Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.909
Ignore? przeciez nie musisz ich czytac ;d pogodnicy maja swoje do ventowania i beda to raczej robic dalej
ja bym problemu nie mial zeby olac i rozmawiac o grze xd

Ale tu nie chodzi o mnie tylko, ja tam sobie radzę jak pisalem juz wczesniej. Ale traci na tym cale fo zamiast spin na caly swiat, pisania kto kogo nie jedzie, kto jakie kosy nie wbija mamy kilku bambikow wyzywajacych siebie. Nawet jakby ktos chcial sie pospinac do innego plemienia to nie moze bo za chwile zaspamia forum i nikt tego nie przeczyta.

FO umiera przez takie osoby bo nikomu nie chce sie czytac 30 wysrywow zeby trafic na temat ciekawy uwagi
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Ale tu nie chodzi o mnie tylko, ja tam sobie radzę jak pisalem juz wczesniej. Ale traci na tym cale fo zamiast spin na caly swiat, pisania kto kogo nie jedzie, kto jakie kosy nie wbija mamy kilku bambikow wyzywajacych siebie. Nawet jakby ktos chcial sie pospinac do innego plemienia to nie moze bo za chwile zaspamia forum i nikt tego nie przeczyta.

FO umiera przez takie osoby bo nikomu nie chce sie czytac 30 wysrywow zeby trafic na temat ciekawy uwagi

Powinienes sie pospinac do bambijow, plemion i calej reszty wtedy na pewno zauwazo
Ja tak robie i jest czytane :)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Ale tu nie chodzi o mnie tylko, ja tam sobie radzę jak pisalem juz wczesniej. Ale traci na tym cale fo zamiast spin na caly swiat, pisania kto kogo nie jedzie, kto jakie kosy nie wbija mamy kilku bambikow wyzywajacych siebie. Nawet jakby ktos chcial sie pospinac do innego plemienia to nie moze bo za chwile zaspamia forum i nikt tego nie przeczyta.

FO umiera przez takie osoby bo nikomu nie chce sie czytac 30 wysrywow zeby trafic na temat ciekawy uwagi
moim zdaniem to, to forum żyje za bardzo, niektórzy poszli w ilośc nie w jakość :p
 
Do góry