1000 powodów, by nienawidzić APK

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849188349
  • Data rozpoczęcia

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
Dobra dobra, bo to już naprawdę robi się nudne. Przestań już zaprzeczać, każdy już chyba wie jaka jest rzeczywistość.
Leć sprawdzić czy awizo w skrzynce nie czeka.
Tylko ty wiesz, przecież nikt ci nie wierzy w twoje kłamstwa xD
Może jakbyś je chociaż udowodnił, no ale nie możesz bo nigdy nie miało miejsca to co próbujesz mi wmówić.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
Zanotuje na kartce w zeszycie, ołówkiem nie długopisem, żeby mógł zmazać gumką i tak samo jak w moim przypadku będziesz wytykany palcami na światach od 200 do xxxxx że zrobiłeś błąd ortograficzny !
Spoko, typ od pół roku wmawia mi komornika i alimenty, nie robi wrażenia na mnie.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Tylko ty wiesz, przecież nikt ci nie wierzy w twoje kłamstwa xD
Może jakbyś je chociaż udowodnił, no ale nie możesz bo nigdy nie miało miejsca to co próbujesz mi wmówić.

To dziwne, bo nikt nie wierzy a cały czas widzę wpisy o długach, komorniku i takie tam.
I to nie tylko swoje.
Śmiem sądzić, że to utarło się już bardziej niż słynna wpłata Choriela i ta łatka już od Twojego loginu się nie odczepi. Zawsze będziesz tu kojarzony z kredytem i brakami jego spłaty.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
Spoko, to dalej tylko twoje urojenia xD
Jeszcze jakbyś coś udowodnił - no ale farmazon jesteś więc nie dasz rady :)
 

Deleted User - 849188349

Guest
Zanotuje na kartce w zeszycie, ołówkiem nie długopisem, żeby mógł zmazać gumką i tak samo jak w moim przypadku będziesz wytykany palcami na światach od 200 do xxxxx że zrobiłeś błąd ortograficzny !

Długo jeszcze będziesz płakał? Gdybyś czas poświęcony na te stęki przeznaczył na słownik, to więcej takich problemów byś nie miał.

Wiem, że Cię zabolało ale to nie powód, byś teraz przez 3 strony wylewał żale.
Zwłaszcza, że sam w pierwszym wpisie mi to zarzuciłeś XD XD XD
 

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
56
Spoko, typ od pół roku wmawia mi komornika i alimenty, nie robi wrażenia na mnie.
Tak widziałem gdzieś te jego wypociny. Typ ma ewidentne potrzebę bycia w centrum uwagi.

Powiedz mi kto normalny zakłada plemię jednoosobowe, wypowiada wojnę plemieniu od którego ma x kratek i w tytule wojny wpisuje "... Black nie wybacza". To już naprawdę trzeba mieć coś z intelektem ...
 

Deleted User - 849188349

Guest
Tak widziałem gdzieś te jego wypociny. Typ ma ewidentne potrzebę bycia w centrum uwagi.

Powiedz mi kto normalny zakłada plemię jednoosobowe, wypowiada wojnę plemieniu od którego ma x kratek i w tytule wojny wpisuje "... Black nie wybacza". To już naprawdę trzeba mieć coś z intelektem ...

No no jeśli chodzi o intelekt, to właśnie go zaprezentowałeś.
ZDAŻYŁO Ci się go pokazać

Iks de XD XD XD XD
 

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
56
Długo jeszcze będziesz płakał? Gdybyś czas poświęcony na te stęki przeznaczył na słownik, to więcej takich problemów byś nie miał.

Wiem, że Cię zabolało ale to nie powód, byś teraz przez 3 strony wylewał żale.
Zwłaszcza, że sam w pierwszym wpisie mi to zarzuciłeś XD XD XD
Po pierwsze. Nie zarzuciłem ci błędu ortograficznego, tylko to że nie znasz definicji słów, a to jest różnica.
Po drugie żale? Gdzie ty je widzisz. Mam ubaw niesamowity, nad gościem który myśli że odkrył Amerykę bo komuś błąd w pisowni 2 razy wyłapał. Napisz do Miodka może autograf dostaniesz i order w nagrodę
 

Deleted User - 849188349

Guest
Po pierwsze. Nie zarzuciłem ci błędu ortograficznego, tylko to że nie znasz definicji słów, a to jest różnica.
Po drugie żale? Gdzie ty je widzisz. Mam ubaw niesamowity, nad gościem który myśli że odkrył Amerykę bo komuś błąd w pisowni 2 razy wyłapał. Napisz do Miodka może autograf dostaniesz i order w nagrodę

Zarzuciłeś mi, że wylewam swoje żale, po czym robisz to od dwóch stron. Płaczesz i jęczysz:)
Po drugie kazałeś mi sprawdzać kilkukrotnie swoje wpisy a sam tego nie robisz.
A może robisz, ale masz deficyty takie, że błędu nie wyłapujesz.

Teraz już jaśniej?
 

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
56
Zarzuciłeś mi, że wylewam swoje żale, po czym robisz to od dwóch stron. Płaczesz i jęczysz:)
Po drugie kazałeś mi sprawdzać kilkukrotnie swoje wpisy a sam tego nie robisz.
A może robisz, ale masz deficyty takie, że błędu nie wyłapujesz.

Teraz już jaśniej?
To się zdecyduj czy dwie czy trzy strony. Chyba że problem z matematyką ?

Powiedz mi jak to jest, być tyle czasu graczem plemion i mieć problem ze zdobyciem drugiej wioski ?
Słyszałem nawet już pogłoski, że jesteś jedynym graczem który przegrał i został przejęty przez szarą wioskę barbarzyńską ... Co by się działo jakbyś obok miał osady koczownicze ..
 

Deleted User - 849188349

Guest
To się zdecyduj czy dwie czy trzy strony. Chyba że problem z matematyką ?

Powiedz mi jak to jest, być tyle czasu graczem plemion i mieć problem ze zdobyciem drugiej wioski ?
Słyszałem nawet już pogłoski, że jesteś jedynym graczem który przegrał i został przejęty przez szarą wioskę barbarzyńską ... Co by się działo jakbyś obok miał osady koczownicze ..

Ależ wybitnie wyrafinowane żarty.

Ja poszedłem spać a Ty dalej płakałeś? Hue hue
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
Dobra propozycja, być może 2-3 dziennie będą wpadały.
Nie pomyślałem, że to 3 lata by zajęło. Przyspieszymy
Jak to jest że zawsze kłamiesz? Nawet w swojej sprawie xD
Masz zaległości których nigdy nie nadrobisz bo skończyli ci się gracze do hejtowania xD
 

Deleted User - 849188349

Guest
Jak to jest że zawsze kłamiesz? Nawet w swojej sprawie xD
Masz zaległości których nigdy nie nadrobisz bo skończyli ci się gracze do hejtowania xD

Oczywiście, że nadrobię. Będę miał chęci, to coś napiszę.
A Ty nie biegaj za mną, tylko kolejny raz wstaw odcinek wypłaty, że zarabiasz aż 9k brutto XD XD

Matko ten chłop przybiegł na forum i wklejał odcinki z wypłatą myśląc, że wszyscy padną z wrażenia.
Ja skisne XD XD XD
Czego to ludzie nie zrobią w necie...
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
Ty myślałeś że padnę z wrażenia jak uznałeś że tyram za najniższą krajową.
Jak zwykle wyjaśniłem cie faktami więc próbujesz na to wrzucić swoją narrację xD
To ty biegasz chwalić się że nie umiesz dać żonie dziecka, to jest chore a nie rozmawianie o zarobkach xD
 
Do góry