Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.698
Wyjaśnienie kogoś w gierce
I mówi to osoba która robi z Pluta konfidenta który sprzedał własnych kolegów z UwU i resztę ..
Pisząc farmazony ze rozesłał Pluto logi do Kmita komu PP dawał , jakby kmic sam nie mógł sprawdzić xD ..
Sam Pluto ma z ciebie bekę …xD
Ale pisząc takie rzeczy na rodzinne plemię z którymi obiady jadasz :D ..
Jesteś zwykłym farmazonem ;)
Bardzo mądry jesteś udostępniać czyjeś dane na forum
 
Wynik reakcji
2.109
Bardzo mądry jesteś udostępniać czyjeś dane na forum
od sterydziarza nie wymagaj za dużo xd jakby mu zajebać to by aptekę ryjem wypluł także no

co lepsze to co pisalem widziala cała grupa rady Under&UwU więc jego wrzucanie tego tutaj to żeby sobie Ego podbić. jeszcze w obronie czempina staje, który na 195 trzymał u niego kretów w radzie plemienia XD
 
Ostatnia edycja:

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
od sterydziarza nie wymagaj za dużo xd jakby mu zajebać to by aptekę ryjem wypluł także no

co lepsze to co pisalem widziala cała grupa rady Under&UwU więc jego wrzucanie tego tutaj to żeby sobie Ego podbić. jeszcze w obronie czempina staje, który na 195 trzymał u niego kretów w radzie plemienia XD

W jakiej Radzie farmazonie...
Już Ci mówiłem milion razy, jak nie wiesz to nie Kręć farmazeuszu:)

Decus to jest legenda tworzenia bajek:)


@PatuSxAcE
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
W jakiej Radzie farmazonie...
Już Ci mówiłem milion razy, jak nie wiesz to nie Kręć farmazeuszu:)

Decus to jest legenda tworzenia bajek:)
Śmiesznie się czyta Twoje posty, zwłaszcza od typa, który neguje innych, a sam jeszcze dziś straszył i groził mi na messengerze. Przecież jakbym chciał to bym dał masę ss, gdzie piszesz do ludzi o swoich botach, chwalisz się że znasz support i potrafisz ich przekupić oraz wszystko z nimi załatwić za kasę. Krytykujesz deckusia o kretów a sam nie różnisz się niczym, bo w każdym plemieniu miałeś swoich ludzi i się tym szczyciłeś, co każdy z Nas widział. Także serio chłopie skończ pisać te brednie, na tym FO jest masa farmazoniarzy, jednak uwierz mi, że Ty jesteś na jej szczycie. Nie będę się zniżać do Twojego poziomu i wrzucać tutaj ss, jednak jesteś ostatnią osobą, która powinna kogoś na tym forum ustawiać bądź umoralniać.
Znając Ciebie to zaraz się zapienisz i zaczniesz pisać swoje wywody i obelgi, nie mniej jednak każdy zdążył się na Tobie poznać przez te x światów i wyrobić opinię, a Twoje posty zaczynają traktować na pułapie Jacy, co jeden to gorszy.
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Śmiesznie się czyta Twoje posty, zwłaszcza od typa, który neguje innych, a sam jeszcze dziś straszył i groził mi na messengerze. Przecież jakbym chciał to bym dał masę ss, gdzie piszesz do ludzi o swoich botach, chwalisz się że znasz support i potrafisz ich przekupić oraz wszystko z nimi załatwić za kasę. Krytykujesz deckusia o kretów a sam nie różnisz się niczym, bo w każdym plemieniu miałeś swoich ludzi i się tym szczyciłeś, co każdy z Nas widział. Także serio chłopie skończ pisać te brednie, na tym FO jest masa farmazoniarzy, jednak uwierz mi, że Ty jesteś na jej szczycie. Nie będę się zniżać do Twojego poziomu i wrzucać tutaj ss, jednak jesteś ostatnią osobą, która powinna kogoś na tym forum ustawiać bądź umoralniać.
Znając Ciebie to zaraz się zapienisz i zaczniesz pisać swoje wywody i obelgi, nie mniej jednak każdy zdążył się na Tobie poznać przez te x światów i wyrobić opinię, a Twoje posty zaczynają traktować na pułapie Jacy, co jeden to gorszy.

