Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.978
Nigdzie nie szukam winnych, jasno się wypowiedziałem co o tym myślę. Teraz rozmawiam o karach i obłudzie.
aPK szczeka najwięcej, a grają w plemieniu z oszustem i im nie przeszkadza. Ależ przypadek.
Choć jeden z tych drących mordę napisał coś o Tobie? Cisza, bo kolega może. Wróg nie.

Sądzisz, że jak bota nie użyłeś a kumpel ponownie zrobił Ci darmę, to jesteś mniejszym oszustem? Czy jaki masz tok rozumowania?
Że ty obłudny zakłamańcu nie wstydzisz sie tak bronić bociarzy jak przez kilka światów wypisywałeś o uczciwoś
Faktycznie rozum masz na poziomie ameby.
Chociaż troche cie pajacu rozumiem. Jesteś przeciw permom bo jak oszustów nie będzie to nie będzie miał kto ci postów lajkować
 

Deleted User - 849188349

Guest
Kurcze klauna wstawili i czasami patrzę na wpisy i zastanawiam się co ja napisałem.
Ten awek miałem długi czas.

Liczę na to, że wasza akcja się utrzyma przynajmniej z rok, żebyście zaraz nie wrócili do swoich
 

Deleted User - 849188349

Guest
Że ty obłudny zakłamańcu nie wstydzisz sie tak bronić bociarzy jak przez kilka światów wypisywałeś o uczciwoś
Faktycznie rozum masz na poziomie ameby.
Chociaż troche cie pajacu rozumiem. Jesteś przeciw permom bo jak oszustów nie będzie to nie będzie miał kto ci postów lajkować

Dobra ułomie idź tam żonki pilnować, żebyś znowu nie musiał kolejnej szukać.
Nie rozumiesz co piszę, to wróć do szkoły
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.443
Jeśli ktoś kilka dni po starcie świata ma 100% wiosek więcej od Ciebie dzięki darmie, to stawiam to na równi.
Mam w nosie na późniejszym etapie, ale na początkowym to bezczelne oszustwo.
I powinien przynajmniej połowę kary jaką dostaje bociarz, otrzymać.
Zwłaszcza, że też dużo tu prowokował i wyśmiewał rywali.

--

Ale ja w ogóle nie dyskutuję, że to co się stało w Witam jest obrzydliwe i osoby winne trzeba napiętnować.
Uważam też, że to iż całkowicie zamilkli i nie ma żadnego słowa refleksji ze strony osób decyzyjnych, jest dużym błędem.
Okej Black to jest subiektywna sprawa, grałem na setki darmiarzy oraz dziesiątki bociarzy i taką nierówność stawiam. Możesz oczywiście mieć inne zdanie :)
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Była kiedyś taka akcja na menedżerze piłkarskim
NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ PLUSA

Bunt przeciwko staffowi gry z powodu łamania przez sam Staff zasad gry.
Akcja trwała 2 tyg.
A plusów sprzedawało się więcej niż przed.

To tak nie działa.
Ta gra bez żadnych akcji zmierza tylko w dół. ;)
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.978
Dobra ułomie idź tam żonki pilnować, żebyś znowu nie musiał kolejnej szukać.
Nie rozumiesz co piszę, to wróć do szkoły
Zone jak samochód powinno sie co pare lat zmieniać.
Rozumiem co piszesz.Żałośnie chcesz by bociarze dostali najniższy wymiar kary.
Pomyśleć że niektórzy myśleli że faktycznie jesteś uczciwy a ty jesteś zwykłą szmatą
 

Deleted User - 849188349

Guest
Zone jak samochód powinno sie co pare lat zmieniać.
Rozumiem co piszesz.Żałośnie chcesz by bociarze dostali najniższy wymiar kary.
Pomyśleć że niektórzy myśleli że faktycznie jesteś uczciwy a ty jesteś zwykłą szmatą

Chcę, żeby kara była adekwatną do okoliczności.
I za pierwszym złamaniem zasad nie jestem za całkowitym wyrzucaniem z gry. To nie rozwiąże problemu.

Jak szmatę to potraktowały Ciebie, gdy miałeś dorabiane rogi.
 
Wynik reakcji
2.924
Zone jak samochód powinno sie co pare lat zmieniać.
Rozumiem co piszesz.Żałośnie chcesz by bociarze dostali najniższy wymiar kary.
Pomyśleć że niektórzy myśleli że faktycznie jesteś uczciwy a ty jesteś zwykłą szmatą
Z botem też podobno jest jak z żonąxDDD

Co jakiś czas warto zmienić na innego by perma nie złapać


Fajnie,że moje jedyne bany to te za wyzwiska :p
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Chcę, żeby kara była adekwatną do okoliczności.
I za pierwszym złamaniem zasad nie jestem za całkowitym wyrzucaniem z gry. To nie rozwiąże problemu.

Jak szmatę to potraktowały Ciebie, gdy miałeś dorabiane rogi.
za wyeliminowamie na bocie kilku grajków , nowych , srednich, uczciwych z gry jaka kara jest adekwatna według Ciebie?
I jeszcze te wypowiedzi bez szacunku do innych graczy na FO ;/
Keymil przynajmniej cicho siedzi :D

Nie no soryy Kamil nie wiem czy uzywasz osobiscie botów, tylko tak się wygłupiam <tanczy>
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Tak, popieram. O tym pisaliśmy. Usunąć z profilu ale nie pozbywać się z gry
Nie no, ja też jestem za tym żeby zabrać im wszystkie wioski, na wszystkich światach. Przy kolejnym wykryciu perma ban na IP. Nie ma tak że ja biorę urlop w pracy bo muszę walnąć nockę bo leci akcja na mnie, a potem front przepycha jakiś gość na bociku co całą akcję sobie przespał.
 

Deleted User - 849188349

Guest
za wyeliminowamie na bocie kilku grajków , nowych , srednich, uczciwych z gry jaka kara jest adekwatna według Ciebie?

10 dni bana, niech konto kiśnie + usunięcie blaszki z profilu jeśli wygra świat

Za drugim razem perm na dany świat

Za trzecim lota z gry calkowita
 
Do góry