Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.655
Radzisz? XD
Kibicuje że uda ci się podbić barbarke na tym świecie, a może nawet dwie. Wtedy byś pobił swój rekord xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.273
No napewno miałbyś na to większe szanse niż w dzisiejszych czasach, w końcu tron się kiedyś dziedziczyło.

To bardzo fajne, że próbowałeś wesprzeć lakiernika i dowalić mi swoją złośliwostką, niestety z bardzo mizernym skutkiem. Można Fabciu powiedzieć, że walnąłeś się gumowym młotkiem w głowę.

Często nie było następcy tronu wskutek czego wybuchały duże wojny. Na przykład wojna stuletnia.
A ja już udowodniłem w tej grze, że waleczny jestem.
Zatem polecam poszerzyć wiedzę historyczną.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.717
To bardzo fajne, że próbowałeś wesprzeć lakiernika i dowalić mi swoją złośliwostką, niestety z bardzo mizernym skutkiem.

Więcej mi like’uje to muszę go czasami wspomóc. Swoją drogą zastanawiało mnie czy uda Ci się ten w miarę inteligentny pocisk przekminić, czy uznasz to za komplement.

Odbiłem piłeczkę za te wcześniejsze przytyki, żeby się wyrównało haha

Pomijając już to, widziałeś śledztwo?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.273
Więcej mi like’uje to muszę go czasami wspomóc. Swoją drogą zastanawiało mnie czy uda Ci się ten w miarę inteligentny pocisk przekminić, czy uznasz to za komplement.

Odbiłem piłeczkę za te wcześniejsze przytyki, żeby się wyrównało haha

Pomijając już to, widziałeś śledztwo?

@Hunter x Hunter mówiłem, że to była celowa złośliwostka? Zjadłem własne zęby na tym forum, żadna oblężona twierdza, wyczuwam podteksty na kilometr:)

Ok, zgoda jest remis.

Nie, jeszcze nie czytałem wspaniałego dochodzenia @SzybkieOszustwo bo przy niedzieli rano lubię się pobawić lakiernikiem. Ale nadrobię
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.976
Ja bym sie nie zdziwil gdyby ten chory czlowiek, a mianowicie blejk snoł sterowal tymi mulciakami tam w 3D i tych akademiach "Speed"
Chlop sie sam przyznal ostatnio, ze dziala w tym kierunku aby to wszystko sie tam rozpadlo.
Naglosnil cale Speed tutaj na forum.
Lamał regulamin w grze, za co dostal bana - wiec do takich czynów by sie bez najmniejszego wahania posunął.
Bez powodu tez sie chyba nie pojawil akurat na cwiartce z 3D?

Chociaz on chyba za glupi na to jest
Nie chyba tylko na pewno jest za głupi.
Co nie znaczy że jest uczciwy
 

husqagrubas200

Miecznik
Wynik reakcji
119
dla przypomnienia sPEED = śmiecie

@Bl-ack sno-w czy jeżeli APK wypowie sojusz oszustom z sPEET którzy niszczą romantyzm tej pięknej gry, to uzyskają amnestię z twojej strony?
 
Do góry