Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
jako że mamy świat jubileuszowy ,chyba czas aby nasza społeczność wypowiedziała się w kwestii najlepszego plemienia wszechczasów.

Jakie twoim zdaniem jest najlepsze plemię:

1. Serduszko - plemię Kombai kanibali z Nowej Gwinei
2, Like - randomowe plemie w grze przeglądarkowej
3. Wow- każde inne plemię
4. Wrr- Speed - dałam taki kolor bo nie ma sraczkowatego
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
507
Brawo spocuchy, całkowicie zabraliscie jakąkolwiek radość z tej gry. Więcej oszustw, więcej botów, więcej darm, a na s300 zagracie sami ze swoimi botami. Pluję na was totalnie i kończę moją przygodę z tym światem i plemionami. Żegnajcie a sPEET powinno zostać zbanowane a jak nie to koalicja wszystkich plemion ponad podziałami i niszczymy raka w zarodku. Powodzenia i dzięki za grę wszystkim przez te lata.

Nara xDD zabuerz ze soba Szuje Srowa multi leander i reszte xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.669
Przecież dostaniemy dzisiaj aktualizację, która naprawi wszystkie błędy uniemożliwiające normalną grę: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/wersja-8-346.130398/

Czyli w szczególności: Lepszą ikonkę pakietu surowców w inwentarzu

Czego więcej chcieć od życia?
Czego chciec wiecej?
Ano wiecej darm rozwijanych na bocie.
Po jakich nocach, tu są tak długie czasy budowy że można śmiało spać
Ratusz podnies i archita na 4 poziom xD
 
Wynik reakcji
3.077
Darmiarze z APK!
Special-Agent - zazdro mieć wioske 3k obok z zerowym RA.

JUŻ PRZEJRZAŁEM WAS! PRÓBUJECIE ZWRÓCIĆ WSZYSTKIE OCZY NA SPEED, ŻEBY W SPOKOJU ZJADAĆ SWOJE DARMY BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI!
 
Wynik reakcji
608
5h minelo a wy dopiero zauważyliście że ten nitro to jakiś podnóżek speed który was w chuja robi? xDDD
Przecież jego zjebanie było widać po pierwszym poście.


#permdlaspeediichbotów
Tu raczej chodzi o to, by nie robił wody z mózgu. Na filmiku był wyrywek, że dezinformacja nawet bezcelowa ma sens. A że po prostu w moim przekonaniu przegieli pałę to jak Nitro coś napisze to go punktuje, bo wklei 100 razy screena z podpisem Stefanów i będzie gadka, że Stefany im darmy porobili, żeby zaszkodzić Speedom xD
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.128
Mam chwilke to kilka słow ode mnie :)

Tyle krzyków jakie SPEED jest złe tymczasem w przejeciach :
SPEED - 1 darma Orelqu
APK - 2 darmy Specjal Agent, Ast shooya
TI - 2 darmy Proppeler i Kopie Kartofle
jeszcze kilka przejec darm z tych mniejszych plemion typu LAS czy Klasyk ale o tym nikt nie pisze :)


Tak, nasz gracz zrobił darmy z bota i zostanie za to ukarany i mu podziękujemy bo to było mega głupie
Rada nie wiedziała ze to są darmy robione z bota bo dana osoba sie tym nie chwaliła
Nigdy bym sie nawet nie spodziewał ze jest taka opcja robienia wiosek i żeby patrzec na wioski miedzy nami i czegos sie doszukiwac ze jakies tam wioski mają tyle samo punktów

Tak, w SPEED są darmy tak jak i kazdym plemieniu, przyznajemy sie do tego , nie jesteśmy na tyle głupi żeby dać zakaz np startowania z darmami a pozniej przyglądac sie jak każde inne plemie zyskuje przewagę grając w taki sposób
Jeśli któras z ekip dała taki zakaz to poprosze o dowód i bedziecie mieli u mnie wielki szacun :)
a jeśli np sie łudzicie i nic nie przechodzi przez rade czyli nie zalozyliscie klodek albo nie wzieliscie ich do plemienia to jesteście naiwni jesli myslicie ze wasi gracze ich nie mają


Tak mamy kretów w innych plemionach, a wy macie u nas nie widze w tym nic złego, jeżeli bede miał możliwosc wrzucenia kreta do rady do jakiegos plemienia na obrzezach tez to zrobie i kazda inna ekipa zagra tak samo bo w zasadzie w kazdym z topowych plemion tego swiata są jacyś moi byli radni którzy nigdy nie mieli z tym problemów
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Mam chwilke to kilka słow ode mnie :)

Tyle krzyków jakie SPEED jest złe tymczasem w przejeciach :
SPEED - 1 darma Orelqu
APK - 2 darmy Specjal Agent, Ast shooya
TI - 2 darmy Proppeler i Kopie Kartofle
jeszcze kilka przejec darm z tych mniejszych plemion typu LAS czy Klasyk ale o tym nikt nie pisze :)

Ty na serio czy jesteś upośledzony?

Ale argument z dupy, o szok.
Chłop wstawił stan na 11.03.2024 i uznał, że inni są gorsi XD
Tylko dlatego, że Speed nie zaczęło jeszcze swoich jeść
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.536
Mam chwilke to kilka słow ode mnie :)

Tyle krzyków jakie SPEED jest złe tymczasem w przejeciach :
SPEED - 1 darma Orelqu
APK - 2 darmy Specjal Agent, Ast shooya
TI - 2 darmy Proppeler i Kopie Kartofle
jeszcze kilka przejec darm z tych mniejszych plemion typu LAS czy Klasyk ale o tym nikt nie pisze :)


Tak, nasz gracz zrobił darmy z bota i zostanie za to ukarany i mu podziękujemy bo to było mega głupie
Rada nie wiedziała ze to są darmy robione z bota bo dana osoba sie tym nie chwaliła
Nigdy bym sie nawet nie spodziewał ze jest taka opcja robienia wiosek i żeby patrzec na wioski miedzy nami i czegos sie doszukiwac ze jakies tam wioski mają tyle samo punktów

Tak, w SPEED są darmy tak jak i kazdym plemieniu, przyznajemy sie do tego , nie jesteśmy na tyle głupi żeby dać zakaz np startowania z darmami a pozniej przyglądac sie jak każde inne plemie zyskuje przewagę grając w taki sposób
Jeśli któras z ekip dała taki zakaz to poprosze o dowód i bedziecie mieli u mnie wielki szacun :)
a jeśli np sie łudzicie i nic nie przechodzi przez rade czyli nie zalozyliscie klodek albo nie wzieliscie ich do plemienia to jesteście naiwni jesli myslicie ze wasi gracze ich nie mają


Tak mamy kretów w innych plemionach, a wy macie u nas nie widze w tym nic złego, jeżeli bede miał możliwosc wrzucenia kreta do rady do jakiegos plemienia na obrzezach tez to zrobie i kazda inna ekipa zagra tak samo bo w zasadzie w kazdym z topowych plemion tego swiata są jacyś moi byli radni którzy nigdy nie mieli z tym problemów
IMG_20240311_174216.jpg
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Ale jak odwraca uwagę
O innych napisał, o kretach zaczął choć nikt tego nie poruszał.
A już o tym, że kontrolują 3D zapomniał
 
Do góry