Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, w sumie jeszcze bardziej kompromitujesz to adk xD

Na arkadii? Niestety ani razu, ale gdybym gral w adk i dostal takie wytyczne od jakiegos pidzaja to z pewnoscia wolalbym sie tam od razu przeniesc.
Wam tez polecam ta opcje, moze cos ugracie.
W innym wypadku znowu klepniecie darmy dla Witam xDD
a pólnocny zachód to nie jest bliżej was ?
zawsze mnie rozwala jak nie znam drogi a nawigacja mi móiw kieruj sie na pólnocny zachód <shrug>
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Dzień dobry
W statystykach widać idzie ładna akcja Witamna ADK ;)
Pooowiadacie troszkę o tej akcji? ile osób wzieło udzial czy był opór , czy obrońcy walczyli ? czy widać organizację obu plemion, coś? ktoś ?

Bądźmy uczciwi.
To oczywiście sukces Witam, tego wielkiego potwora, którego stworzył Pietrek a którego do walki prowadzi @WIELKI SUŁTANAT i kula u nogi @Choriel

Ale oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez mojej ciężkiej pracy. Skutecznie wystraszyłem ADK, do tego stopnia, że niektórzy od razu się poddali bez walki.
Wiedząc, że nie uchronią się przed atakiem Witam.

Nie mówię tego z próżności, jestem skromnym cichym forumowiczem, ale uczciwość wymaga sprecyzowania skoro pytasz.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Bądźmy uczciwi.
To oczywiście sukces Witam, tego wielkiego potwora, którego stworzył Pietrek a którego do walki prowadzi @WIELKI SUŁTANAT

Ale oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez mojej ciężkiej pracy. Skutecznie wystraszyłem ADK, do tego stopnia, że niektórzy od razu się poddali bez walki.
Wiedząc, że nie uchronią się przed atakiem Witam.

Nie mówię tego z próżności, jestem skromnym cichym forumowiczem, ale uczciwość wymaga sprecyzowania skoro pytasz.
Zapomniales o oznaczeniu drugiej strony konta czyli mnie oraz @ROCCATmateo
 
Do góry