Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
jak gracie na witam to pamietajcie juz na poczatkowym etapie gry nie rekrutujecie nikogo z mapy i z malych plemion co dobrze gra dajecie zakaz na samodzielne sciaganie coplayerow kazdego musi potwierdzic rada jest nakaz zmieniania hasel co 7 dni komendy ma tylko rada jak nie ma akcji a jak bronicie albo atakujecie i cos dziwnie wszystko wiedza co sie u was dzieje to zabieracie wszystkim komendy a przede wszystkim nikt nie moze podpisac z nimi sojuszu bo im wczesniej zjedziemy witam tym lepiej
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
mam informacje z witam i zobaczycie ze to sie sprawdzi maja na 200 sciagniete kolo 250 osob do czlonow oficjalnych moze rozszerza do 300 zeby byly 3 czlony do tego naprawde duzo kilkadziesiat a moze nawet 150 darm co beda obok i beda udawaly niezaleznych a beda robic offy i katasy i zwiad beda orac wrogow witam z zaskoczenia do tego na vpn beda rozmieszczone konta losowo rzucone w ruzne czesci swiata zeby moc byc zrekrutowanym do duzych plemion do tego maja swoich graczy w kazdym duzym plemieniu ale to latwo sie polapac kto kretuje - to jest info prosto ze srodka witam
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
kazdy co chce grac kazdy powazny moze zapytac ludzi ze 186 przez co witam wygralo kazdy powie ze przez to ze mieli hasla do kont wroga mieli duzo botow i rozwiazali plemie wroga na wlamie to ja wam mowie mam tez info takie jak mowie i rady jak grac na witam wezcie to sobie do serca zapiszcie to zapamietajcie i uiwazajcie na ta dzieciarnie bez mutacji
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
mam informacje z witam i zobaczycie ze to sie sprawdzi maja na 200 sciagniete kolo 250 osob do czlonow oficjalnych moze rozszerza do 300 zeby byly 3 czlony do tego naprawde duzo kilkadziesiat a moze nawet 150 darm co beda obok i beda udawaly niezaleznych a beda robic offy i katasy i zwiad beda orac wrogow witam z zaskoczenia do tego na vpn beda rozmieszczone konta losowo rzucone w ruzne czesci swiata zeby moc byc zrekrutowanym do duzych plemion do tego maja swoich graczy w kazdym duzym plemieniu ale to latwo sie polapac kto kretuje - to jest info prosto ze srodka witam
kurde, tego jeszcze nie slyszalem..
3 osoby mi daly info co i jak i 3 RUZNE wersje slyszalem :/
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
kazdy co chce grac kazdy powazny moze zapytac ludzi ze 186 przez co witam wygralo kazdy powie ze przez to ze mieli hasla do kont wroga mieli duzo botow i rozwiazali plemie wroga na wlamie to ja wam mowie mam tez info takie jak mowie i rady jak grac na witam wezcie to sobie do serca zapiszcie to zapamietajcie i uiwazajcie na ta dzieciarnie bez mutacji
GRALEM W WITAM NA 186, TAK BYLO. POTWIERDZAM. SAM OSOBISCIE MIALEM 14 BOTOW I @GoD oF PaiN MIAL KOLEJNYCH 10 ZEBYSMY DALI RADE OGARNAC CALE KONTO.

NIE BYLO LATWO ALE DALISMY RADE. DZIEKI @Boss Ki x Tygrys x Supo ZA POMOC, FAJNIE JEST MIEC KRETA W RADZIE ;)
BARDZO DOBRY RUCH Z TWOJEJ STRONY O TEJ ROZBIORCE DRUGIEGO CZLONU AK. POMOGLO NAM TO BARDZO ;)
 
Wynik reakcji
2.923
mam informacje z witam i zobaczycie ze to sie sprawdzi maja na 200 sciagniete kolo 250 osob do czlonow oficjalnych moze rozszerza do 300 zeby byly 3 czlony do tego naprawde duzo kilkadziesiat a moze nawet 150 darm co beda obok i beda udawaly niezaleznych a beda robic offy i katasy i zwiad beda orac wrogow witam z zaskoczenia do tego na vpn beda rozmieszczone konta losowo rzucone w ruzne czesci swiata zeby moc byc zrekrutowanym do duzych plemion do tego maja swoich graczy w kazdym duzym plemieniu ale to latwo sie polapac kto kretuje - to jest info prosto ze srodka witam
@Pietrek z Sosnowca



Znowu ludzi na oszukiwałeś xD
Bydlaku ty :D
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
a co do graczy co maja grac w witam zastanowcie sie czy warto startujecie w 400 osob jak nie wiecej nie macie niektorzy zapewnienia ze naweet na start bedziecie w czlonach normalnych mowia wam ze musicie sie wykazac a tak naprawde wiekszosc z was bedzie zjedzona tak jak kiedys ja bez ostrzezenia bez powodu witam traktuje jak smieci nie tylko wrogow ale traktuja jak smieci wlasnych graczy ktorzy nie sa dwunastolatkami
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@Pietrek z Sosnowca



Znowu ludzi na oszukiwałeś xD
Bydlaku ty :D
ale to jest naprawde plan witam i mozesz mnie brac na slowo jak zacznie sie swiat to zobaczysz co mowilem to jest prawda kto bedzie obok witam to zobaczy ze to prawda i tak naprawde tylko wielka masa i zgadanie sie calym swiatem na witam moze ich zatrzymac z ich siatka kretow z uch wywiadem i kretactwami powoli ich jechac calym swiatem oni moga bronic cos przez kretow ale po miesiacach walki jak 80% 20% przestanie im sie chciec nawet mimo kretow wszedzie vpn botow
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
ale to jest naprawde plan witam i mozesz mnie brac na slowo jak zacznie sie swiat to zobaczysz co mowilem to jest prawda kto bedzie obok witam to zobaczy ze to prawda i tak naprawde tylko wielka masa i zgadanie sie calym swiatem na witam moze ich zatrzymac z ich siatka kretow z uch wywiadem i kretactwami powoli ich jechac calym swiatem oni moga bronic cos przez kretow ale po miesiacach walki jak 80% 20% przestanie im sie chciec nawet mimo kretow wszedzie vpn botow
DOBRA USPOKOJ SIE JUZ TYM BRANDEM.

@BranD. NIE PISZ Z FAKE KONTA
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
ale mozecie ze mnie robic wariata ale kazdy jak wystartuje 200 to zobaczy ze mowie prawde ile dokladnie bedzie ludzi w witam pozniej zobaczy ten co wyladuje kolo witam ile tam bedzie darm

kazdy co gral na 186 wie ze mowie prawde teraz nagonke bedzie witam robic bo wiedza ze naprawde wiem co sie tam dzieje mam informacje stamtad gralem w witam dalej mam tam kolegow i dokladnie wiem jak wygrali 186
 
Status
Zamknięty.
Do góry