Po co mam Cie obrażać, już starczy :)
Szkoda dalej zniżać się do waszego poziomu z ,,rynsztoku,,

Mówisz o decusia kretach w Radzie Cyrku co przesyłali te fejk infa itd/

Damszot Ty już się nie wybielisz ,co jedynie zostało płakać, jak bana dostałaś(,,niby za niewinność,,)xdd


Co do reszty zostawie bez komentarza, ale fajnie ze wszystko łykacie co wam się powie:)
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Po co mam Cie obrażać, już starczy :)
Szkoda dalej zniżać się do waszego poziomu z ,,rynsztoku,,

Mówisz o decusia kretach w Radzie Cyrku co przesyłali te fejk infa itd/


Damszot Ty już się nie wybielisz ,co jedynie zostało płakać, jak bana dostałaś(,,niby za niewinność,,)xdd
Widzisz, Ty jesteś na tyle malutki, że nienawidzisz deckusia bądź 2-3 innych graczy i potrafisz obrażać przez to całe plemiona bądź koalicję. Ta gra już tak Ci poprzestawiała w głowie, że nie potrafisz prowadzisz normalnej dyskusji a każdy Twój kolejny post to jakieś bełkoty zupełnie na inny temat, gdyż brakuje Ci argumentów a wymiana zdań sprawia trudności. Także tkwij w tej swojej bańce, może kiedyś zrozumiesz jakim jesteś mitomanem.
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
386
Po co mam Cie obrażać, już starczy :)
Szkoda dalej zniżać się do waszego poziomu z ,,rynsztoku,,

Mówisz o decusia kretach w Radzie Cyrku co przesyłali te fejk infa itd/

Damszot Ty już się nie wybielisz ,co jedynie zostało płakać, jak bana dostałaś(,,niby za niewinność,,)xdd


Co do reszty zostawie bez komentarza, ale fajnie ze wszystko łykacie co wam się powie:)
No chyba dostał, jeśli gra dalej?

Ale co Ty możesz o tym wiedzieć o "uczciwej grze", na 173 wprowadziłem Cię do delmy a Ty mi się odwdzięczyć chciałeś ucieczka do wroga z kolegą bo "aww"....

Dla mnie już w tamtym momencie skończyłeś się, a teraz tylko potwierdzasz to...

Szkoda, fajnie się grało na szybkich itp ale jak widzę co wypisujesz i robisz to aż mi przykro się robi że ziemia nosi takich ludzi :)

Plemiona tylko tracą na atrakcyjności przez takich jak Ty, widziałem na własne oczy co wypisywałeś na różnych grupach więc nie dziwię się że ludzie odchodzą od gry widząc takich ludzi :)
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Widzisz, ty jesteś na tyle malutki, że nienawidzisz deckusia bądź 2-3 innych graczy i potrafisz obrażać przez to całe plemiona bądź koalicję. Ta gra już tak Ci poprzestawiała w głowie, że nie potrafisz prowadzisz normalnej dyskusji a każdy Twój kolejny post to jakieś bełkoty zupełnie na inny temat, gdyż brakuje Ci argumentów a wymiana zdań sprawia trudności. Także tkwij w tej swojej bańce, może kiedyś zrozumiesz jakim jesteś mitomanem.

Dobrze Panie w bieli..
Co mnie wasza koalicja ??
Piszę o underach teraz i waszych pojebanyc* zagrywkach ,czego tu nie rozumiesz?.

Czy to ważne czy 5 osób ,20 czy 100?
Nie!

Tym czasem starczy tej rozmowy bo Jesteś uposledzony tak samo jak kolega decus.
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
No chyba dostał, jeśli gra dalej?

Ale co Ty możesz o tym wiedzieć o "uczciwej grze", na 173 wprowadziłem Cię do delmy a Ty mi się odwdzięczyć chciałeś ucieczka do wroga z kolegą bo "aww"....

Dla mnie już w tamtym momencie skończyłeś się, a teraz tylko potwierdzasz to...

Szkoda, fajnie się grało na szybkich itp ale jak widzę co wypisujesz i robisz to aż mi przykro się robi że ziemia nosi takich ludzi :)

Plemiona tylko tracą na atrakcyjności przez takich jak Ty, widziałem na własne oczy co wypisywałeś na różnych grupach więc nie dziwię się że ludzie odchodzą od gry widząc takich ludzi :)

CoTy ..
Napisałem wcześniej że nie będę grał z aww I tyle .
Każdy wiedział to ,bo jednak cel był inny.
Więc na praw mi kazań moralnych.

Masz rację kupę lat na SP spoko ,więc wystarczy spojrzeć na Ciebie.

Widzisz rozumiem że nie widzisz głupoty decusia i reszty bo to teraz ,,ziomki, .
To już tradycja i wasza logika/
 
Do góry