Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Ale jedno ci muszę przyznać - jednak bardzo łatwo cie sprowokować żebyś przestał utrzymywać to, o czym sam pisałeś.
Bardzo szybko przestałeś rozmawiać o grze, z resztą nic dziwnego skoro nie masz o niej pojęcia, dużo lepiej idzie ci wymyślanie kłamstw w które uwierzy ci jakieś 6 osób :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
I dalej próbujesz szczekać o moim życiu prywatnym, a to przecież ty masz grzyba na tyłku :/
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.356
Ale jedno ci muszę przyznać - jednak bardzo łatwo cie sprowokować żebyś przestał utrzymywać to, o czym sam pisałeś.
Bardzo szybko przestałeś rozmawiać o grze, z resztą nic dziwnego skoro nie masz o niej pojęcia, dużo lepiej idzie ci wymyślanie kłamstw w które uwierzy ci jakieś 6 osób :)

Bardzo niewiele wpisów nie dotyczyło gry.
To Ty regularnie wyzywasz i pocisz swoje paluszki:)
A powinieneś je oszczędzać, niebawem dużo pracy przed Tobą, chyba na 3 etaty?
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Uwielbiam takie kłamczuchy jak Ty. A zwłaszcza ich weryfikację.
@Ruda tańczy to jakaś Twoja kuzynka?


Idź teraz zbierać zęby z podłogi
podajesz jako przykład rozmowę graczy o manuskryptach na tym świecie gdzie się wciąłeś ? ja rozmawiam po to żeby dojść do jakiś wniosków , wysłuchać czyiś racji , zdobyć jakąs wiedzę ty szukasz tylko uwagi więc nie po drodze nam ze sobą pogódź się z tym , to nie wstyd
 
Ostatnia edycja:

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
O nie, Isarisu pracuje na 3 etaty, jaki wstyd xD xD xD
80% twoich postów nie jest o grze.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Black, co cię popchnęło do tego, żeby na publicznym forum chwalić się poronieniem żony?
Jakby mnie coś takiego spotkało to bym nawet o tym nie był w stanie mówić.
A ty chwalisz się tym przed obcymi ludźmi.

Nie wstyd ci?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.356
podajesz jako przykład rozmowę graczy o manuskryptach na tym świecie gdzie się wciąłeś ? ja rozmawiam po to żeby dojść do jakiś wniosków , wysłuchać czyiś racji , zsdobyć jakąs wiedzę ty szukasz tylko uwagi więc nie po drodze nam ze sobą pogódź się z tym , to nie wstyd

Tak, zobaczyłem power rangersa i tak mnie wmurowało, że się wciąłem. Nie jesteś od decydowania kiedy mogę się wcinać a kiedy nie.
Właśnie powyższy screen przedstawia jak chcesz dojść do wniosków.
Jesteś zakłamaną prowokatorką.

A z tym zdobywaniem wiedzy...jakby Cię nie urazić tym razem....no jak w podstawówce poszło Ci słabo, to na starość już Einsteinem nie zostaniesz
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Black, co cię popchnęło do tego, żeby na publicznym forum chwalić się poronieniem żony?
Jakby mnie coś takiego spotkało to bym nawet o tym nie był w stanie mówić.
A ty chwalisz się tym przed obcymi ludźmi.

Nie wstyd ci?
Czekam.
Jeżeli masz problem to do psychiatry, a nie żale na forum wylewasz xD
 
Do góry