Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.607
'Myślisz, że mnie tym sprowokujesz?'

Po czym wyzywa od nieudaczników, imbecyli i jakich tylko XD

Dobrze napisałem, intelektualnie chłop od wideł iks de
Black zawsze stawia trafne diagnozy.
To nie wyzwiska tylko stwierdzenie faktow, przeciez juz z 300 osob tutaj tak o Tobie pisalo, w realu tez tak do Ciebie mowia.
To skad to zdziwienie?

@xUnc polecam czytanie ze zrozumieniem

Mulciak sniegola, wyslij dowody keymilowi zatem, niech do silowki mnie da tak jak tamtego ziomka z magusow co robil te darmy na bocie
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Myslisz, ze mnie tym sprowokujesz? XD
Rok temu bodajze to samo pisales, miales wklejac dowody i rozne inne rzeczy - do dzis ich nikt nie ujrzal.
Zglaszales mnie za bota do supportu i jakos bana nie dostalem. - za to Ty go dostales XD.

W koncu jak Ci wszystko wyjasnilem, ze skrinami i Cie przeczolgalem tutaj jak dzieciaka to postanowiles usunac konto tak Ci psyche zrylem.

Swoja droga jak mozna byc takim nieudacznikiem, ktory nic nie potrafi osiagnac w tak smiesznej grze (nie potrafi w nia grac)
I szuka tylko atencji na forum, marnujac tutaj czas kazdego dnia.

No imbecyl.
Nikt normalny o zdrowych zmyslach, by tutaj tyle nie siedzial i nie pisal tych swoich pierdol.
Jeszcze troche i bedzie trzeba na Ciebie jakas zrzute plemienna zrobic, bo szkoda Ciebie, a stan coraz gorszy.
Przy rozliczeniu pit, moge przeznaczyc na Ciebie 1,5%, pod warunkiem ze pojdziesz na leczenie :p
Czy właśnie udowodniłeś że blek to banowany oszust?
Kto by się spodziewał.
@Styl judasza x Amstaff
@TheSzumix x Ramajad
A tak dużo miał do powiedzenia na wasz temat xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.607
w pewnych krajach ublizanie jest traktowane jako obraza tylko jesli nie jest to prawda :)
Chuj wie w jakim kraju zyje ten balwan, moze na antarktydzie i po prostu wpadl pod lod i mu kopule zmrozilo

Podziwiam goscia, chlop musi miec serio nudne zycie zeby tworzyc mulciaki i pisac te swoje pierdoly nie majac nawet pojecia o grze, tylko po to zeby zdobyc troche atencji i lajkow od jakis podludzi
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Chuj wie w jakim kraju zyje ten balwan, moze na antarktydzie i po prostu wpadl pod lod i mu kopule zmrozilo

Podziwiam goscia, chlop musi miec serio nudne zycie zeby tworzyc mulciaki i pisac te swoje pierdoly nie majac nawet pojecia o grze, tylko po to zeby zdobyc troche atencji i lajkow od jakis podludzi

zgadzam sie z tym black to miernota i lajkujacy mu tez miernoty bez zycia :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.607
Implikujesz, że przeczytałem Twój post. Otóż nie zrobiłem tego i nie zamierzam. XD
To na jakiego sniegowego grzyba sie wypowiadasz?
Jestes jego kolejnym multi?
A moze tez szukasz atencji i poklasku na forum gry pixelowej?

@Isarisu yup, dostal bana za lamanie regulaminu po czym wrzucil konto do kasacji w grze.

@SzybkieOszustwo

No to wklej tutaj te dowody, zadnej darmy nie zglaszalem nikomu do zadnego arkusza
Przejmuje barby bo jakbys nie zauwazyl nie ma nic konkretnego obok mnie do podbicia, najblizsza wioska ma 800+pkt

Czyim mulciakiem jestes?

Konkretny bol dupska
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.064
Haha Stefany odbiły wioskę i zanim ją odbijemy wywalili gościa z plemienia żeby w statach wojny nie było widać xD Fajnie fajnie tylko teraz 5 dni wasz kolega nikomu wsparcia nie wyśle jak wróci xD
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Mam kolo dupy Ciebie i jego, oby dwoje jestescie nikim tutaj jak i w grze
Wiec jedyne co wam pozostaje, to pisac swoje pierdy i szukac atencji u gosci, ktorzy maja podobne problemy zyciowe
Dobra, ten jeden raz odpiszę. Ja nawet nie szukam atencji w sumie. Dla mnie to rozrywka takiego "prosa" nie sprowokować - bo w końcu Ty się nie dajesz sprowokować. Mam głęboko gdzieś Ciebie, Twoje opinie, cokolwiek co możesz napisać. A kibicuję @Bl-ack sno-w z dwóch przyczyn: 1. jego nie da się pokonać, więc można tylko dołączyć, 2. walczy w słusznej sprawie przeciwko oszustom!
A teraz idź barbarki łapać. :*

PS. Zerknąłem na Twoje konto - to ilu Was tam siedzi? Każdy po 2/3 barbarki przejął?
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Dobra, ten jeden raz odpiszę. Ja nawet nie szukam atencji w sumie. Dla mnie to rozrywka takiego "prosa" nie sprowokować - bo w końcu Ty się nie dajesz sprowokować. Mam głęboko gdzieś Ciebie, Twoje opinie, cokolwiek co możesz napisać. A kibicuję @Bl-ack sno-w z dwóch przyczyn: 1. jego nie da się pokonać, więc można tylko dołączyć, 2. walczy w słusznej sprawie przeciwko oszustom!
A teraz idź barbarki łapać. :*

PS. Zerknąłem na Twoje konto - to ilu Was tam siedzi? Każdy po 2/3 barbarki przejął?

Smaczne te jelita snowa chociaz?
 
Do góry