Dyskusja o sytuacji na świecie 200

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
507
dobra tam xD
Speed gra na botach od x swiatow jak wiadomo
Wiedza powszechna nawet takie miernoty jak snow to wiedza
Jakie ludzie wlasciwie mieli wstepne przypuszczenia?
ze speed w ramach dobroci przestanie bocic i bedzie rozgrywka fair play bo to swiat jubileuszowy czy cos w ten desen xd
co niektorzy to mogli te haje wczesniej urzadzic skoro im tak boty przeszkadzaja to moze bylaby jakas utopia plemion na jubileusz xddd
 

Deleted User - 849188349

Guest
Sniega zona ponoc top

Tak, potwierdzam.
9/10 w mojej ocenie
Niestety nie mogę udostępnić jej profilu na FB, gdyż już kiedyś to zrobiłem w menedżerze piłkarskim a że też walczyłem tam z oszustami, to zaczęli do niej wypisywać niedorozwoje.
Niemniej nikt z moją oceną nie dyskutował.


--

Black wyjaśniony, zmykam. Widzę, te marne próby prowokacji od tego Bum, ale są baaardzo słabe.

Uciekaj uciekaj, czyścić ręce od tych niewinnych darm
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.689
To mówisz że przestałeś się chwalić bo zaczęła być zainteresowana innymi opcjami? XD
Przegryw jakich mało xD
 

Deleted User - 849188349

Guest
To mówisz że przestałeś się chwalić bo zaczęła być zainteresowana innymi opcjami? XD
Przegryw jakich mało xD

Skoro takie wnioski wyciągnąłeś, to nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się, że praca na taśmie to dla Ciebie idealne miejsce.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Ja gram na tym świecie, ty szukasz atencji na forum bo jej w życiu nie dostajesz.
Zamknij już ryj.

Też gram na tym świecie.
I będę się odzywał kiedy tylko mam na to ochotę.

--

Co byś chciał mój niepełnosprawny przyjacielu? Nadrabiać nie będę, bo mam lepsze rzeczy do roboty. Sojusz z WITAM potwierdzam jeśli o to chcesz zapytać.

Chciałem zapytać czy też nie patrzyłeś na mapę i nie widziałeś kłódek?
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
takie porządne plemię jak witam przeprowadzające najpotężniejszą akcję w historii serwera 200 w sojuszu ze speed?

podejrzane
 
Do góry