Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.588
Nabij chociaż te 50 kk RO kiedykolwiek nie mówię już nawet o 250 bo to abstrakcja przy takim nieudasie to bd mógł sobie do mnie poszczekać xd a narazie pal wrote.
Co mnie obchodzi twój wyimaginowany próg. Plemiona to gra zespołowa a nie indywidualna, same staty RO nie grają a ranking RO to głównie punkty współplemieńców. Można mieć jedną diodę, którą jakimś cudem udalo ci się przejąć i łatwo nabić RO.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Co mnie obchodzi twój wyimaginowany próg. Plemiona to gra zespołowa a nie indywidualna, same staty RO nie grają a ranking RO to głównie punkty współplemieńców. Można mieć jedną diodę, którą jakimś cudem udalo ci się przejąć i łatwo nabić RO.

XDDD a co gra? Jak nie staty RA/RO/RW? Co za typek, napinasz się tutaj do lepszych od siebie to myślałem,że cokolwiek sobą reprezentujesz na froncie a widać że kolejny forumowy szczekacz. Napisz jeszcze że grasz tu żeby się odstresować i poznać fajnych ludzi to osiągniesz apogeum spierdolenia w sumie już niewiele ci brakuje
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.588
XDDD a co gra? Jak nie staty RA/RO/RW? Co za typek, napinasz się tutaj do lepszych od siebie to myślałem,że cokolwiek sobą reprezentujesz na froncie a widać że kolejny forumowy szczekacz. Napisz jeszcze że grasz tu żeby się odstresować i poznać fajnych ludzi to osiągniesz apogeum spierdolenia w sumie już niewiele ci brakuje
No właśnie a ty gadasz tylko o RO XD
Btw juz fajnych ludzi poznałem na zlotach speed xd
 
Wynik reakcji
2.388
mogło nawet przy pomocy notatnika ogarniać, co z tego jak w tym sgmt co tam zebraliście razem z marzycielem goście nie wiedzą co to jest odbitka i jak ustawić konto pod akcje xD
Przynajmniej kd nie byli upośledzeni i bardziej skupieni na krzywych akcjach i grupówkach do wroga niż na grze xd

RA:RO dość słabe, w granicach 1:1,2, powiedziałbym, ze warunkowo udana, bo mimo wszystko wartości po obu stronach znacznie niższe. Widać, że Witamy się bardziej spodziewały, czy też przygotowywały do klasycznej akcji, stąd sprawne odbicie tych nielicznych grubasów, które poszły. Dużo zależy od tego, jak wiele deffa Witamom udało się wybić, bo wnosząc po obsadach diodek to mają go niewiele i raczej niechętnie tracą.
 
Do góry