Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.766
Opluwać też trzeba umiejętnie. Typ wstawił liste darm i co dalej XD że liczba duża? Średnio wychodzi mniej niż 1 darma na gracza, jak odejmiemy te multi to się okazuje, że (niecała) połowa graczy wgl wystartowała bez darmy. A jak sobie zsumujemy to wychodzi, że na start mieliśmy trochę ponad 300 wiosek. To Witam ma tyle graczy. Ti ma tyle graczy. eNki mają tyle graczy. Jak doliczymy ich darmy, której ilości nie znamy, ale możemy zakładać, że jest to co najmniej tyle ile miało speed (z racji tego, że jest u nich więcej graczy, więc mniej raczej nie mają) to wychodzi, że każde z tych plemion ma co najmniej 400 wiosek. A atak jest na speed.
Za boty - słusznie, zgnoić przebrzydłego oszusta
Za darmy - no iksde
 

Deleted User - 849188349

Guest
Plemię: QoN

Kolejne plemię, gdzie łachudry ze SPEED mają swoje konta.

Gracz @ego sum deus dogrywa sobie ataki korzystając z konta o loginie: Mrok

560|415 K45
Poziom muru: 13
Poparcie: 100

Obrońca: 868 78 102 0 80 60 0 0 10 30 0 0

Topór Wioska ego sum deus (562|405) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:423 [player]ego sum deus[/player]
Szlachcic 001 564|400 K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:442 [player]Mrok[/player]
Taran Wioska ego sum deus 562|405 K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:542 ego sum deus
Taran 001- SPEED (552|412) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:573 [player]Bart Simpson[/player]
Topór WIOCHA (551|412) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:597 [player]olo4006[/player]
Szlachcic 001 (564|400) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:642 [player]Mrok[/player]
Taran Wioska ego sum deus (562|405) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:742 [player]ego sum deus[/player]
Topór WIOCHA (551|412) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:797 [player]olo4006[/player]


Panie @kmic nawet jeśli to nie wystarcza do banowania, to chociaż warto żebyś wiedział co wyprawia SPEED.
To już nawet nie jest cyrk.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.151
Opluwać też trzeba umiejętnie. Typ wstawił liste darm i co dalej XD że liczba duża? Średnio wychodzi mniej niż 1 darma na gracza, jak odejmiemy te multi to się okazuje, że (niecała) połowa graczy wgl wystartowała bez darmy. A jak sobie zsumujemy to wychodzi, że na start mieliśmy trochę ponad 300 wiosek. To Witam ma tyle graczy. Ti ma tyle graczy. eNki mają tyle graczy. Jak doliczymy ich darmy, której ilości nie znamy, ale możemy zakładać, że jest to co najmniej tyle ile miało speed (z racji tego, że jest u nich więcej graczy, więc mniej raczej nie mają) to wychodzi, że każde z tych plemion ma co najmniej 400 wiosek. A atak jest na speed.
Za boty - słusznie, zgnoić przebrzydłego oszusta
Za darmy - no iksde
Zrób research @skydwayler albo się nie wypowiadaj bo rzeczywiście z matematyką się ośmieszasz xd
 
Wynik reakcji
454
View attachment 60900
Ależ wojna za nami :O Czteroletnie konto gracza kikus69 postanowiło nareszcie zadebiutować w grze, nie trafił na byle jakiego przeciwnika, aktualne TOP1 weszło jak w masło.

Stosunek RA do przejętych wiosek
SPEED 2,2k na wioskę
APK 3,01k
Witam 17,71k
TI 3,68k
!N! 12,70k
Nie chcę mi się bawić w odejmowanie barbar
Jakbyś miał wioskę obok mnie to też byś stracił ;)
 
Wynik reakcji
2.924
Plemię: QoN

Kolejne plemię, gdzie łachudry ze SPEED mają swoje konta.

