Dyskusja o sytuacji na świecie 200

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Nie pal głupa
Obrzeża pięknie napchane będą darmami.
Polecam wszystkim zobaczyć położenie trzech członów 3D względem SPEED.
Założyli sobie plemię, pozbierali graczy z mapy a potem będą ich zjadać
ale kto się kryje, przecież widać, że w 3D są konta SPEED bo nawet na czacie plemiennym 3D cisną sobie beke z Pelci, że jest rolnikiem
 
Wynik reakcji
46.380
Ale z was spocuchy xD 10 członów, człony darm, budziki by klikać eko, tylko po to, by wygrać nędzny świat w umierającej gierce, która nikogo nie obchodzi XDDD



Jesteście żałośni zamiast potraktować ten świat jako dobrą zabawę i poklikanie sobie na luzie i powspominania starych czasów, to tryhardujecie jak jakieś spocuchy XDDD


Gardzę wami.
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.408
Kurde no nie mogę.
Z jednej strony tacy bystrzy a z drugiej taka ciemnota, że cyrk na kółkach XD
Oni chcieli mnie, chłopa walczącego 6 lat z intrygami Jutra, wrobić w tak czytelną akcje
Kisne
Generalnie albo masz rozdwojenie jaźni i sam ze sobą piszesz, albo ktoś Cię nieźle wkręca. Mogę Ci zaświadczyć że 100% pewnością, że rada speed nie wie kim jesteś, a nawet gdybyśmy wiedzieli to sramy Ci do mordo typie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.301
a kiedy to odkryłeś? Bo ja już 1 marca, ale dowód na papierze najwcześniej mam z 2 marca.
(dla podkrętki cenzuruję odpowiedź od mojej pięknej dziewczyny @jayall feat. Luner )
View attachment 60454

Ty pytałeś
Ja stwierdziłem

--

Generalnie albo masz rozdwojenie jaźni i sam ze sobą piszesz, albo ktoś Cię nieźle wkręca. Mogę Ci zaświadczyć że 100% pewnością, że rada speed nie wie kim jesteś, a nawet gdybyśmy wiedzieli to sramy Ci do mordo typie.

Generalnie to słyszę to na każdym świecie, a potem Jutrzaki budzą się z krzykiem widząc mnie nawet w lodówce.
Także sraj dalej i miłej gry oszuście bociarzu
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
914
snow, umiar w trolowaniu też trzeba znać, zamknij już na dzisiaj morde bo powoli stajesz się żałosny i niweczysz to że dzisiaj nikt cię nie wyzywał, a nawet ci posty lajkowali xd
 

Potężny Robert

Miecznik
Wynik reakcji
160
@kmic fajnie, że trzeba czekać za każdym razem 5 min by zgłosić push konta

Q3yMAox.png
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.301
snow, umiar w trolowaniu też trzeba znać, zamknij już na dzisiaj morde bo powoli stajesz się żałosny i niweczysz to że dzisiaj nikt cię nie wyzywał, a nawet ci posty lajkowali xd

Nie przypominam sobie, byśmy przechodzili na Ty.
I polecam zapoznać się z definicją słowa TROLLING
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Generalnie albo masz rozdwojenie jaźni i sam ze sobą piszesz, albo ktoś Cię nieźle wkręca. Mogę Ci zaświadczyć że 100% pewnością, że rada speed nie wie kim jesteś, a nawet gdybyśmy wiedzieli to sramy Ci do mordo typie.

a jakie to ma znaczenie co on ma xD
zadne
ale jak chcesz bardzo wiedziec co z ni jie tak to sobie leliej zadah pytanie co z nim ok
szybciej pojdzie pewnie
 
Do góry