Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.105
Słaba akcja witam, ale ich przewagą jest to, że apk i ares nie będą w stanie im wiosek zabierać czy to teraz czy za miesiąc czy to za dwa miesiące
odbitki i kliny fajna sprawa kiedy lecimy z burzeniem a grube są na kilka wsi, ale wiesz, z czasem nam offów i grubych też przybędzie, nie tylko defa w tych barbach klepiemy, jedną akcję się da odbić klinami i dobrym humorem ale jak się skończą budynki w wioskac, wojska na kliny i grube na odbitki to nawet boty mAGów by oddawały wioski.
 

Dżonzi

Chłop
Wynik reakcji
36
Brawo dla KD, dla osob zaangazowanych w organizowanie obrony oraz dla frontowcow. Swietna robota, super aktywnosc! Dobra robota reszty plemienia aczkolwiek nie bylo perfekcyjnie. Jeszcze jest sporo do poprawy jesli chodzi o dogrywanie deffa, odbitek, komunikacje.

Brawo tez dla Witam, bardzo ladnie zorganizowana akcja, lacznie ponad 8tys atakow, sporo offow, sporo grubych, duza aktywnosc z ich strony. Zmusili nas do duzej pracy w ciagu ostatnich dwoch dni. Mocny przeciwnik.
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.862
Brawo dla KD, dla osob zaangazowanych w organizowanie obrony oraz dla frontowcow. Swietna robota, super aktywnosc! Dobra robota reszty plemienia aczkolwiek nie bylo perfekcyjnie. Jeszcze jest sporo do poprawy jesli chodzi o dogrywanie deffa, odbitek, komunikacje.

Brawo tez dla Witam, bardzo ladnie zorganizowana akcja, lacznie ponad 8tys atakow, sporo offow, sporo grubych, duza aktywnosc z ich strony. Zmusili nas do duzej pracy w ciagu ostatnich dwoch dni. Mocny przeciwnik.
co ty gadasz jak ja wstałem 1h przed wejściem grubych, amatorka totalna
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.596
odbitki i kliny fajna sprawa kiedy lecimy z burzeniem a grube są na kilka wsi, ale wiesz, z czasem nam offów i grubych też przybędzie, nie tylko defa w tych barbach klepiemy, jedną akcję się da odbić klinami i dobrym humorem ale jak się skończą budynki w wioskac, wojska na kliny i grube na odbitki to nawet boty mAGów by oddawały wioski.
Ale witam też będzie miało więcej wiosek bo będą masowo przejmować randomów z ares. Przecież front z nimi będzie dopiero za 2 tygodnie ułożony.

Ale spoko, przejmiecie barby i się odkujecie :D Jak widać po dyplomacji już speed się skapnęło, że apk jest słabsze niż się mogli spodziewać.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.493
Ale witam też będzie miało więcej wiosek bo będą masowo przejmować randomów z ares. Przecież front z nimi będzie dopiero za 2 tygodnie ułożony.

Ale spoko, przejmiecie barby i się odkujecie :D Jak widać po dyplomacji już speed się skapnęło, że apk jest słabsze niż się mogli spodziewać.
Źle się to zestarzeje
Zobaczysz co @Kamcio2013 będzie robił na froncie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
aPK jak dziś wylazło z nory, tylko chwilę mnie nie było.
Wczoraj nosy opadły do samej ziemi a dziś uniesienie.
Typowe dla słabego przereklamowanego plemienia. Te nastroje będą się zmieniały co 2 dni.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
-1 jest panie matematyk

Sprawdzałem staty wcześniej.
To niczego nie zmienia.
Dalej jest to ośmieszenie waszego nieudolnego tworu. Zaproście do koalicji kogoś jeszcze, żeby mieć stosunek wiosek 6:1
Może wtedy wyjdziecie na zero

161500749_parskajcmiechem.gif.c487aaa71ab6f4561816a25a1520ee9d.gif
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.596
aPK jak dziś wylazło z nory, tylko chwilę mnie nie było.
Wczoraj nosy opadły do samej ziemi a dziś uniesienie.
Typowe dla słabego przereklamowanego plemienia. Te nastroje będą się zmieniały co 2 dni.
Oni ustawiali obronę black, to zajmuje czas. Ty tego nie zrozumiesz bo jesteś nikim w tej grze.

Robisz za FOntowego psychologa i socjologa. Mechanicznie jesteś DNEM.
 
Do góry