Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
o i przelogowal sie pajac tak dziala pietrek raz od siebie raz z black snow obraza ludzi tak dziala pietrek ale ten czas sie skonczyl kazdy wie ze to jedna osoba pamietac konto pietrek to black snow
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
812
przepraszam pomylilem plemiona w pooscie oczywiscie sojusz speed witam niestety duzo roboty szafy skrecalem i nosilem bo zona zaganiala no nic otwieram piwko do meczu i uczekam witam bedziecie jeszcze plakac ze traktujecie tak graczy jak mnie mam juz 2 od was co sie zglosili na forum i sie zgodzili byc kretami dla innych plemion uwazajcie ja mam kontakty w jednym plemieniu i tam ich kieruje bedzie zemsta slodka nawet w sojuszu witam speed nie pozwole wam wygrac bede miec wasze komendy bede je dawac kazdemu a wy bedziecie plakac
Świetnie, że jeszcze tacy gracze istnieją a nie taki, który mówi, że będzie walczył z krętactwem i darmiarstwem i robi to tylko na fo (czytaj crack snow) życzę samych sukcesów i samcych kretów
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.222
Jak już jesteśmy przy APK mam pytanie czemu akurat nazwa Akademia Pana Kleksa? To chyba najbardziej pojebana lektura/bajka jaka była za dzieciaka.
 
Do góry