Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
Potrafią klikać, ale po co mają to robić, życie sobie rozwalać, jak bot równie dobrze może kliknąć, a nawet lepiej?
Kliknięcie jakiegoś przycisku o danej godzinie (nie mówię tu o milisekundach, liczeniu czasów, dogrywaniu się itd., bo to robią inne skrypty w małpce, znaczy się wyćwiczona ręka po latach gry) to nie jest żaden skill, absolutnie każdy potrafi to zrobić. Innogames powinien wprowadzać rozwiązania, które zastąpią wstawanie w nocy itd., a dzięki temu więcej graczy zainteresowanych realną strategią mogłoby grać w to.
Brak wstawania w nocy to jedyna chyba opcja, że konta w godzinach nocnych uśpione coś jak na szybkich i nie można nic w tym czasie robić ani puszczać ataków.
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Albo już nieważne. Ten świat ogólnie jakaś parodia. na pewno nie ma żadnego innego świata gdzie działby się cyrk większy niż tutaj. Nara
Na odchodne chciałbym tylko oczyścić dobre imię gracza @Szermet
Szermet nigdy nie ukradł karczmy na s100, padł ofiarą machiny propagandowej.
Sprawcą, a raczej sprawczynią zniknięcia karczmy jest śnieżynka z plemienia GEH, ów czynu dokonała za pomocą konta swojego partnera.
Najciemniej zawsze jest pod latarnią.
Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.
 

Mojtek

Łucznik
Wynik reakcji
958
Na odchodne chciałbym tylko oczyścić dobre imię gracza @Szermet
Szermet nigdy nie ukradł karczmy na s100, padł ofiarą machiny propagandowej.
Sprawcą, a raczej sprawczynią zniknięcia karczmy jest śnieżynka z plemienia GEH, ów czynu dokonała za pomocą konta swojego partnera.
Najciemniej zawsze jest pod latarnią.
Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.
ale wez nastepnym razem taguj #nikogo
 
Do góry