Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.655
Jakoś Witam potrafiło wyjść z 35:65
Tak tak, wiem pomogłeś Witam, no ale raczej to sukces całego plemienia.
No i oczywiście tego, że zniszczyłem waszych wrogów na FO, bELLUM więcej nie powstanie.

Pragnę też przypomnieć, że Ty zwiałeś jako pierwszy. Paliłeś wrotki zanim się dowiedziałeś, że inni też kończą. Taki bohater.

No tak, to przynajmniej walka nie wyrządzająca nikomu krzywdy. Ty z kolei marzyłeś by do mnie móc strzelić
No wlasnie przeciwko bellum xD daj spokoj.

P! Tez na innych swiatach wychodzilo z podobnych proporcji.
Na 182 wiele czynnikow zlozylo sie na porazke, jeszcze przeciwko key i mag bylo spoko ale jak dolaczyly aosy to juz nie bylo nawet jak deffem operowac.

Skoro bulwiak oglosil koniec i wszyscy powoli przestawali sie logowac to po co mialem tam czas marnowac?
Jako jedyny z nielicznych przez caly czas az do konca nie dalem sobie diody wbic.
Kiedy jest sens i po co, to sie gra, jak plemie odpuszcza to sie odpuszcza.
Ja nie musze i nie musialem nikomu nic udowadniac.

Pograj kiedys do takiego etapu, to sie przekonasz.
Juz o tym pisalismy, nie masz pojecia o grze wiec nie warto o tym dyskutowac :p
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.655
@Kanarinios. Ty jesteś czysty bo jesteś swój chłop, Speedy nie, robią patologie na jubileuszu po którym będzie więcej syfu na innych światach tak jak Pietrek napisał. Bo inne ekipy będą miały argumenty że taka jest meta. Czekam na zapki na zloty dla tych pizdograjków żeby sobie piątki pozbijać. Trzeba mieć łeb jak sklep żeby tyle lat grać i sobie tak repute niszczyć.

mute @Nitro Cee , chłop jest miecznikiem, w dodatku mało śmiesznym
Nie mam wplywu na to co ktos robi :p

Syf i tak jest co swiat, zreszta ta gra juz i tak zmierza ku koncowej erze.
Po 200 pewnie sporo osob skonczy, wbili tak jak np ja bo jubileusz i dosyc spoko ustawienia :D
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
No wlasnie przeciwko bellum xD daj spokoj.

P! Tez na innych swiatach wychodzilo z podobnych proporcji.
Na 182 wiele czynnikow zlozylo sie na porazke, jeszcze przeciwko key i mag bylo spoko ale jak dolaczyly aosy to juz nie bylo nawet jak deffem operowac.

Skoro bulwiak oglosil koniec i wszyscy powoli przestawali sie logowac to po co mialem tam czas marnowac?
Jako jedyny z nielicznych przez caly czas az do konca nie dalem sobie diody wbic.
Kiedy jest sens i po co, to sie gra, jak plemie odpuszcza to sie odpuszcza.
Ja nie musze i nie musialem nikomu nic udowadniac.

Pograj kiedys do takiego etapu, to sie przekonasz.
Juz o tym pisalismy, nie masz pojecia o grze wiec nie warto o tym dyskutowac :p

Aha
Tylko zwiałeś jak tchórz jeszcze w trakcie wypowiedzenia AoS więc przestań kłamać, że nie można było deffem operować.
Po prostu i Key i Magi was lały jak chciały.
A największym waszym błędem była wojna ze mną. Wtedy już przegraliście
 

Our Panda

Chłop
Wynik reakcji
10
Just to paraphrase the ticket:
  • We're in the midst of a tightly contested battle, standing at 12 vs 11 against our adversaries with @kmic on their side
  • In a surprising turn of events, our leader's account was blocked by Kmic just before an enemy offensive on us forcing us to consider a significant strategy change, including potentially changing our tribe, coupled with a mandatory 5-day deff block.
  • Following this, we lodged a formal report against Kmic for this action.
  • In an unexpected response, Kmic himself addressed the report and decided to dismiss it.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.655
Aha
Tylko zwiałeś jak tchórz jeszcze w trakcie wypowiedzenia AoS więc przestań kłamać, że nie można było deffem operować.
Po prostu i Key i Magi was lały jak chciały.
A największym waszym błędem była wojna ze mną. Wtedy już przegraliście
To wychodzi na to, ze Aos zlamalo wypowiedzenie skoro zwialem, a mialem ataki od nich xD
Wszechwiedzacy sie znalazl.
Key i mag akurat sie odbijalo od nas akcjami.
To czemu key bylo jeszcze na minus z nami? XD

Na 2 ekipy dalo sie jeszcze manewrowac mobilem, na te 2 odcinki frontu.

Daj znac jak sie wyleczysz, bo tak to szkoda mi czasu na durna dyskusje skoro nie masz o niczym pojecia :p
 
Do góry