Dyskusja o sytuacji na świecie 200

AdiosMtherF

Chłop
Wynik reakcji
4
Dobra, ludzie są tu mili, więc nie chcą tego robić.
Ja nie jestem.

Proszę przestań już bawić się w memy.
Naprawdę nie widzisz, że żaden Ci jeszcze nie wyszedł?
No ile można...
Nie nadajesz się do tego.
tobie ( specjalnie z małej ) konstruktywne pożytkowanie oddychania nie wychodzi, a jednak wciąż to robisz. Pomyśl najpierw o sobie i spójrz w lustro, o ile wszystkie dotąd nie pękły <sciana>
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
tobie ( specjalnie z małej ) konstruktywne pożytkowanie oddychania nie wychodzi, a jednak wciąż to robisz. Pomyśl najpierw o sobie i spójrz w lustro, o ile wszystkie dotąd nie pękły <sciana>

Co to za nołnejm? XDDDD

Do wideł chłopie, myślisz, że z Tobą będę gadał?

--


Popieram obiema rękami
Ależ piękna mela dla Speed by to była XD
W zasadzie @Pietrek z Sosnowca zrób to, proszę.
aPK dostanie za free potężny teren, a wtedy SPEEDY mogą też się skasować XD
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Wyrównujemy szanse bo walicie w sporej przewadze wiosek, tak cię to boli że nie będziecie mogli walczyć z mniejszym przeciwnikiem?
Wcale mnie to nie boli, po prostu śmieszy. Najpierw BAMBIKI z bcm teraz klękanie po deffa do bambikow z ares, to jest to wielkie apk które wygrywa światy jubileuszowe? XDD A i zapomniałem o czekaniu na speed i oddawaniu im terenu tylko po to żeby nas bili.
 
Ostatnia edycja:

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
@WIELKI SUŁTANAT szczekaj dalej a my będziemy zasysać od sojuszników. Dupa pęka że wy nie macie od kogoś zassać ?
Trzeba było grać uczciwie od początku świata a nie wbijać na 300 osób i 3x tyle darm i mulciaków ;)
Ale zasysaj dowoli leszczyku , po prostu pokazuje tutaj jakimi miernotami jesteście XD To jest tylko sygnał dla reszty jak słabiutkim plemieniem jest apk na 200 świecie, także kolejny strzał w kolanko. Zegar tyka tick tock jeszcze się zdziwicie.
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.523
Ale zasysaj dowoli leszczyku , po prostu pokazuje tutaj jakimi miernotami jesteście XD To jest tylko sygnał dla reszty jak słabiutkim plemieniem jest apk na 200 świecie, także kolejny strzał w kolanko. Zegar tyka tick tock jeszcze się zdziwicie.
O mieliśmy zobaczyć za miesiąc mape podobno screeny zrobione a teraz płaczesz xd
 
Do góry