Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.953
Lota jak każda inna, czyli za niewinność a rada potrzebowała darm. Skoro PW lata po świecie to może @Frezee prześle w co wątpię, bo jak co świat siedzi pod innym nickiem i jeszcze by siebie sprzedał xd
Nic dziwnego ze te niedorajdy tak cie ubóstwiają skoro bajki piszesz na zawołanie. Możesz wymienic moje nicki na których grałem <shrug>
łap wiadomość fajny wsadzik

Witam,

Wiadomość jest wystosowana do niektórych członków rady, nie samych graczy.

Powstrzymywałem się od ostrzejszego komentarza, ale jak zobaczyłem screeny z DC, jak ta moja rozbiórka w ogóle jest rozwiązywana i to jak wycieracie sobie mordę moją osobą pisząc jakieś gnioty na mój temat próbując ze mnie zrobić tego złego cyjanka, to niestety miarka się w końcu przebrała, bo na to sobie nie pozwolę, a wy nie będziecie bezkarni w tej swojej bajeczce, którą sprzedajecie ludziom. Czasami faktycznie milczenie jest złotem, bo prowokujecie niepotrzebnie odzew.

Przechodząc do tematu

Zostałem wyrzucony bez żadnego namysłu, rozbiórka rzucona na hurr durr. Moje wioski nie rozpisane z bliska, okolica nie przygotowana. Na moje wioski lecą ludzie oddaleni od tej wioski na 16 pól, byle złapać jakieś darmy.

Złapałeś się o tym jaką kaszanę odwaliłeś Pietrek dopiero po kilku godzinach, jak desperacko zacząłeś pisać na radzie, że może jednak faktycznie nie warto tego było rzucać na pałe, na następny raz zaparz sobie meliskę, polecam.

Przecież jeśli bym chciał robić problemy, to jako dowódzca grupy znam stany wojsk ludzi w mojej okolicy, ponadto mogę ogarnąć defa z bądź co bądź umierającego plemienia HRN, czy też nawet A.P.K, bo wasze grube latają na 16h, wiem kto o której chodzi spać, koordynowałem tych ludzi przez niemalże tydzień i wy wrzucacie takie konto do tak nieprzemyślanej rozbiórki - totalna amatorka.

Tak bardzo było naciskane na balans w wioskach, taka wielka wojna o moją czwartą wioskę i zarzucenie mi nadużycia władzy, a przychodzi co do czego, to podbijać moje wioski będą ludzie, którzy już mają ich łącznie 3. To już na prawdę szczyt hipokryzji.


Wioska: A 001 | Cyaaaanek potasu (457|455) K44
Poziom muru:
Poparcie:
100

Obrońca:

attack.png
Topór | sent 15.03 19:11:25 | return 16.03 02:24:55 wioska AVE (466|447) K44 --> Czas przybycia: 15.03.24 22:48:10:516 Dzony to moja sekretarka
attack.png
Szlachcic | sent 15.03 13:47:08 | return 16.03 08:00:34 no face (469|445) K44 --> Czas przybycia: 15.03.24 22:53:51:125 Louis x Patchker
attack.png
Szlachcic | sent 15.03 15:50:48 | return 16.03 08:25:42 Co tam? (466|444) K44 --> Czas przybycia: 16.03.24 00:08:15:223 Rangie
attack.png
Szlachcic | sent 15.03 17:23:05 | return 16.03 07:25:59 wioska AVE (466|447) K44 --> Czas przybycia: 16.03.24 00:24:32:437 Dzony to moja sekretarka
attack.png
Szlachcic | sent 15.03 17:23:05 | return 16.03 07:25:59 wioska AVE (466|447) K44 --> Czas przybycia: 16.03.24 00:24:32:637 Dzony to moja sekretarka

Każdy z was ma nagle w totalnym poważaniu ludzi w okolicy, tak bardzo rzekomo chcieliście dbać o balans w grupach, a przy pierwszej lepszej okazji następuje losowy boost kont oddalonych po kilkanaście godzin grubym, zamiast wyrównać to w okolicy.

Zarzucacie mi nadużycie władzy, a nikt nie napomknął, że to właśnie moja grupa jako jedyna posiada wszystkich członków przynajmniej z dwoma wioskami (poza ducusiem na banie i darmami - logiczne), dążyliście do tego tak prężnie, że doszło do tego, że chłopy z innych grup mający po 2 wioski piszą do ludzi z jedną wioską o zbijanie popa, a sami otrzymują rekompensatę dopiero czwartego dnia po wjeździe, a co poniektórzy dalej jej nie otrzymali.

Kolejna sprawa - wrzuciliście mnie na siłe na dowódzcę, gdzie nawet tego nie chciałem, żeby ktokolwiek wam to ogarnął, bo DucuS w swej opatrzności złapał bana za mulciaki (swoją drogą bardzo mądra decyzja jako radny). Marnuje na to niemalże cały tydzień siedząc na tym dzień i noc, a Pieterek mi wyskakuje z wielkimi zarzutami, że JEDEN dzień byłem niedostępny, bo musiałem w końcu załatwić swoje PRYWATNE sprawy i byłem tego dnia z doskoku.

Jeszcze, żeby było zabawniej, to radni zwracają się do mnie nagle z kolejną prośbą bym zaczął rozpisywać drugą grupę Shadow Tails, żeby później wielka paniusia Shadow wyskoczyła z tekstem podczas dyskusji na mój temat, że ona to wielce nie chce mojego powrotu, bo mnie nie lubi z jakiegoś swojego wyimaginowanego powodu. Szkoda, że nie byłaś taka wygadana, jak trzeba było coś zrobić, tylko wolałaś oddelegować do tego tego złego gościa, którego tak nie lubisz do twojej roboty, bo do tego czasu większość twojej grupy nawet jednej rozpiski nie otrzymała.




