Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Hej black, skoro cie to nie interesuje to po co cały czas o to pytasz i wymyślasz nowe bajki? XD
Właśnie każdy kto ma pojęcie o detailing prychnął na ciebie śmiechem xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Hej black, skoro cie to nie interesuje to po co cały czas o to pytasz i wymyślasz nowe bajki? XD
Właśnie każdy kto ma pojęcie o detailing prychnął na ciebie śmiechem xD

Niczego nie wymyślam. Dlaczego wiecznie mi to zarzucasz, skoro napisałem prawdę.

Przecież Ty nie masz żadnego detailingu, tylko pracujesz na taśmie. Gubisz się średnio 2x na godzinę
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
A skąd wiesz co mam? Skąd wiesz co robię po pracy? XD
Nic nie wiesz synek :)

Ale nic dziwnego że musisz do taty po hajs biegać, skoro żona to marna instagramerka, a że firmą już tylko siostra się zajmuje i cie wywaliła to trzeba jakoś sobie radzić xD
Po zasiłek już byłeś czy jeszcze tata przelewy robi? Dom pewnie na ojca więc przynajmniej tego ci nie zabiorą.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
A skąd wiesz co mam? Skąd wiesz co robię po pracy? XD
Nic nie wiesz synek :)

Ale nic dziwnego że musisz do taty po hajs biegać, skoro żona to marna instagramerka, a że firmą już tylko siostra się zajmuje i cie wywaliła to trzeba jakoś sobie radzić xD
Po zasiłek już byłeś czy jeszcze tata przelewy robi? Dom pewnie na ojca więc przynajmniej tego ci nie zabiorą.

Ale Ci puszczają nerwy, wszystko mieszasz.
Przecież nie mam żony podobno, więc nie wiem o co biega.
Rodziców też nie, bo twierdziłeś, że byłem porzucony.
Gubisz się

Oczywiście, że wiem co robisz. Na lewo dorabiasz sprzątając, co sam przyznałeś. Nawet nie wiedziałeś co to kasa fiskalna:)
No już, uspokój się i nie spamuj.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nerwy?
Używam twojej taktyki - kłam ile wlezie, ktoś i tak uwierzy xD
Hm? Gdzie napisałem że robię cokolwiek na lewo?
Gdzie napisałem że nie wiem co to kasa fiskalna?
Daj cytaty mordo, przecież wszystkie posty wiszą dalej w gówno wątku :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Proszę zostawić witam bo jak oni się ode mnie odwrócą to już nikt nie będzie udawał że mnie lubi.
Podpisano black snow

XD
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Myślicie, że jest jakaś realna szansa, żebym dostał się do supportu i moderował s200, a po zakończeniu oddał prawa? Czy to raczej głupi pomysł? Podobno ludzie nie wracając z tamtąd o zdrowych zmysłach…

Jest tyle nie rozpatrzonych zgłoszeń, a do tego to:

View attachment 61785

Martwię się :c

Próbuj, jasne, że tak :) myślę, że będziesz odpowiednią osobą na ten świat :)
 
Do góry