188349

Guest
Ale zakalis @GreatKhaliS mam dobrą wiadomość.
Jak już będziesz miał dom, 2 samochody, grilla i helikopter, to już wtedy na pewno znajdziesz kobietę.
Ups, przepraszam
'Napewno'
Bo jak mówi Twoja partyjka, wtedy wszystko się ułoży
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@Sartoxess brika nie zmienia sie na 186 tez bylem po stronie witam wiem jak ona dziala ona sie podpisze ze wszystkim byle wiecej swiata dla siebie miec tak ona dzialala i dziala powie wszystko co chcesz uslyszec teraz rzadzi dudu i witam
 
Do góry