Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
402
Podoba mi się ten nowy "przekaz dnia".

Jak Wileczek straszył nas, że po ich upadku gracze Blacków najpierw oddadzą wioski, a potem wejdą na coopy do KM żebyśmy przegrali, to wydawało mi się to jakieś takie... Meh. Jak Landoś straszył KM że jesteśmy ugadani z BLACK na kosę w KM, to było wręcz infantylne.

A teraz? Proszę bardzo: "nie macie szans wygrać, robicie tylko za tarcze, dajcie se spokój" - wreszcie jakaś propaganda, do obalenia której trzeba więcej niż dwóch szarych komórek.

Ze wszech miar zabawne jest, że największy tryhard na FOncie uprawiają zawsze ci, którzy idą na dno. Cieszę się, że EZ/BLACK godnie zastępuje w tej kwestii Miśki, kwiecień zapowiada się pod tym względem wyjątkowo intensywnie.
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
667
Ze wszech miar zabawne jest, że największy tryhard na FOncie uprawiają zawsze ci, którzy idą na dno. Cieszę się, że EZ/BLACK godnie zastępuje w tej kwestii Miśki, kwiecień zapowiada się pod tym względem wyjątkowo intensywnie.
tymczasem EZ idące na dno zżarło w ciągu dwóch dni 52 wiosek nie idących na dno marionetek xd
 
Wynik reakcji
71
Podoba mi się ten nowy "przekaz dnia".

Jak Wileczek straszył nas, że po ich upadku gracze Blacków najpierw oddadzą wioski, a potem wejdą na coopy do KM żebyśmy przegrali, to wydawało mi się to jakieś takie... Meh. Jak Landoś straszył KM że jesteśmy ugadani z BLACK na kosę w KM, to było wręcz infantylne.

A teraz? Proszę bardzo: "nie macie szans wygrać, robicie tylko za tarcze, dajcie se spokój" - wreszcie jakaś propaganda, do obalenia której trzeba więcej niż dwóch szarych komórek.

Ze wszech miar zabawne jest, że największy tryhard na FOncie uprawiają zawsze ci, którzy idą na dno. Cieszę się, że EZ/BLACK godnie zastępuje w tej kwestii Miśki, kwiecień zapowiada się pod tym względem wyjątkowo intensywnie.


Nie no kolega, do dna nam jeszcze daleko :)
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
88
tymczasem EZ idące na dno zżarło w ciągu dwóch dni 52 wiosek nie idących na dno marionetek xd


Jak walicie w drugi człon to wiadoma sprawa, gdzie tylko parę osób już gra. Od 3 miesięcy piszecie, jakbyście wygrali świat xd Pójdziecie na dno i tak. Frontu 2 vs 1 nie przepchaliście łudzicie się dalej, że wam się to uda teraz
 

Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
93
Podoba mi się ten nowy "przekaz dnia".

Jak Wileczek straszył nas, że po ich upadku gracze Blacków najpierw oddadzą wioski, a potem wejdą na coopy do KM żebyśmy przegrali, to wydawało mi się to jakieś takie... Meh. Jak Landoś straszył KM że jesteśmy ugadani z BLACK na kosę w KM, to było wręcz infantylne.

A teraz? Proszę bardzo: "nie macie szans wygrać, robicie tylko za tarcze, dajcie se spokój" - wreszcie jakaś propaganda, do obalenia której trzeba więcej niż dwóch szarych komórek.

Ze wszech miar zabawne jest, że największy tryhard na FOncie uprawiają zawsze ci, którzy idą na dno. Cieszę się, że EZ/BLACK godnie zastępuje w tej kwestii Miśki, kwiecień zapowiada się pod tym względem wyjątkowo intensywnie.

Tak jak myślałem cienkie bolki jesteście, przewagę wioskę macie, a na minus na akcji wychodzicie. Dawno gorszych plemion nie widziałem, aby przewagi nie potrafiło wykorzystać
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
814
Jak walicie w drugi człon to wiadoma sprawa, gdzie tylko parę osób już gra. Od 3 miesięcy piszecie, jakbyście wygrali świat xd Pójdziecie na dno i tak. Frontu 2 vs 1 nie przepchaliście łudzicie się dalej, że wam się to uda teraz
No chwalić się, że podbija sie upadły człon to jak cieszyć się, że ślepemu hajs zajebałeś
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
402
Nie no kolega, do dna nam jeszcze daleko :)
Pragnę zauważyć, że zasygnalizowałem tylko kierunek przemieszczania się, nie odległość od celu.
Pełna zgoda - tak długo jak gracze BLACK wierzą, że możliwy jest konflikt na linii KM - X-MAS lub wywieszenie białej flagi przez graczy KM - będą walczyć i droga do dna będzie daleka. Ale gdy tylko dotrze do nich, że opóźniają jedynie nieuniknione, to wystarczy jeden kamyczek w postaci wyeliminowanego frontowca, by ruszyła lawina.
Chyba, że MAGowie wnieśli na ś194 tak długą ławkę rezerwowych, że nieważne kto by zrezygnował, to i tak ktoś do przejęcia konta się znajdzie. Wtedy pamiętajcie tylko przyjaciele o legitnej procedurze przekazania konta, jeśli pierwotny właściciel już się nie loguje. W przeciwnym razie grozi Wam kolejny Wielki Zonk :p
 
Do góry