Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
7.051
Knd normalne plemię ? Jak oni się kasują na światach 50:50 XD
Żabek czy tam ten drugi gigalad wiem, że nick zmieniliście po 195 tracąc 50 wiosek do 12:00, robiac zero odbitek, mówiąc, że to przez brak defa bo wasza obrona kończy się na zasysaniu defa, a na końcu widzę, że tak płakaliście o te pp Pluta do tego wyzywajac jego osobe i jego przewagę zbudowana na pp, że poszliście grać u niego^^ Nie sądzisz, że nie powinieneś śmiać się z jakiegoś knd poddającego światy 50/50 mając historie gry jaka masz i pokazując, a raczej nie pokazując nic?

Pozdro, zmiana nicku nie wymazuje historii swojej gry^^ community pamięta.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Ale nie kasuj postów w których wyzywasz inne kobiety w ten sposób ok? Niech wszyscy widzą jaki piękny rynsztok prezentuje każda ze stron.

View attachment 61554
Ale wiadomo kto wjeżdzal na rodzinę i na kobiety i grasz z tym typkiem 3 świat i jest u Ciebie radnym i nie skasował swojego posta bo się go nie wstydził,więc przestań być arbitrem elegancji
 

The End of Deckuś

Szlachcic
Wynik reakcji
2.177
kurde usunalem, bo zle zacytowałem.

Ale to ty tu przychodzisz i wyzywasz inne kobiety od dziwek psie jebany xD jak cie kurwa wychowała to do niej pretensje miej, a nie wyżywasz się na innych.
odbiło się to, że z kurwą ślub bierzesz i na każdą tak samo patrzysz?XD
 

The End of Deckuś

Szlachcic
Wynik reakcji
2.177
Zrób mi przysługę bo mnie chyba ta dziwka zablokowała.. napisz tak cytuję „ Ej czarna nie chcesz być może ciężarna” bo mi przestała odpisywać, a ważne to dla mnie jest kumplu zrób dla mnie tą przysługę. A za te wyzwiska to pchasz się w gips kolego.
jakie wyzwiska? to jakbym księżyc księżycem nazwał.
W ogóle fajnie sie ukazaliscie histeria i knd, teraz zapraszam wszystkich, którzy pisali o naszym poziomie na FO o zapoznaniu się z postami waszego psa xD
 
Do góry