Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Deleted User - 849188349

Guest
Aktualnie to wspierasz bociarzy + nie dotrzymujesz swojego słowa. Choriela pół roku ganiałeś za niedotrzymanie obietnicy a siebie nie potrafisz upilnować.

Nie mam zamiaru przepraszać oszusta za to, że jest oszustem.
Ty powinieneś przeprosić społeczność plemion i odejść z gry.

1000016091.png
 

Potenrzny Obżerznik

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.283
Szanowny Panie @kmic skoro aPK tak bardzo chce transparentności i obraża support z powodu ich zdaniem złej kary, to może warto dać im przykład uczciwości?

Konto @GreatKhaliS siedzące w tym plemieniu, służy wyłącznie do przejmowania barb i rozwijania ich pod darmy, oto dowód:


Gdzie jesteś aPK?
@Snuffy83
@szynkaa123
@Doktor Hałs312

I wy łajdaki próbujecie pisać o uczciwości?
Jesteście parodią człowieka

A to już jest klasyczny pushing, na 196 Pelcia wyłapał za coś takiego bana.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Ale rozjazd aPK.
Lećcie po większą liczbę krzykaczy, bo nie daliście rady. Rozjechałem waszą obłudę koncertowo.
Złodziej krzyczał łapać złodzieja.

Nie chce mi się grzebać, bo takiego syfu można znaleźć na was więcej.

Będę zawsze po stronie uczciwości, bez względu na to czy oszustem jest @Landoś czy @WIELKI SUŁTANAT. Czy jest to Witam, czy aPK.
Zero taryfy ulgowej.
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.866
Ale rozjazd aPK.
Lećcie po większą liczbę krzykaczy, bo nie daliście rady. Rozjechałem waszą obłudę koncertowo.
Złodziej krzyczał łapać złodzieja.

Nie chce mi się grzebać, bo takiego syfu można znaleźć na was więcej.

Będę zawsze po stronie uczciwości, bez względu na to czy oszustem jest @Landoś czy @WIELKI SUŁTANAT. Czy jest to Witam, czy aPK.
Zero taryfy ulgowej.
To ty krzyczałeś, że masz wtyki w supporcie, ty krzyczałeś o aktywnym zgłoszeniu, ty mówiłeś, że przeprosisz jak nie dostanę blokady.

Jesteś zerem, skończyłeś się. Kiedyś koncertowo dymałeś oszustów, krętaczy i obłudników a teraz stałeś się jednym z nich.
 

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
Tylko plemiona są tak zje.. nienormalne.
Gram w grę ekonomiczną, w której na konta +10lat lecą permy mimo kupowania paczek za setki euro (miesięcznie trzeba dać około 30euro żeby jakoś się liczyć). Nikt tam na to nie patrzy. Regulamin to regulamin.

Mam nadzieję, że wytrwam przy tym, że to mój ostatni świat. Jak mam wstawać w nocy, gdzie mam na rano, młody dodatkowo budzi co 2 godziny, a typ sobie na wyłączonym kompie „gra” i wszystko ogarnia to paranoja. Szkoda czasu i zdrowia
 

Deleted User - 849188349

Guest
A robienie przez was wyłącznie z Witaczy nieuczciwych i przedstawianie ich jako całe zło świata, to nie tylko bezczelność ale też ...na wymioty aż się zbiera widząc tę podłość.

--

To ty krzyczałeś, że masz wtyki w supporcie, ty krzyczałeś o aktywnym zgłoszeniu, ty mówiłeś, że przeprosisz jak nie dostanę blokady.

Jesteś zerem, skończyłeś się. Kiedyś koncertowo dymałeś oszustów, krętaczy i obłudników a teraz stałeś się jednym z nich.

Krzyczałem o tym, że Arhelan został ukarany niesłusznie i się to potwierdziło.

Support najwidoczniej pogodził się z tym, że darmy są. Nie zmienia to faktu, że jest to oszustwo a Ty jesteś oszustem i kanciarzem. Pozbawionym nawet umiejętności. Żre darmy a na froncie zbiera mele. Wojownik.

Kiedyś koncertowo walczyłem z wszystkimi oszustami. Jak teraz.
Problem w tym, że teraz oszustem jesteś również Ty
 
Wynik reakcji
440
Szuka ktoś coopa?

Oferuję:
niepowtarzalne umiejętności
w mojej 14 letniej karierze w plemionach, nikt nie zdołał przełamać frontu grając przeciwko mnie. jednym słowem - nie ma na mnie skurwysyna.
doświadczenie poparte wieloma wygranymi światami
jedne z nich wygrywane były jako zwykły gracz, inne jako wódz plemienia. jestem wszechstronnie uzdolnionym, uniwersalnym zawodnikiem.
nieskazitelna reputacja
wieloletnie doświadczenie zaowocowało renomą wśród innych graczy. widok mojego nicku w profilu wzbudza zarówno grozę, jak i szacunek u wrogów i sojuszników.
duża ilość wolnego czasu
poza sukcesami w grze, odnoszę je również w świecie rzeczywistym. mogę wobec tego pozwolić sobie, by spędzać na plemionach więcej czasu, niż przeciętny gracz.
dokładność, sumienność, życzliwość
umiem robić cofkę, wbić klina, dograć atak co do sekundy bez używania nielegalnego oprogramowania. na wszystkie wiadomości zawsze odpowiadam z życzliwością i uśmiechem na twarzy, gwarantując budowanie pozytywnego wizerunku w oczach rozmówców.
rywalizacja
bardzo lubię rywalizować, więc gra ze mną na coopie sprawi, że na 99% nasze konto wbije topkę. gardzę darmami - wszystkie przejęcia wiosek wykonuję na graczach wrogich plemion, co jeszcze bardziej utwierdza ich w przekonaniu, że jestem niepokonany i niezniszczalny.

Poproszę o wiadomości prywatne osób zainteresowanych z obojętnie jakich plemion, wykluczając przy tym
- szczochów ze sPEED
- inwalidów z rUHANU
- ułomków z wYGUW (czy jakkolwiek to ścierwo prowadzone przez mirka się nazywa)
- psów psa pACIKA
- przygłupów z wITAM (w przypadku, gdy będę grał przeciwko wam, zmieńcie nazwę na żEGNAM)
- półgłówków z nIEOBLICZALNYCH, bo prowadzi nimi klaun z rUHANU

Wszystkie pozostałe plemiona zapraszam do kontaktu.
Nikt teraz coopa nie szuka, bo sam próbowałem się gdzieś wkręcić.Taki dobrobyt w kraju że teraz wszyscy na botach jadą :(
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.866
A robienie przez was wyłącznie z Witaczy nieuczciwych i przedstawianie ich jako całe zło świata, to nie tylko bezczelność ale też ...na wymioty aż się zbiera widząc tę podłość.

--



Krzyczałem o tym, że Arhelan został ukarany niesłusznie i się to potwierdziło.

Support najwidoczniej pogodził się z tym, że darmy są. Nie zmienia to faktu, że jest to oszustwo a Ty jesteś oszustem i kanciarzem. Pozbawionym nawet umiejętności. Żre darmy a na froncie zbiera mele. Wojownik.

Kiedyś koncertowo walczyłem z wszystkimi oszustami. Jak teraz.
Problem w tym, że teraz oszustem jesteś również Ty
Nie mam z tym problemu jakby Witamy robiły sobie podśmiechujki z tego, że straciłem wioski. To przecież nierozłączny element tej gry. Przecież ja tu bije tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie wrzucam Cię w ogół więc się tym nie zasłaniaj.
 
Do góry