Gracz @ego sum deus dogrywa sobie ataki korzystając z konta o loginie: Mrok

560|415 K45
Poziom muru: 13
Poparcie: 100

Obrońca: 868 78 102 0 80 60 0 0 10 30 0 0

Topór Wioska ego sum deus (562|405) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:423 [player]ego sum deus[/player]
Szlachcic 001 564|400 K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:442 [player]Mrok[/player]
Taran Wioska ego sum deus 562|405 K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:542 ego sum deus
Taran 001- SPEED (552|412) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:573 [player]Bart Simpson[/player]
Topór WIOCHA (551|412) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:597 [player]olo4006[/player]
Szlachcic 001 (564|400) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:642 [player]Mrok[/player]
Taran Wioska ego sum deus (562|405) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:742 [player]ego sum deus[/player]
Topór WIOCHA (551|412) K45 --> Czas przybycia: 14.03.24 08:00:10:797 [player]olo4006[/player]


Panie @kmic nawet jeśli to nie wystarcza do banowania, to chociaż warto żebyś wiedział co wyprawia SPEED.
To już nawet nie jest cyrk.

Fart gracza EgoxD

Dograc grube pod chlopa z innego plemienia tak idealnie z dwójką innych kolegów ze speed xDD

Jeszcze Mrok lecący tam 13h,a speedy trzy xD.

Jak to zrobiliście,ze tak idealnie to dograliscie? :p
Z pewnością to nie wasza darma
 

Deleted User - 849188349

Guest
Fart gracza EgoxD

Dograc grube pod chlopa z innego plemienia tak idealnie z dwójką innych kolegów ze speed xDD

Jeszcze Mrok lecący tam 13h,a speedy trzy xD.

Jak to zrobiliście,ze tak idealnie to dograliscie? :p
Z pewnością to nie wasza darma

Żadnej przyzwoitości nie mają dranie.

Każdy kto podpisze się z tym podłym plemieniem, będzie piętnowany dniem i nocą!
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.766
Zrób research @skydwayler albo się nie wypowiadaj bo rzeczywiście z matematyką się ośmieszasz xd
Już tu robią research za mnie. I podałem liczby, które tu zostały podane przez tych, co wyzywają. Nawet jeśli coś zawyżyłem/zaniżyłem, to i tak speed ma jedną z mniejszych liczb wiosek w porównaniu do wielkiej piątki. W najgorszym wypadku plasujemy się w połowie.
Widziałem, że Ci wcześniej żyłka pękła, bo złapali jakiegoś bociarza co pierwszy raz w speed gra, ale żebyś aż tak stracił otwartość umysłu to zdziwiony jestem. Idź sobie Orke łyknij, może Ci przejdzie wielki foch na speed.

*sprostowanie: mieliśmy mniej wiosek, teraz to wyrównujemy
 

Deleted User - 849188349

Guest
Już tu robią research za mnie. I podałem liczby, które tu zostały podane przez tych, co wyzywają. Nawet jeśli coś zawyżyłem/zaniżyłem, to i tak speed ma jedną z mniejszych liczb wiosek w porównaniu do wielkiej piątki. W najgorszym wypadku plasujemy się w połowie.
Widziałem, że Ci wcześniej żyłka pękła, bo złapali jakiegoś bociarza co pierwszy raz w speed gra, ale żebyś aż tak stracił otwartość umysłu to zdziwiony jestem. Idź sobie Orke łyknij, może Ci przejdzie wielki foch na speed.

*sprostowanie: mieliśmy mniej wiosek, teraz to wyrównujemy

Ty otwartości umysłu nigdy nie miałeś a teraz jeszcze straciłeś przyzwoitość
Chłop z innego plemienia śle grubego w ciemno a SPEED gdy atak się zbliża dogrywa offy i kolejne grubasy
Ale zbieg okoliczności.
Takim samym zbiegiem okoliczności było to, że urodziłeś się z mózgiem. Bo nie zasługujesz
 

Deleted User - 849188349

Guest
Opluwać też trzeba umiejętnie. Typ wstawił liste darm i co dalej XD że liczba duża? Średnio wychodzi mniej niż 1 darma na gracza, jak odejmiemy te multi to się okazuje, że (niecała) połowa graczy wgl wystartowała bez darmy. A jak sobie zsumujemy to wychodzi, że na start mieliśmy trochę ponad 300 wiosek. To Witam ma tyle graczy.

