Dyskusja o sytuacji na świecie 200

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Co? Czyli w chwili gdy zobaczyłeś, że Cię obnażyłem, bo nie miałeś żadnego screena, poleciałeś do Kleo prosić go by wszedł i potwierdził? XD XD XD XD
Chłopa z jUTRA, którego zgniatałem jak karalucha?

Rozwaliłeś system, czegoś takiego jeszcze tu nie widziałem, totalna kompromitacja XD XD XD XD XD XD XD
Oczywiście dysponujesz screenem z widoczną datą, na którym widać, jak piszę do Kleo?

No wiesz, głupio by było gdybyś wyszedł teraz na kompletnego durnia XD oh wait
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Oczywiście dysponujesz screenem z widoczną datą, na którym widać, jak piszę do Kleo?

No wiesz, głupio by było gdybyś wyszedł teraz na kompletnego durnia XD oh wait

Do ilu jeszcze osób napisałeś? XD

Wiesz, bym napisał, że to takie mało smaczne...ale nie, to już jest taki przejaw totalnej bezradności:)
Jak bardzo trzeba czuć się upokorzonym, by zamiast grzecznie się przyznać, że blefowałeś...to lecieć do kumpla z plemienia i prosić o pomoc XD XD XD
Toż to tak grubymi nićmi szyte, że nie pozostaje nic innego jak parsknąć śmiechem heh

Dziecko drogie, dalej nie możesz dorosnąć do tego, by grać w tej samej lidze co ja. Choć usilnie się starasz.
Kibicuję


@Bl-ack sno-w
Zaprzyjaźniłeś się już dziś z jakimś forumowiczem?

XDD

Mamy kolejny wpis, bez odczekania na odpowiedź:)
Do bezradności dochodzi bezsilność:)
Zapocone rączki próbują spłodzić cokolwiek, byle tylko uderzyć, wyprowadzić cios, spróbować kogoś upokorzyć. Ale chłoptaś nie rozumie, że nie trzyma w ręku miecza a gumowy młotek, którym wali się w łeb:)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
No wy macie tylko z Wygami chyba wojne? czyli 1 vs 1 na jakies randomy. Dobra nie pierdol xD jak byscie byli w sytuacji enek gdzie maja wszedzie poblokowany rozwoj to bys nie zjadal darmowych wsi Wyg? Defa maja to moge sobie zamrozic front z wami i tylko zjadac Wygi pod przyszly front


Speed faworyt gdyby nie uposledzenie i wspaniale wypowiedzi na FO Witam to pewnie by każdy sie rzucił na Enki/Speed/Kleksów bo największy piar
@Kanarinios. znałazłam ;D
mówiłam, nie znam kolesia , on gra w eNkach ?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
black jest dzisiaj tak solidnie złomowany że trochę mi się smutno zrobiło

Tak, tak, przekonuj się dalej:)
Może kłamstwo powtórzone tysiąc razy w końcu stanie się prawdą:)
Dawać następnego, za mało was, może jak napiszecie w 10 osób, że się ośmieszam, to bardziej się to przebije iks de
A może nawet sami zaczniecie w to wierzyć heh
 
Do góry