Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.358
Do relokacji geniuszu, zacznij czytać.
Ukraińcy też mają inna kulturę a jakoś wszyscy z otwartymi rękami witali. XD

A co do Twojej 'relokacji' to jako tęczowy gość jesteś bardzo nietolerancyjny.
Dlaczego ktoś ma relokować ludzi zabierając im prawo do samodecydowania
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Ty chyba nie rozumiesz.
Relacje Polsko - polskie też są trudne.
A to że dodatkowo szury z konfederosji robią nagonke na Ukraińców to nie pomaga.
Idealny przykład to ostatni gwałt na białorusince, prawackie media od razu pisały że to ukrainiec zgwałcił polke.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Nie, nie powinniśmy przyjmować, gdyż są to ludzie o innej kulturze i przykład zachodu wskazuje, że nie potrafią się asymilować

W szwecji ghetta terroryzuja populacje chodza z kosami zmieniaja kulture europejska
zbyt wielu nawet nie chce zyc w europie patrzac na to co robia i gadaja
jesli polska mualaby ich przyjmowac to tylko jesli oni by sie przystosowali do kultury polski a jie na odwrot
ale i tak szkoda klawiatury strzepic bo rownie dobrze mozna o calej europie to powiedziec
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.358
Ty chyba nie rozumiesz.
Relacje Polsko - polskie też są trudne.
A to że dodatkowo szury z konfederosji robią nagonke na Ukraińców to nie pomaga.
Idealny przykład to ostatni gwałt na białorusince, prawackie media od razu pisały że to ukrainiec zgwałcił polke.

Nie to Ty nie rozumiesz. Polityka łączenia kultur się nie sprawdza. Chcesz to pal wrotki do Francji czy Szwecji i będziesz w swoim żywiole.
Na szczęście 80% Polaków jest przeciwko relokacjom
 

Freyra

Pikinier
Wynik reakcji
17
Do relokacji geniuszu, zacznij czytać.
Ukraińcy też mają inna kulturę a jakoś wszyscy z otwartymi rękami witali. XD
Chyba nie chcesz powiedzieć że nasza polska kultura różni się od kultury ukraińskiej tak jak polska a powiedzmy ogólnie "arabska" ? Chodzi mi o to, że Ukraińcom jest się o wiele łatwiej zasymilować, bo tak jak my są Słowianami i są do nas zdecydowanie bardziej podobni niż "araby"
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Chyba nie chcesz powiedzieć że nasza polska kultura różni się od kultury ukraińskiej tak jak polska a powiedzmy ogólnie "arabska" ? Chodzi mi o to, że Ukraińcom jest się o wiele łatwiej zasymilować, bo tak jak my są Słowianami i są do nas zdecydowanie bardziej podobni niż "araby"
Nie nie, tego przecież nie powiedziałem.
Oczywiście że dużo bliżej nam do Ukrainy niż krajów arabskich, dlatego ciągle pisze że imigranci ze wschodu u nas nadają się tylko do relokacji. Teraz dzięki pisowi mamy w pracy nawał właśnie takich pracowników, i to od razu widać że to inny świat jest.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.423
Na pewno, napisz kilka głupot a rozpoczniemy debatę:)

Mój chrzest bojowy przydaje się każdemu, kto go przeszedł. Potem tyle luzu mają te osoby, że szok.
A i merytoryczna wartość wypowiedzi się podnosi.

Nie lubię się chwalić, ale to ja wprowadziłem na forumowe salony takie osoby jak @przemeczi , @TheSzumix x Ramajad czy @Szeryf z Nottingham
To dzięki mojej aktywności dziś każdy w świecie plemion bardzo dobrze zna te loginy.
Potwierdzam
Kiedyś udzielałem się tylko w ramach poważnej debaty. Zamieszczałem wyłącznie mapki, analizy, statystyki. Później zostało mi pokazane, że to forum zupełnie nie do tego służy i otworzyły się nowe możliwości. Chociażby komentowanie życia innych forumowiczów i zajmowania się wszelkimi sprawami obyczajowymi. Gdyby nie to, nigdy nie przekroczyłbym 1000 postów na forum ^^
 

Freyra

Pikinier
Wynik reakcji
17
Nie nie, tego przecież nie powiedziałem.
Oczywiście że dużo bliżej nam do Ukrainy niż krajów arabskich, dlatego ciągle pisze że imigranci ze wschodu u nas nadają się tylko do relokacji. Teraz dzięki pisowi mamy w pracy nawał właśnie takich pracowników, i to od razu widać że to inny świat jest.
No ale gdzie chcesz ich relokowac?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
No ale gdzie chcesz ich relokowac?
Skoro Niemcy sobie wymyślają takie kwestie to niech biorą, to już nie nasz problem. Niech zajmą się problemem skoro naciskają na nas.
Oni i tak będą w Europie i tak, nie unikniemy tego. A walka z Unią to walka którą przegramy.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.358
Skoro Niemcy sobie wymyślają takie kwestie to niech biorą, to już nie nasz problem. Niech zajmą się problemem skoro naciskają na nas.
Oni i tak będą w Europie i tak, nie unikniemy tego. A walka z Unią to walka którą przegramy.

Oczywiście, że można uszczelnić granicę Unii. I odsyłać ich z powrotem.
Co więcej rokowania wskazują, że spodziewany jest taki napływ, że to będzie nieuniknione gdy Europa będzie zarządzana przez prawicowe rządy
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Ale to gdybanie na ten moment.
Oczywiście że da się uszczelnić granice, to raczej nie jest problem.
Prawicowych rządów się nie spodziewaj, prędzej będzie pobudka z ręką w nocniku i ratowanie sytuacji.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Za nikim, bo cała hryja jest bez sensu.
Wystarczyło by żeby przestał kłamać na mój temat i wszystko by się skończyło. Jednak woli ciągnąć to dalej, bo nie potrafi się już wycofać z tego co nakłamał.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Spoko, w dupie to mam. Skoro musisz sobie poprawić humor kłamstwami to co mi do tego?
 
Do góry