Dyskusja o sytuacji na świecie 200

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.729
Odezwał się ten co jechał z Zakalisem jak z furą gnoju XD
Toż go wtedy wyzywałeś od jakich tylko potrafiłeś, sam mu kretowanie wypominałeś XD XD
Ale cię boli dupsko po tym jak wiatrak tu z Ciebie zrobiłem, co?
Nawet zakalisowi w tyłek wejdziesz, żeby spróbować mi dogryźć:)
Piękne



czyli nie dowiem sie komu kretowałem ?
ech szkoda :(
 

Deleted User - 849188349

Guest
No można przegrać, ale niech to się odbędzie na normalnych warunkach, serio zorganizowane plemiona z weteranami w składzie muszą odwalać takie krzywe akcje przeciwko ludziom, którzy o klinie w życiu nie słyszeli?

Dzisiaj czytam po łebkach, więc mogłem coś przegapić. O ile kret jest elementem gry i to wina plemienia, które da sobie go w składzie umieścić, tak jeśli ktoś tworzy konta w innym tworze, by później skosować, to tak - jest to obrzydliwe i haniebne.

--

czyli nie dowiem sie komu kretowałem ?
ech szkoda :(

Najpierw misiaczku odpowiesz na kilka moich pytań, które wiszą bez odpowiedzi. To ja tu ustalam zasady rozmowy z Tobą.
Jak już grzecznie odpowiesz, to może ja odpowiem na Twoje. A raczej na pewno odpowiem. Bo dla kogo to robiłeś nie pamiętam, ale ktoś z jutra pamięta na pewno, więc znajdę to.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Czy ja cie kiedykolwiek wyzywałem za kretowanie na 176? XD

Tak, wielokrotnie. Miło, że zapocony czytasz każdy mój wpis i się odnosisz. Choć to ciekawe, że nie bezpośrednio. Nie wiem jak w głowie podrzędnego lakiernika bankruta się to układa, że czuje się wtedy moralnym zwycięzcą XDDDDD
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.729
Tak, wielokrotnie. Miło, że zapocony czytasz każdy mój wpis i się odnosisz. Choć to ciekawe, że nie bezpośrednio. Nie wiem jak w głowie podrzędnego lakiernika bankruta się to układa, że czuje się wtedy moralnym zwycięzcą XDDDDD



lepiej byc lakiernikiem niz dymac dmuchana zone i sie tym chwalic w internecie <rotfl>
 

Deleted User - 849188349

Guest
to ty nie jesteś w stanie mi odpowiedziec komu kretowałem na s176 a sam zacząłeś temat xd

Kompletnie nie ma znaczenia komu, to jest drugorzędna sprawa. Najistotniejszy jest fakt, że kretowałeś.

Co to w ogóle za próba zmiany tematu XD
Komu heh
To tak jakbyś potrącił kogoś na pasach a dla policji kluczowe było czy masz felgi 17 czy 18 cali.
No zejdź na ziemię kreciku.

Idę spać.
Jak odpowiesz na moje pytania, ja odpowiem na Twoje. Ja ustalam zasady, nie Ty

Dobranoc
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.729
Kompletnie nie ma znaczenia komu, to jest drugorzędna sprawa. Najistotniejszy jest fakt, że kretowałeś.

Co to w ogóle za próba zmiany tematu XD
Komu heh
To tak jakbyś potrącił kogoś na pasach a dla policji kluczowe było czy masz felgi 17 czy 18 cali.
No zejdź na ziemię kreciku.

Idę spać.
Jak odpowiesz na moje pytania, ja odpowiem na Twoje. Ja ustalam zasady, nie Ty

Dobranoc


no jak kretowałem to powinienes wiedziec komu a jedyny dowód to opinia downa słabo.
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.512
Mam wrażenie, że to jednak Ty nie rozumiesz.

Krety są odrażające, to fakt. Należy ich piętnować i przypominać co robią.
Ale
To, że ktoś z nich korzysta? To raczej dziwne nie jest. Wykorzystać słaby punkt i głupotę wroga, to wręcz obowiązek. To Twoja wina, że pozwalasz by w Twoim plemieniu takie kretujące miernoty się znalazły.
Weź pewnych ludzi a nie zbieraninę a wtedy pewność jest.
Tak to często jest, że ktoś przegrywa a ktoś wygrywa i wtedy u przegranego ludzie szukają sposobu na uratowanie swojej dupy, powstaje wtedy kret który za sprzedawanie info dołączy do wygranego składu żeby grać dalej.
Ale my tutaj mówimy o fakcie, że Speed prosiło swoich graczy aby zaczynali dzień lub dwa po starcie i ROBILI NOWE KONTA (nielegalne) aż trafią na obrzeża Speed. Ci sami gracze potem dołączali do plemiona na obrzeżach żeby je od środka niszczyć.
To już nawet pominiemy że to jest nielegalne bo na jednego gracza jest jedno konto, to po prostu niszczy fun z rozgrywki. I co najgorsze, wczoraj N! też pokazało że zrobiło to samo. Plemię BANNED! zostało wczoraj zrekrutowane w większości do N, a niektórzy z tych graczy idą na coopa do graczy N.
Zabijamy tym samym każdego nowego potencjalnego gracza, bo po czymś takim byłby głupi gdyby wszedł na kolejny świat.

Ty chyba po prostu zapomniałeś, że są ludzie którzy nie mają ekip - sam startowałem na świecie 158 chyba gdzie nasze plemię zostało tak zrekrutowane (a że jestem głupi to), poszedłem na kolejny świat gdzie UWAGA :eek: też moje plemię zostało skasowane i niektórzy (razem z radnym) przeszli do większego plemienia na obrzeżach. wroga

Potem na 194 jak losowo zacząłem sobie na obrzeżach to miałem taką samą sytuację, byłem w jakimś losowym plemieniu na obrzeżach za XMAS, jednej nocy radny razem z około 20 graczami skasowali nam plemię i razem z XMAS rozebrali.
Chcecie tak grać to grajcie xd za niedługo tylko krety i debile będą w to grali bo normalni gracze już powoli mają tego dosyć
 
Do góry