Plemię Speed, pikselowe wioski a człowiek za komputerem

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Hejka.

Chciałbym przeprosić wszystkich kolegów i koleżanki z plemienia Speed, którzy poczuli się dotknięci moimi wypowiedziami na ich temat w ostatnich tygodniach.

Pewna osoba uświadomiła mi dzisiaj, że faktycznie swoimi postami posunąłem się o krok za daleko, granica forumowego banteru typu "spit bociarze hehe" została przekroczona. Mogłem zranić uczucia niejednej osoby, z którą grałem na poprzednich światach i które bardzo miło wspominam. Frustracja spowodowana ciężkim okresem w życiu prywatnym i irytacja na obecny stan gry została wymierzona częściowo w osoby, którym nigdy nie życzyłbym niczego złego. Zdaję sobie sprawę że takie rzeczy wypowiedziane przez znajomego (nawet tego internetowego), a nie jakiegoś forumowego anonimka mogły kogoś zaboleć bardziej. W końcu po tylu latach klikania tych koników człowiek rozumie, że prawdziwym skarbem nie były blaszki czy przejęte pikselowe wioski, a przyjaciele których poznaliśmy po drodze.

Z poważaniem,
Joe01
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
to tyle, nigdy więcej nie złapiecie mnie na wrażliwym momencie, muszę chronić reputację forumowego trolla
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Słusznie zauważyłeś, że to człowiek za komputerem. Liczba pojedyncza, nie mnoga. Czy plemię speed to tylko jedna osoba ustawiająca boty i korzystająca z AI do pisania na forum? Nie wiem, ale nie jest to wykluczone.

Kiedy tylko @Bl-ack sno-w obudzi się i zje śniadanie zrobione przez swoją piękną żonę na pewno napisze Ci: nie ma litości dla oszustów i bociarzy.

Nie przejmuj się ich uczuciami. Oni nie przejmują się dziesiątkami randomów w swoich plemionach - wydmuszkach na obrzeżach itd.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Hejka.

Chciałbym przeprosić wszystkich kolegów i koleżanki z plemienia Speed, którzy poczuli się dotknięci moimi wypowiedziami na ich temat w ostatnich tygodniach.

Pewna osoba uświadomiła mi dzisiaj, że faktycznie swoimi postami posunąłem się o krok za daleko, granica forumowego banteru typu "spit bociarze hehe" została przekroczona. Mogłem zranić uczucia niejednej osoby, z którą grałem na poprzednich światach i które bardzo miło wspominam. Frustracja spowodowana ciężkim okresem w życiu prywatnym i irytacja na obecny stan gry została wymierzona częściowo w osoby, którym nigdy nie życzyłbym niczego złego. Zdaję sobie sprawę że takie rzeczy wypowiedziane przez znajomego (nawet tego internetowego), a nie jakiegoś forumowego anonimka mogły kogoś zaboleć bardziej. W końcu po tylu latach klikania tych koników człowiek rozumie, że prawdziwym skarbem nie były blaszki czy przejęte pikselowe wioski, a przyjaciele których poznaliśmy po drodze.

Z poważaniem,
Joe01

Zero litości dla oszustów i bociarzy.
Będą piętnowani dzień dnia, do końca swojego śmiesznego plemienia.
Idź już i nie przynoś wstydu swojej rodzicielce
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
SPEED samo się przyznało do oszustw, bo przyznali, że ktoś od nich to zrobił a ten ich przeprasza za to, że pisał o tym XD

Chłopie nigdy więcej nie patrz w lustro, bo zobaczysz tam krasnala w pampersie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Pozwolę sobie poprawić Twoją wersję przeprosin:

'Przepraszam internetowe anonimowe loginy za to, że pisałem o ich plemiennych oszustwach, do których sami się przyznali. To moja wina, że o tym napisałem. Wybaczcie SPEED, następnym razem założę klapki na oczy. A już najbardziej ubolewam, że zmieniałem waszą nazwę plemienia. Kładę się przed wami plackiem i proszę o wybaczenie. Z wyrazami szacunku - Joe'
 
Do góry