O matko, to może wam medal i odznakę dajmy, bo tylko jedną na główkę macie.
Jaki obrzydliwy troll.
Przychodzi na FO i przyznaje, że mają darmy....ale tylko jedną na łebka

SKISNĘ XD XD
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.151
Już tu robią research za mnie. I podałem liczby, które tu zostały podane przez tych, co wyzywają. Nawet jeśli coś zawyżyłem/zaniżyłem, to i tak speed ma jedną z mniejszych liczb wiosek w porównaniu do wielkiej piątki. W najgorszym wypadku plasujemy się w połowie.
Widziałem, że Ci wcześniej żyłka pękła, bo złapali jakiegoś bociarza co pierwszy raz w speed gra, ale żebyś aż tak stracił otwartość umysłu to zdziwiony jestem. Idź sobie Orke łyknij, może Ci przejdzie wielki foch na speed.

*sprostowanie: mieliśmy mniej wiosek, teraz to wyrównujemy
U mnie wszystko w porządku Sky, ja darmy nigdy nie robiłem i nigdy nie zjadłem bo tego nie potrzebuje.
 
Ostatnia edycja:

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.766
U mnie wszystko w porządku Sky, ja darmy nigdy nie robiłem i nigdy nie zjadłem bo tego nie potrzebuje. Ale żebyś się nie zdziwił co jeszcze może wyjść. Nie bez powodu jestem cięty na Speed
No widzisz, ja też wczoraj wskoczyłem na top20 ra i bolą mnie oskarżenia, że jestem jakimś darmiarzem. Znaczy bolą nie bolą, bo ofc 90% ludzi tutaj ma iq blacksnowa, to się nimi nie przejmuję, ale część tych bystrzejszych, też zbyt ślepo podąża za jakimś szybkim oszustem. Szczerze mówiąc, to już nawet nie wiem o co są oskarżenia, bo tyle rzeczy już na tym forum widziałem, że się gubię.
Tak straszycie straszycie co jeszcze może wyjść, a nic nie wychodzi. 19h już minęło, a szybkie oszustwo chyba oszukało, więc w jaki sposób ma być wiarygodne? Poza tym, co takiego jeszcze może wyjść? No raczej nie latają z maczetami po ulicach krakowa z szalikami speed. A jeśli coś naoszukiwali, to co ja mogę zrobić, pójść gdzie indziej? Gdzie będzie to samo? Bo N nie ma miliona kretów? Bo Ti nie ma wielkiego członu darm, a to tylko to co jest oczywiste i widzimy? Bo witam nie powsadzało swoich darm i kretów do adk i przypadkiem na etapie jednej wioski zgarnęli 70 wsi jednego dnia przeciwko plemieniu, które miało największego żelaznego na świecie? Zmienia się tylko nazwa i jedyne co możemy zrobić to zacząć od siebie i liczyć na to, że inni też grają dla przyjemności, a tryhardowanie zostanie w granicach rozsądku. Cała reszta nie zależy od nas.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.766
W większości się zgadzam. "Szarzy" gracze są w większości bez winy, chociaż niektórzy chyba zamykają oczy żeby nie widzieć problemu. Ostatnio na tyle się doedukowałem w niektórych kwestiach, że zastanawiam się czy uruchamiać protokół "bomba" czy dać zdychać tej grze taką jaką jest. Jeśli przemilcze to syf tak czy siak wypłynie za rok czy dwa bo taki był mój pierwotny plan.

Mój nick ma na szczęście jakąś tam swoją markę w tej grze. Z autorem tego forum nie mam nic wspólnego i nie wymieniałem z nim żadnych informacji.

PS. Temat nie dotyczy darm
No chyba dotyczy, skoro to jedyna rzecz jaka została tutaj przedstawiona. No i ten bot.
A co do zamykania oczu, no to widzę co się dzieje, po prostu uważam, że w dobie tego jak rozwalone są plemiona, ludzie zareagowali przesadzonym oburzeniem. Jakby coś takiego wcześniej nie miało miejsca i naiwnie wierzyli, że u nich w plemieniu nie znajduje się ktoś kto używa bota albo nie ściągnął sobie 30 darm. Tu po prostu nie wiem czy gość robił to pierwszy raz czy co, ale to wyszło tylko dlatego, że te nicki się znalazły blisko siebie w rankingu, przecież my byśmy po mapie nigdy czegoś takiego nie zauważyli. Głupi i tyle.

To ja się chyba nie chcę doinformowywać w tych Twoich kwestiach, do wycieku nie wiedziałem, że nawet bot taki istnieje do klikania budynków, myślałem, że są tylko takie do ataków. No nic, może mnie zaskoczycie. Czekam
 
Do góry