Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
@The MAC i co głupio michę cieszysz jakieś leśne wypierdki was jadą.
Jesteście wyselekcjonowaną, topową setką reprezentantów swojego obsranego kraju a jakiś LAS was robi jak chce!!!!

REPREZENTACJA KRAJU KTÓREGO POPULACJA SIĘGA 10 MILIONÓW PRZEGRYWA NA KILKA DRZEWEK Z JAKIEGOŚ PODRZĘDNEGO POLSKIEGO LASU XDDDDDDD
Zamknij mordę nie każdy ma tak ogórkowy front jak ty ze stefanami i może walić konia na obrzeżach. Chłopaki z Węgier napierdalaja ostro od kiedy w nocy z czwartku na piątek przejalem kd spałem do poniedziałku z 15h. Leci cios za cios i sieczka totalna. Najlepszy front jaki grałem chyba w życiu bez jakiś zjebanych rekru, rzucania kont czy tam kretów.
Tutaj liczy się tylko czysty skill, którego Węgrom odmówić nie można. A zaciętość z jaką walczą mimo straconej pozycji jest godna podziwu. A teraz spadam, bo mamy krzyże od HELL którymi się trzeba zająć.
A wy się zastanówcie w tym czasie co piszecie bo Węgrzy to nie żadni śmieszni Francuzi ze wywieszają białą flage z bagietka w dłoni i fajnie jakby wrócili kiedyś tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
87
Zamknij mordę nie każdy ma tak ogórkowy front jak ty ze stefanami i może walić konia na obrzeżach. Chłopaki z Węgier napierdalaja ostro od kiedy w nocy z czwartku na piątek przejalem kd spałem do poniedziałku z 15h. Leci cios za cios i sieczka totalna. Najlepszy front jaki grałem chyba w życiu bez jakiś zjebanych rekru, rzucania kont czy tam kretów.
Tutaj liczy się tylko czysty skill, którego Węgrom odmówić nie można. A zaciętość z jaką walczą mimo straconej pozycji jest godna podziwu. A teraz spadam, bo mamy krzyże od HELL którymi się trzeba zająć.
A wy się zastanówcie w tym czasie co piszecie bo Węgrzy to nie żadni śmieszni Francuzi ze wywieszają białą flage z bagietka w dłoni i fajnie jakby wrócili kiedyś tutaj.

jeśli węgrzy dostają na dziure od takich nieudaczników jak jakiś las to chyba jest z nimi jakiś problem xddd
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
na jakich nas? KACZELNIKowi psycha siadła po banie na FO i poprosił mnie bym na coopa wskoczył na 1-2 tygodnie, potem pewnie zawijam się z tego świata
Dobra dyskutuje z gościem, co gra u oszusta na coopie. To wy tam pewnie oboje front widzieliście ostatnio na światach z dwucyfrową liczbą, jak 3/4 graczy nie wiedziała, co to etykieta. Co teraz FO, wpierdalanie darm i siedzenie na zapleczu i mówienie jacy to zajebiście jesteście i kiedyś to było. Teraz byście pokazali, ale brak czasu i nie te lata?
 
Do góry