Dyskusja o sytuacji na świecie 200

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
80
Niestety support jest za głupi by wpaść na rozwiązania, które by to uniemożliwiały.

blokada składów dopiero 180 wręcz zachęca do wrzucania po całym świecie swoich kolegów, którzy tylko będą czekać na hejke
Rozwiązanie jest dosyć proste. Wystarczy aby support banował masówki kilkuczłonowe za bugowanie ustawień serwera, a bug polegałby na naruszaniu liczby graczy w plemieniu. Niby za granicą banowali Polaków za burzenie wiosek katasami bo było to sprzeczne z zasadami społecznymi więc czemu by nie. Ciekawe byłyby igrzyska śmierci kretów dążące do udowadnianiu w tickecie że dane plemię to ukryte plemię innego plemienia xD
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.480
Ej a wytłumaczysz się znowu ze swoich słów? XD XD

Czy może zaczniesz od wytłumaczenia społeczności plemion, dlaczego na świecie 182 w wyniku prowokacji zgodziłeś się kretować i zdradzić swoje plemię?
Przypomnimy screen?
IMG_7864.jpeg
„ej wytłumaczysz się znowu ze swoich słów?”

XD

Matko Boska, cóż za zaczepka.
chyba się nie pozbieram i będę musiał podpisać pona na forum xDD

Co sie chłop dziś stoczył, to koniec.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Ja to Ci się dziwię że chce Ci się jeszcze odpisywać na te pierdy.

Wczoraj Ci buznąłem na forum, dziś moje wpisy już są pierdami. Jaki prosty
Skisnę XD

Ej, bo tak mi się przypomniało. Ty mi groziłeś na świecie 194
Ciągle czekam na spełnienie gróźb. Czy to już ten moment?
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.596
piękny dzień dla wszystkich poza 95% użytkowników FO, których już męczą bzdury wypisywane przez black snowa, posty o nim, odpowiedzi na jego posty i wszystko związane z tą dziwną kreaturą

natomiast dla tych 5% koneserów to cudowny dzień, od samego rana black snow jest jechany jak szmata, mele ma już na całym pysku, fantastyczny dzień
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Też podziwiam ludzi. Z Blackiem przecież tak łatwo wygrać. Dajesz ignora i masz go z głowy na parę miesięcy aż nie założy kolejnego konta.

No no bardzo łatwo wygrać, wie to zwłaszcza przemeczi, który oberwał katasami....zgadzając się kretować, żeby katasami nie dostać XD XD
Od zawsze go ogrywam jak chcę i kiedy chcę.

Wystarczy o nim, to smark, ledwie 18 lat w tym roku wbiło:)

--

Czy SPEED już zrozumiało gdzie jest dla nich punkt ciężkości wobec działań koalicji południowej? Czy tłumaczyć od nowa?
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.480
No no bardzo łatwo wygrać, wie to zwłaszcza przemeczi, który oberwał katasami....zgadzając się kretować, żeby katasami nie dostać XD XD
Od zawsze go ogrywam jak chcę i kiedy chcę.

Wystarczy o nim, to smark, ledwie 18 lat w tym roku wbiło:)

--

Czy SPEED już zrozumiało gdzie jest dla nich punkt ciężkości wobec działań koalicji południowej? Czy tłumaczyć od nowa?
Dzisiejszy dzień dobitnie przypomniał Ci, które miejscu w szeregu zajmujesz.

Jojcz dalej, lece ogarniać tę 18stke na weekend.
Trzymaj się paziu.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Dzisiejszy dzień dobitnie przypomniał Ci, które miejscu w szeregu zajmujesz.

Jojcz dalej, lece ogarniać tę 18stke na weekend.
Trzymaj się paziu.

Tak, dzisiejszy dzień wybitnie (nie dobitnie) pokazał, że dalej nie dorastasz mi do pięt, choć próbujesz z nieokiełznaną ambicją wejść na szczyt:)
Jeszcze nie teraz. Jeszcze za zielony jesteś. Czekaj na swój moment.

Miłe, że już trzykrotnie uniknąłeś odpowiedzi na pytanie dlaczego zgodziłeś się kretować na ś182.
Pora na screen, ale zostawię go sobie na jutro, żeby pobawić się Tobą 2 dni:)
 
Do góry