Po tym jak moją decyzją znacząco przechyliłem szalę zwycięstwa na 186 świecie, bo nie oszukujmy się, ledwo wygraliśmy grając 34% vs 66% świata, a co dopiero jakbym jednak wybrał dołączenie do Bellum i gralibyśmy 20% vs 80%.

Po tym jak wziąłem na siebie role dowódzcy, gdy wasz radny odwalił maniane z mulciakami, rolę której nie musiałem totalnie na siebie brać, zrobiłem to z czystej sympatii do was i chęci pomocy.

I po tym Pieterek traktujesz mnie jak zwykłego śmiecia, któremu nawet nie należy się jedno zdanie o tym, że będę wyrzucony.

Chyba, że faktycznie potraktowałeś brak tych mieczników w drugiej wiosce jako zdradę stanu, to mea culpa. Wychodzi też na to, że chyba jedyny w całym plemieniu zrobiłem w drugiej wiosce offa na całe plemię, bo nikt więcej loty z tego powodu nie dostał, tak było, nie zmyślam.

Odwaliłem za was robotę, którą WY mieliście wykonywać, rozwinąłem wioski i heja, lota z plemienia.

Na prawdę moje brawa za to wyrachowanie i zimną krew, nawet w pewien sposób szanuję, ale nie opowiadajcie teraz jeden z drugim, jakie to było fer i w porządku.

Do tego jeszcze jesteście na tyle bezczelni, że obsmarowujecie mi dupe na DC, żeby wyszło na wasze.

Skoro tak traktujecie gracza, który pomagał wam z własnej nieprzymuszonej woli odwalając robotę za radnych, którzy mieli się tym zajmować, no i jednak trochę przysłuzył się na tym 186 świecie, to nie wiem jakie nastawienie będziecie mieli do szarych graczy, ale na to już mogą oni sobie sami odpowiedzieć.

Mam odruch wymiotny, jak patrzę na niektórych z was.

Na szczęście jeszcze macie ludzi, którzy faktycznie są coś tu warci i nie tyczy się to każdego.

Podobne zdanie o tej całej sytuacji w plemieniu ma wielu ludzi, ale najpewniej tego nie widzicie nawet, dlatego wezmę na siebie ten lincz i wypowiadam się też w ich imieniu.

Możecie sobie śmieszkować, próbować to obrócić w mem, czy żart, jak to macie w zwyczaju, ale faktów nie zmienicie.

Wioski rozdam tak, by było sprawiedliwie i ludziom, którzy mają do tych wiosek blisko, nie będzie latania na daremki po 16h. Chociaż tyle mogę jeszcze zrobić za was, żeby zachować ten wasz wymaginowany balans o którym tak pialiście wszem i wobec.

Jeśli ktoś ma inne zdanie na ten temat i usilnie będzie chciał podbić wioskę, zapraszam serdecznie. Wioski pokojowo dostaną osoby, które dalej nie posiadają trzeciej wioski i mają blisko.

A tobie Pietrek na sam koniec życzę, żebyś przestał kierować się emocjami jako założyciel, bo przejedziesz się na tym kiedyś srogo. Masz szczęście, że trafiło na mnie.

Pozdrawiam,
cyaaaa2
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.953
Rozumiem że o tym że na 4 wsie zrobił 3 offowki mimo ze wytyczne są inne to już zapomniał napisać?
Byku przeczytałem wiadomość i rzuciłem w eter xd wystarczy że odbijecie piłeczkę i koniec tematu xd a wy obrażacie i jakieś wysrywa jak ten Pietrek z choroszczy piszecie
 
Ostatnia edycja:

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
14.076
...
Zarzucacie mi nadużycie władzy, a nikt nie napomknął, że to właśnie moja grupa jako jedyna posiada wszystkich członków przynajmniej z dwoma wioskami (poza ducusiem na banie i darmami - logiczne), dążyliście do tego tak prężnie, że doszło do tego, że chłopy z innych grup mający po 2 wioski piszą do ludzi z jedną wioską o zbijanie popa, a sami otrzymują rekompensatę dopiero czwartego dnia po wjeździe, a co poniektórzy dalej jej nie otrzymali.

Kolejna sprawa - wrzuciliście mnie na siłe na dowódzcę, gdzie nawet tego nie chciałem, żeby ktokolwiek wam to ogarnął, bo DucuS w swej opatrzności złapał bana za mulciaki (swoją drogą bardzo mądra decyzja jako radny). Marnuje na to niemalże cały tydzień siedząc na tym dzień i noc, a Pieterek mi wyskakuje z wielkimi zarzutami, że JEDEN dzień byłem niedostępny, bo musiałem w końcu załatwić swoje PRYWATNE sprawy i byłem tego dnia z doskoku.
...


darmy i bany za multi w witam tego się po nich nie spodziewałem
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.786
Brzmi sensownie. Ciekawe co na to druga strona?


O PROSZE RADNY WITAM Z BANEM ZA MULCIAKI, ILE KONT ZOSTAŁO JUŻ ZAŁOŻONYCH NA FO ABY PRZEPROWADZIĆ ŚLEDZTWO?
DOBRE IMIE WITAM ZOSTAŁO ZJECHANE, POWINNIŚCIE PRZEPROSIĆ I SIĘ WSZYSCY POKASOWAĆ HONOROWO
PODPISANO
PRAWIEWITAMOSZUST
 
Do góry