Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.275
Przecież black już sobie nawet posty ze swoich multi lajkuje, bo stracił atencje xD

No tak, masz rację. Przypomnij ile razy Black Snow się ukrywał? Nigdy. Ja swoich poglądów się nie wstydzę i zawsze tutaj piszę pod swoją nazwą.
Wcale bym się nie zdziwił, bo Tobie łeb siada już w konfrontacji ze mną, że założyłeś te konto i nadajesz z dwóch. Żeby później móc te głupoty pisać:)

Co do łapek w górę to hmmm jakby Ci to powiedzieć. Masz słabe wyniki w tej dziedzinie mieczniku
Iks de
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.655
No tak, masz rację. Przypomnij ile razy Black Snow się ukrywał? Nigdy. Ja swoich poglądów się nie wstydzę i zawsze tutaj piszę pod swoją nazwą.
Wcale bym się nie zdziwił, bo Tobie łeb siada już w konfrontacji ze mną, że założyłeś te konto i nadajesz z dwóch. Żeby później móc te głupoty pisać:)

Co do łapek w górę to hmmm jakby Ci to powiedzieć. Masz słabe wyniki w tej dziedzinie mieczniku
Iks de
Żałosny jesteś, ale że jesteś chory psychicznie to już dawno udowodniłeś.
To nie ja kasuje konto żeby potem udawać że czegoś nie pisałem xD
Ale spoko, za niedługo kasacja to znowu będzie chwila spokoju jak ci psycha w końcu siadzie, i będzie można normalnie o plemionach pogadać xD

Jak tam się strzela ślepakami? Myślałeś o invitro?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.655
Zaczyna serio brzmieć jak bnk, ale wątpię że psycha się mu wyleczyła, za bardzo zbity został.
 
Do góry